Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс: LOC - (Pesho) a line breaker
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс: LOC - (Pesho) a line breaker
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Мар 02, 2006 1:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ае ся он топик!
пооправих геометрииката и сложих няколко детайлчета...ама няма да пълня хостинга с глупости ся-зат'ва очаквайте следващата картинка която ше постна да е завуршения модел...дотогава мое да игнорирате темата :D :D :D :D :D :D :D
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Мар 02, 2006 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Лок, ни най-малко съм бил ядосан по време на предния си пост... напротив, няма нужда от подобен род коментари...това направи, онова сложи, 3-то махни.... защото тогава работата не е авторска а съвместна... в смисъл понятието авторски проект се размива, защото всичко в него трябва да се гради на собствената ти фантазия нали? за това и леко не съм превърженик да се пуска едва ли не всеки преместен полигон!

Според мен е нужен скеч на концепта, мидъл модел (който може да бъде пропуснат) и файнъл... иначе изчезва тръпката да видиш крайния вариант, щото преди това си го виждал хиляди пъти... аз това требеше да го напиша в главната тема ма...така дойде!


колкото до Сибила... мисля че, не само аз ще се радвам да видя ентрито и в 2Д контеста..?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

като стана дума, че конкурса ще е за фантастично животно, изобщо не очаквах да видя точно това.

Това тук е фантастично по един свой начин! Една от работите които имат невероятен чар (и потенциал) според мен. Ще следя темата за да го видя завършено!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 2:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е защо бе супер яко е според мен не е нужно да е някоя гигантска човекоядна коала с глава на богомолка според мен все пак го е измислил готино нали затова е .фантастично, животно
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 2:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 написа:
Е защо бе супер яко е според мен не е нужно да е някоя гигантска човекоядна коала с глава на богомолка според мен все пак го е измислил готино нали затова е .фантастично, животно



е аз какво казах???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 2:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mi de da znam sorry s pogreshno pechatlenie sum ostanal ot dumite ti.....като стана дума, че конкурса ще е за фантастично животно, изобщо не очаквах да видя точно това...........
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dzver



Регистриран на: 15 Дек 2003
Мнения: 288
Местожителство: софия

МнениеПуснато на: Вто Мар 07, 2006 12:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
професорче, виждам че не си лишена от въображение и огромно количество креатив... що не вземеш да се включиш в контеста със собствен проект... вместо да размиваш друг авторски такъв... дано схванеш какво имам в предвид.


mi. shtom si rekul - ok. veche napravix ne6to, ma skenera mi ne bach. kato nameria skener niakakuf she postna i az.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov