Graphilla.com :: Преглед на тема - Darkness Fade
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Darkness Fade

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР!
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Nothing



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 11:45 am    Заглавие: Darkness Fade Отговорете с цитат

Tova ne e ot nai dobrite mi risunki no se nadqwam che shte vi haresa pone malko. Lichno mene me e strah samo ot izobrazenoto na tazi iliustracia.



Tai kato sam nov v foruma nadqwam che shte me priemete s dobro (i s malko boi samo).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paniccontrol_86



Регистриран на: 28 Дек 2005
Мнения: 1004
Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

vvvvvvvvvvvvvv 4ove4e tova e nai stra6noto i ko6marno ne6to koeto sam vigdal do sega.
Samo edno ne6to mi kagi KAK POSTIGNA TOZI DETAIL I TEZI NEVEROQTNI PROPORCI :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fidelio



Регистриран на: 28 Апр 2005
Мнения: 437
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kvo e tva

nesto ne go vijdam ili tva triabva da vijdam
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 12:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Като feeling малко ми отива към илюстрция на Андерсен...По мотиви на "Новите дрехи" ли го рисува?
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 12:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

оправи междуредието и заспива!
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Nothing



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 12:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

paniccontrol_86: Za detilite postignal sam gi sas tvarda chetka na PhotoShop za da ne se razmiva kontura a za poroporciite sam chel 4 godini za da naucha kak tochno triabva da se balansira edna iliustracia. Ako ti haresva moga da ti pratia originalnia fail toi e 80000 x 60000. da go razgledash po detailno.

fidelio: Mi zavisi kakvo vijdash pich ama predpolagam che vijdash tochno kakvoto triabva.

Джоуви: Ne obicham da krada ideite ne horata za tova ne sam izpolzval nikakvi motivi. Pak i tva ne sam go chel priznavam si (ako e za chetene de).

TIFF: Bili posochil po konkretno kade triabva tochno da go pipna che i na mene neshto ne mi hareshva no tova mejdiredie nishto ne mi govori.

Mislia si tova v sredata koeto e (ne moga tochno da obesnia abe edno cherno vijdate go sigurno) ako go izmestia malko po nagore i tova drugoto cherno deto e malko nad nego da go butna na strani dali niama da stane po balansirano. Ili mojebi da go obarna v Sepia che taka izglejda chernobialo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paniccontrol_86



Регистриран на: 28 Дек 2005
Мнения: 1004
Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 12:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

posni q po golqma de nikoi nqma da ti q otkradne de !
za da moge naistina da se oseti :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Reality defining fox



Регистриран на: 04 Яну 2006
Мнения: 93
Местожителство: Pod krivata kru6a

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:03 pm    Заглавие: ROFL Отговорете с цитат

olele, spukah se ot smqh!!!! E tva e pobeditelq v konkursa, nqma kak!
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4e to, kato se zamisli6, tui si e baq stra6no - edno absolutno ni6to....
_________________
Nqma me za dulgo.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pif_a



Регистриран на: 03 Дек 2002
Мнения: 49
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Личен фаворит! Заслужаваш награда за идеята;)

http://www.nothing.net/
_________________
уеб дизайн
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIFF



Регистриран на: 23 Сеп 2004
Мнения: 1345

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

всъщност!

колкото и иронични да са мненията до момента...

човек заспива с очакване за тъмнина. тъмнината не може да е кошмар. светлината... това е друго нещо. сменяй конепцията.
_________________
100% biodegradable
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ben



Регистриран на: 18 Мар 2003
Мнения: 666

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

супер
може и без рамка и по голямо
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paniccontrol_86



Регистриран на: 28 Дек 2005
Мнения: 1004
Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:11 pm    Заглавие: Re: ROFL Отговорете с цитат

Reality defining fox написа:
olele, spukah se ot smqh!!!! E tva e pobeditelq v konkursa, nqma kak!
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
4e to, kato se zamisli6, tui si e baq stra6no - edno absolutno ni6to....
nesi go razbral mi se stuva... ne e edno absolutno ni6to.....a e
absolutno vsi4ko, za6toto vseki vigda tova ot keto go e strah nai mnogo.
Pone az tova zarbrah
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ben



Регистриран на: 18 Мар 2003
Мнения: 666

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

точно тъмнината си е кошмара, защото е равносилна на неизвестност, а тя плаши... ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Nothing



Регистриран на: 27 Яну 2006
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Пет Яну 27, 2006 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

paniccontrol_86: Po goliama ama niama da i se oseti zamisala tolkova dobre pak i az sam ma principa che po malkoto e po krasivo.

Eto wi i variant v sepia moje pocheche da vi haresa vapreki che mai niama goliama razlia postvam ia malko po malka edno che e po krasivata i drugo che goliamata veche stana mnogo tejka (poveche ot 15K)

TIFF:Promenih malko rastoianieto mejdu redovete ne znam dali tva tochno imashe v predvid i slojih edin elament poveche v ramkata. No da ne zabraviame che tova vse pak e ramka neka ne obrashtame vnimanie na neia a poveche na samata ilistracia vse pak e logichno poveche da sam se postaral s iliustraciata ot kolkoto s ramkata. Kolkoto do drugia ti komentar abe da ti kaja po me e strah ot tamninata i ot neizvestnoto ot kolkoto ot svetlinata vapreki che i pri mnogo svetlina pak ima neizvestnost. Ama pak ima hora deto se radvat na svetlinata v kraia na tunela primerno.

Reality defining fox Blagodaria ti za mnenieto radvam se che oceniavash tvorchestvoto mi

ben: Abe i az si misleh bes ramka ama vikam she se obarkat horata she si pomisliat che neshto se e bagnal Explorera i neshte da pokazva kartinkata i zatva ima ramka pone da se vijda che e zaredena.



Nadiavam se variantat v sepia da vi haresva poveche i ochakvam oshte kritiki vse pak se biria za nagrada.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dgbg



Регистриран на: 02 Фев 2006
Мнения: 10
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 8:44 pm    Заглавие: :-) Отговорете с цитат

Az men koshmara idva primerno ot mnogo bavnata internet vrazka, i ti kato gledash tazi kartina se 4udish koga li shte se zaredi naj-setne ........ bez da znaesh, 4e vsashtnost 4udovishteto, koeto e bilo na tazi kartina, e izko4ilo ot monitora i gleda i 4aka ;-)
_________________
Dum vivimus vivamus!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 2D Конкурс - КОШМАР! Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov