Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D конкурс: Bio - Ultrapotamus Exploatofila
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D конкурс: Bio - Ultrapotamus Exploatofila
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:07 pm    Заглавие: Re: 3D конкурс: Bio - Ultrapotamus Exploatofila Отговорете с цитат

:)))

значи :
абсолютно съм съгласен с тебе Мейс обаче що се отнася до картинката в настоящия вариант и без предистория. Въжето е крайно недостатъчно само по себе си и даже мислих по вариант да го командва с кабел по който да тече ток тряскащ с различни импулси в зъбите на животното, а тва боли вярвай ми ;) обаче. трябва да остана верен на историята си а тя е :

Bio написа:
ето я и моята красавица :

засега само ще кажа че расата Ultrapotamus изплаща древен кармичен дълг към друга непревъзхождаща я с нищо раса ( по-късно ще обяснявам )
придвижва се предимно чрез вендузно-пипален двигателен апарат.
засега толкова.


идеята е че ездитното животно не е нито по-първобитно, нито по-нисшо от ездача, просто неговата раса доброволно изплаща 500 годишен дълг към яздещата раса. по тази причина реших въжето да е само с навигационно предназначение.
а бе представи си че прадядо ти е изгубил бас от некъв супер дребен гном и трябва да го носи на конче 2 месеца. нещо такова.

идеята на количката е да е "Лукс" направил съм чадър сега ще правя табличка със сокчета и ветропоказател (от Airbag няма да има нужда )
Искам да има леко подигравателен елемент в седлото и такъмите, да е малко панаирно. Малко демонстрация на ените пред другите в стила ( Who's your Jedy now BITCH ?!? mwahahaha )
за малко да се засегна дет каза че съм сложил седалката ей така заради условието :)

merci на всички за критиките и добрите думи
скоро пак ъпдейт.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ок - полу убеден съм :))))
ще чакам крайният вариант...
и без тва мразя да се обаждам предварително, без да съм видял финала, но помислих, че си завършил обекта и рекох да "дам акъл" ;))) успех :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
_BAHKO_3D_



Регистриран на: 04 Фев 2006
Мнения: 43
Местожителство: Maya (perspective view)

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moje6 da mu sloji6 2 makari, kato na syvremennite qhti s koito da se otpuskat i stqgat vajetata. Ideqta za dylga ok, ama e hubavo da e ubeditelno na pryv pogled, to pak moje da izpla6ta dylg, tva ne mu pre4i. Vsmisyl az naprimer ne 4eta istoriqta 6tot mi se vidi gubene na vreme, kak 6e razbera 4e stava vypros za dylg? Ne6to vzeh mnogo da kritikuvam, ti izvinqvai ako e taka, nqmam namerenie da draznq. Uspeh! Super stava za sega
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

то това с историите от една страна е да крепи авторите и да им дава стимул, от друга за зрителите които като я прочетат виждат неща в картината които преди това не са виждали.

За макарите ме кефи като идея, къде са закачени на яхтите, имаш ли някъв pic нещо на п.м. да ми пратиш?


намерих нещо, това ли имаш предвид ?


_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_BAHKO_3D_



Регистриран на: 04 Фев 2006
Мнения: 43
Местожителство: Maya (perspective view)

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

namam pic, ama ako potyrsi6 6te nameri6. Zaka4eni sa za korpusa na qhtata (palubata). Taka orata det upravlqvat qhtite ne se nalaga da se katerqt po ma4tite, kaktoi edno vreme. Opyvat vyjeta, koito sa zaka4eni kym platnata, kato navivat makarite platnata se stqgat i stavat ploski, kato gi otpuskat platnata se naduvat. Napi6i v google v raz6ireno tyrsene ne6to ot sorta na "regata" + "sailing" + "cup" (moje da probva6 i s "timaran" ili "katamaran") i trqbva da se otvorqt nekvi snimki. Ne moga sa da tyrsq katinka 6tot sym na rabota sega, sorry.

To ne e zadyljitelno tvoito da e kat na qhtite, te sa mnogo moderni i imat ne6to ob6to s makarite za riba. Basi romana napisah, aide 4ao, uspeh!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
_BAHKO_3D_



Регистриран на: 04 Фев 2006
Мнения: 43
Местожителство: Maya (perspective view)

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 2:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

makara, vyjeto minava pez neq +drujka, koqto se vyrti i naviva6 vyjeto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2006 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6te dam moeto mnenie otnovo, poneze vizdam kak trugva6 v gre6na posoka, STRAHOTNO su6testvo - i sku4ni, trivialni, i ne interesni jaji - vuzenca, hulki4ki, 4adur4eta, stol4eta kato na prababami. Ti sam mnogo dobre kaza su6testvoto e fantasti4no ot drugo izmerenie - za6to za boga go svurzva6 s na6ata deistvitelnost?? Strah te e 4e nikoi nqma da go razbere ili?? Ne se pla6i ot fantaziite si budi im veren dokrai, ne ti li e hrumvali 4e ezda4a moze i samo s misli da upravlqva su6testvoto , ne ti li e hrumnalo 4e na su6testvoto moze da mu e kef da go vozi?? ......
Ako me poslu6a6 nqma da zburka6 i 6te bude6 izklu4itelno originalen.
E tovae moeto mnenie, ti si znae6.....
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2006 7:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не ме е страх от нищо. още повече ако участвах с намерението да бъда разбрано нещото нямаше да мога да го завърша, познавам се.
за другото "нещо" с джаджите. Твоята гледна точка винаги я ценя, по принцип обаче ти си си по-краен. моите неща които правя и съм правил (ма няма как да знаеш) са с единия крак тук а с другия там. и то не е от липса на смелост. така си го чувствам а и става по-интересна съпоставка. Стар принцип е че всяко нещо което е различно от друго всъщност му дава стойност.
единственото ми предизвикателство е да го направя както ме кефи.
Таблети А4 и ТФТ-та си имам вече и не са ми мотив. Ще направя всичко възможно да го направя както ме кефи :)
Ще си го изпечатам тогава на а2 и ще ми топли душата. това искам.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2006 7:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Всъщност страх ме е утре авария да не спре за цял ден тока
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2006 9:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Prav si vuobshte ne e za nagradata mnogo hora ot tozi forum imat tableti to se vijda ot risunkite im :) Za men lichno tozi konkurs e za da si postavia niakakva cel i da se opitam da ia ispulnia zashtoto po princip niamam goliama motivacia da rabotia po ciala sedmica na maya da si vadia ochite.inache za suzdanieto ti stana mnogo dobroosobenno glavata i testurata hehe super dobro stana.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 11:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Не са измислили още машината с която да го изрендвам :(((
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Viktor M.



Регистриран на: 01 Сеп 2004
Мнения: 1497
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 5:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Dobre Bio smelo napred :) i Uspeh
_________________
www.mazhlekov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

От мен толкова. Благодаря на всички за съветите, критиките и похвалите,
за конкуренцията и за атмосферата която беше създадена.

Ето го Ултрапотама.


_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Christian



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 8:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ПРОСТО ЦАР !!! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
ma4u4a



Регистриран на: 24 Юли 2005
Мнения: 1694

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

от 3д хич неотбирам, обаче типажа страшно ми харесва
може ли детайл на столчето, да го поразгледаме, м?
_________________
Без паника!
Всичко излиза извън контрол по реда си!

бу.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 11:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Фаворитът :) Евала човек.
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 11:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi Bio kvo moga da ti kaja nai dobroto ot koeto vidiah do sega mnogo me kefiat texturite kak si gi napravil hehe triabva ti pratia niakoi put moito da rendnesh hehe bazik inache e mnogo dobro tvoito BRAVO.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2006 10:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моите официални и неофициални благодарности към:

Организаторите - за прекрасната тема, организацията всичко. Jovi, Morgoth & Joro - супер сте пичове !
Спонсорите - за мноогото осигурени награди, монитора е направо изящен!
Журито - затова че ми даде II-ро място, макар че можеше и III-то, клавиатурата беше супер.
Владо и Пепи от Chaosgroup - за съпорта и разработките по SSS направили Ултрапотама такъв какъвто е. VRAY завинаги !!!
На AMD & Intel за предоставените срещу заплащане процесори. Браво, браво, но можете още.

И не на последно място - Джовка, евала за пингвините ! Супер са, особено моя :))
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
xtazi



Регистриран на: 31 Май 2004
Мнения: 36

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2006 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:
Моите официални и неофициални благодарности към:

Организаторите - за прекрасната тема, организацията всичко. Jovi, Morgoth & Joro - супер сте пичове !
Спонсорите - за мноогото осигурени награди, монитора е направо изящен!
Журито - затова че ми даде II-ро място, макар че можеше и III-то, клавиатурата беше супер.
Владо и Пепи от Chaosgroup - за съпорта и разработките по SSS направили Ултрапотама такъв какъвто е. VRAY завинаги !!!
На AMD & Intel за предоставените срещу заплащане процесори. Браво, браво, но можете още.

И не на последно място - Джовка, евала за пингвините ! Супер са, особено моя :))


Morgoth пък къде го намеси в организаторите :)
Джови форевър и Add са виновниците :)
_________________
...I'll show you some MADNESS...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Апр 17, 2006 10:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

xtazi написа:
Bio написа:
Моите официални и неофициални благодарности към:

Организаторите - за прекрасната тема, организацията всичко. Jovi, Morgoth & Joro - супер сте пичове !
Спонсорите - за мноогото осигурени награди, монитора е направо изящен!
Журито - затова че ми даде II-ро място, макар че можеше и III-то, клавиатурата беше супер.
Владо и Пепи от Chaosgroup - за съпорта и разработките по SSS направили Ултрапотама такъв какъвто е. VRAY завинаги !!!
На AMD & Intel за предоставените срещу заплащане процесори. Браво, браво, но можете още.

И не на последно място - Джовка, евала за пингвините ! Супер са, особено моя :))


Morgoth пък къде го намеси в организаторите :)
Джови форевър и Add са виновниците :)


На организаторите браво, Add-вам и Add !
Jovi, Morgoth & Joro - за Графилата и всичките 3Д и по-малко D инициативи, за идеята за конкурса, - нещо против ?
:)
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4  Следваща
Страница 3 от 4

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov