Graphilla.com :: Преглед на тема - Komentari po nowoto CS4.0 za MAX
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Komentari po nowoto CS4.0 za MAX

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Madcap



Регистриран на: 28 Мар 2003
Мнения: 24

МнениеПуснато на: Пет Апр 04, 2003 2:14 pm    Заглавие: Komentari po nowoto CS4.0 za MAX Отговорете с цитат

Nqkoj ima li wpechatlenia ot nowoto CS4.0 ?
_________________
II|K
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Съб Апр 05, 2003 2:11 pm    Заглавие: CS4 Отговорете с цитат

Нещо велико !!!! Мечтата на всеки Character animator, прекарал маса време в псуване на предишните версии.


Като изключим най-набиващите се на очи неща (Motion Mixera и Workbench (палци горе !!!) и новия външен вид на Biped, има много други благинки:
1. Sub-animation - най-после можеш да анимираш котка !! (щото на проклетото животно му се разтяга гръбнака) - в CS4 можеш да анимираш скалирането на костите.
2. Layers ве4е поддържат Planted Keys !!!!! (Ликуй, народе - discreet помислиха не само за печалбите си, но и за хилядите нещастни аниматори, на които им се налага спешно да си преправят движенията със слоеве (пък може и да са ме чули как псуем, ако е бил отворен прозореца....))
3. IK key - вече няма проблеми да се сложи IK key по всяко време на анимацията (щото в CS3 имах проблеми с това), макар че все още не можеш да "връзваш" ръка или крак (директно) последователно за няколко обекта.
4. Assign Controllers на Sub- ниво, т.е. можеш да дадеш напр. LookAt controller на Bip_Head.

...............

и много други, ама ме мързи да пиша.
ИЗВОД: Слагай го ВЕДНАГА !!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Mutra



Регистриран на: 05 Яну 2003
Мнения: 268
Местожителство: sofia-bourgas

МнениеПуснато на: Съб Апр 05, 2003 2:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Za sajalenie sam s 3-ta wersia na CS i ne moga da se nasladia na nowite pridobivki
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Съб Апр 05, 2003 3:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз имам и двете, и разликата е огромна. Не - ОГРОМНА !!! Сега направо не е яд да работя с CS3. А още не съм работил с Crowd в CS4 - там не знам какво е новото.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Madcap



Регистриран на: 28 Мар 2003
Мнения: 24

МнениеПуснато на: Съб Апр 05, 2003 9:11 pm    Заглавие: Towa e dobre Отговорете с цитат

Towa zwuchi mnogo dobre sega go instraliram i shte widia nowite neshta
no wijdam che dosta si go razuchil Christo zatowa naprawo da te pitam dali ima pak problemi s prehwurlianeto na phisicaka ...drugo drugo s body i object key kogato prehwurliash dwijenia precakwa li se phisikata welika kogato spresh preview-to i dawat li ti weche sboboda da mestish wsicki kosti i imash li ogranichenie samo w 3opaski awe dosta neshta sa
_________________
II|K
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Sithmaster



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 200
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Апр 07, 2003 2:47 am    Заглавие: Отговорете с цитат

1. Abe jestok e CS4 amaaaaaaaaa



2. Hm
ni6to nowo, za horata s
TRAX editor (Maya, XSI)
3. Ami CS(Character Studio) moje da se polzva s Maya i s XSI.
Въпрос на познания.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov