Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс: Grotesq - Хипопотигров Ахтабадаброс
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс: Grotesq - Хипопотигров Ахтабадаброс
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Мар 15, 2006 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:

... най-важното нещо. смисъла на картинката в рамките на конкурса.
- Направи този дзвер да е ясно че е ездитен. в момента може да е всичко. не е ясно какъв е този дето го язди тва, малък ли е голям ли или ?
как точно бива язден. с някви въжета ли, седло или по някакъв фантастичен начин?

...
и тъй

_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Нед Мар 19, 2006 5:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Остава ми да направя само очите и седлото+юздите и готово.


В процеса на правенето на този модел ми се наложи да науча много,МНОГО неща и разбираемо допуснах множество грешки,които за съжаление не ми остана време да оправя.Наложими се да разделям времето си между лекциите,учебните практики и правенето на проекта и това ми наложи да направя някои фатални компромиси.Съжалявам за посредственото си представяне този път,но има и хубава страна от това 2 месечно мъчение,което изживях :) Научих много нови неща,които със сигурност ще са ми полезни за в бъдеще и това е причината да изкажа неимоверно голямата си благодарност към организаторите за този стимул за развитие който ни предоставиха.
БЛАГОДАРЯ за това велико събитие което направихте и много успехи в живота и кариерата както на вас (организаторите на конкурса) така и на вас участниците.
УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



emi kakto kaza edin ot u4astnicite "kakvoto sabia pokaje" ot tuk natatuk :)

6te se povtorq ama se pak УСПЕХ НА ВСИЧКИ
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5
Страница 5 от 5

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov