Graphilla.com :: Преглед на тема - здравейте 3D приятели
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

здравейте 3D приятели

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
cheffo



Регистриран на: 15 Фев 2006
Мнения: 11
Местожителство: plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 3:15 pm    Заглавие: здравейте 3D приятели Отговорете с цитат

от скоро съм фен на 3d max
досега се занимавах с разни мултимедийки и презентации с Premiere и After Effects.Имам някакви отчайващи опити с макса , но на този етап не е за показване.Като гледам тука хората са доста напред с материала.Някой би ли ми отделил малко време за упътване и насочване.Имам много туториалчета, но кое по-напред?
текстури.....осветление...сенки.....анимация...
Кои са основните неща които трябва да се знаят и спазват?
Наясно съм че неможе да се научи всичко наведнъж, но все пак стъпките по които трябва да се върви биха ми помогнали много
Благодаря Ви предварително за отделеното време
иска ми се много скоро да съм един от вас
поздрави
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Welcome to the suck :)

3D-to e royal pain in the ass, no i sushto taka edno ot wuzmozhno nai-udowletworyawashtite zanimaniya w ramkite na poznatata Wselena.

Kato nachalo -- modelirane. Nezawisimo w koi aspekt ot golyamata territoriya na 3D-to reshish da spetsializirash wposledstwie, bez poznawane na printsipite na modelirane shte ti e mnogo po-trudno.

Taka che, stupka 1 -- modeling tutorials do pripaduk :)

Uspeh, i ako imash wuprosi, koito ne sa dobre zastupeni w Help filowete na programite -- zapowyaday nasam :)
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
cheffo



Регистриран на: 15 Фев 2006
Мнения: 11
Местожителство: plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Фев 15, 2006 5:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаря за съвета приятел
ако видя зар ще те потърся :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov