Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс: LOC - (Pesho) a line breaker
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс: LOC - (Pesho) a line breaker
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 2:59 pm    Заглавие: 3D Конкурс: LOC - (Pesho) a line breaker Отговорете с цитат

Едно време ,преди битка , армиите самураи заставали една срещу друга и един по един всеки самурай излизал напред,сваляли бойните си маски и изкрещявал едно специфично предизвикателстов от рода на "АЗ , ПЕШО, ОТ ДОЛНО НАНАГОРНИЩЕ СЪМ ТУКА ДОШЪЛ ДА СЕ БИЯ В ИМЕТО НА КЛАНА СИ-"ОРДЕНА НА СИНЬО ЧЕРВЕНИТЕ ЧОРАПКИ"!!! АКО НЯКОЙ ОТ ВАС Е ПО-МЪЖ ОТ МЕНЕ НЕКА ДОЕ ДА МИ ЗЕМЕ ГЛАВАТА, АМА ДА ЗНЕАТЕ ЧЕ СЪМ МНОО ЗЛО КОП*ЛЕ И ШЕ ВИДИТЕ БАЯ ЗОР С МЕНЕ"...
Та в почти същия дух:

АЗ, ЛЮБОМИР, ОТ ВАРНА СЪМ ТУКА ЗА ДА СИ НАПРАВЯ КЕФА В ИМЕТО НА КЛАНА СИ-"БАКА"!!!! АКО НЯКОЙ ОТ ВАС СИ МИСЛИ ЧЕ Е ПО-ИДИОТ ОТ МЕНЕ...МОА ДА КАЖА САМО "W8 N C MAN...W8 N C!!!"

Ся още доизпипвам идеята за моята военна гадинка и до ден-два(дай всемогъщи боже свободно време)ше за върша концепта...и (дай всемогъщи модераторе акоунт за вашия хостинг) ше го постна възможно най-скоро:)
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> хахааа :>
Според мен ти се полага един едноок пингвин за най-ненормално ентри!
>>> успех !
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Здравей,
Получаваш специалната награда за най-ненормално участие - малко, еднооко пингвинче от пластилин! Също така получаваш специалната награда за десето ентри - трикрако пингвиче от пластелин със шнорхел и плавници! Успех в конкурса!
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 3:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a kato se sleqt se polu4ava Volftron - ednookiq trikrak pingvin s kompresor ot hladilnik Zil...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 4:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
a kato se sleqt se polu4ava Volftron - ednookiq trikrak pingvin s kompresor ot hladilnik Zil...

:)))))))))))))))))
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Яну 30, 2006 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ЕГАТИ!!! Е ТВА Е ТО ЖИВОТА...СЕКИ СИ ПОЛУЧАВА ЗАСЛУЖЕНОТО...ХОДЯ ТУКА 10ДНИ НА РАБОТА СЕКИ ДЕН,БОЛЕН,НЕКЪПАН,НЕБРЪСНАТ...С ЕДНИ И СЪЩИ ЧОРАПИ...И ОТ МИРИЗМАТА, ЛЕКАРСТВАТА И ДЪЛГОТО ПУЛЕНЕ В МОНИТОРА МЕ ИЗБИВАТ ЛИМКИТЕ И СИ ИЗЛИВАМ ИДИОТЩИНАТА НЯКАДЕ...ОЩЕ НИЩО НЕ СЪМ ПОКАЗАЛ А ВЕЧЕ ИМАМ ДВЕ НАГРАДИ...ЗНАМ ТОЧНО КАК ЩЕ СИ ГИ КРЪСТЯ...АУУУУУ....НЯМАМ ТЪРПЕНИЕ ДА СЕ ПРИБЕРА И ДА РАЗКАЖА НА ЖЕНАТА! И ТЯ МНОО ШЕ СЕ ЗАРАДВА!!!

_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Господ ми каза да го д*хам по въпроса със свободнот време ама аз си откраднах един час от времето предвидено ми за сън и...ТАА ДАААААА:представям ви рогатия,шестокрак 834 килограмов боен хамстер на име Пешо...още не съм решил дали да е с колесница или с ездач ...май обаче клоня да е и с двете...ше измисля няква логика с която да го оправдяа не се притеснявайте;)...ае...аз да се залавям за работа...BAMBOOCHA EVERYBODY!!!!


ps.: мене ме кефи като идея...а вас?
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dickens



Регистриран на: 12 Юни 2004
Мнения: 103
Местожителство: Orange county

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Направи го четирикрак, според мен другите два крака развалят концепта :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И мен ме кефи идеята, изглежда доста комплициран;Р ))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mqza mi na elite boen kozel ot wow ..

sled kato si se vkaral v granici s tova che e ''hamster'' ne mislq che rogata pomagat tova da se razbere ot pruv pogled ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ben



Регистриран на: 18 Мар 2003
Мнения: 666

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Boteff написа:
mqza mi na elite boen kozel ot wow ..

sled kato si se vkaral v granici s tova che e ''hamster'' ne mislq che rogata pomagat tova da se razbere ot pruv pogled ..


за тва да се разбере с жена си....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 1:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i za da ne sum golosloven ..



razbirase ne me razbirai pogreshno .. nqmam cel da se zaqjdam .. prosto mi zaprilicha .. na dneshno vreme e izkliuchitelno trudno chovek da izmisli neshto nevijdano do momenta .. :)
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

б*си!!! явно не съм го казал така че да се разбер...това за хамстера е майтап...на това го оприличи една колешшшка и написах поста още хилейки се на това сравнение...
Boteff- за това за козела от WOW...не съм си мислел че се заяждаш. Виждам защо ти напомня за това...защото е космато и има рога...но ако се вгледаш ще видиш че като цяло нямат мноо общо...
dickens-кво им има на крачетата бе...б*си...я си представи кво идиотско ше тичка в някоя анимациика...те краченцата са му толкова близо едно до друго че ще трябва като тичка да се поклаща от ляво надясно като "барбаронче алкохолик на абитюрентската си вечер"...аз ше си направя кефа и ше го анимирам това някой път :D:D:D
(пс:други смятат ли че ше е по добре с 4 крака???все пак за това съм го постнал концепта-за да се одума малко да се доизпипа!)
(ппс:А и някой друг смята ли че ще е прекалено малоумно да го направя розово това животинче:D:D:D:D)
(ппсс: що няма емултикони в тоя форум бре хора!??)
(ссср: осрах ли са с тия послеписи или кво :D:D:D:D)
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 3:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

koncepta e gotin za men, dori mi doidoha interesni idei otnosno anatomiqta. Only Suggestions:
doide mi na akyla, shtoto shte go pravish s karuca, shto ne mu mahnesh zadnite kraka, ta da stane vse edno e s 4 ryce i 0 kraka:) predstavi si go kakto kazvash animiran kak zverski drapa s teq 4 ry4i4ki ednovremenno i kva skorost bi razvilo s taq katafalka otzad. inache mutrata mu e mnogo zdrava, kefi...
ama ko li sa iznenadvam, ti si e*ati nenormalnika..:)
vsichko hubavo i uspeh
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DJ_CyberGod-идеята ме кефи...звучи мноо забавно:D:D:D...ше си драсна някви неща да видя и тва как ше седи...10х!!! ако се спръ на тоя вариант ше черпя :D:D:D(без значение дали спечелим или не)
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

i az se saglasiavam s tova za krainicite mislia che chast ot tiah sa mu v poveche
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Вто Яну 31, 2006 10:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> Има заряд в това добиче :>
_________________
>>> " Time is mana " <<<
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Чет Фев 02, 2006 6:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LOC написа:
DJ_CyberGod-идеята ме кефи...звучи мноо забавно:D:D:D...ше си драсна някви неща да видя и тва как ше седи...10х!!! ако се спръ на тоя вариант ше черпя :D:D:D(без значение дали спечелим или не)

radvam se che sym polezen:) za cherpeneto ima vreme, men mi e interesno dsa vidq koncepta bez zadni kraka..:)
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Фев 11, 2006 2:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ok....novi ideiki ima v kratunata mi ama nqkak si si4kite se zavyrtat okolo karuci....ta da popitam: KATO E S KARUCA EZDA4NO JIVOTNO LI E?T.E. DA NE SE OKAJE 4E MISLQ V POSOKA V KOQTO NQMAM PRAVO DA HODQ?
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Съб Фев 11, 2006 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Хей:) Животното трябва да е ездитно - т.е. да има място, където НА него се закача, катери, качва и пр. ездачът. Не място зад него, което то да тегли - т.е. в този смисъл, ако качиш каруцата върху него няма проблем - ако я тегли, има проблем...Това е трудно да се дефинира, но определено ездачът ще "язди" каруцата в този случай, а не животното. Освен това ще ти е трудно да го композираш в темплейта, ще стане по-малко и ще загуби детайл.
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov