Graphilla.com :: Преглед на тема - Snow Giant (original pencil by Anacreon)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Snow Giant (original pencil by Anacreon)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 9:15 pm    Заглавие: Snow Giant (original pencil by Anacreon) Отговорете с цитат

Tova e edna rabota koqto napravih vurhu molivnata risunka na edin priqtel(da pokaja kak bih go napravil az v cvqt)...



eto go i moliva tova go e risuval predi godina, sega e s desetki puti po dobur!!!



ps. kajete si mnenieto sega, za moq paint ne za negoviq pencil, kat go dokaram i nego na foruma togava shte go kritikuvate ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Гост






МнениеПуснато на: Чет Ное 21, 2002 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mno iako , az li4no nema da imam tarpenie s tia kosmi i wlakna.
edinstwenoto deto bih preporu4al e malko po topul cwiat na liceto ma pak sa s tudeni blikowe::)))taka mi se sliwa s bradata:)keep drawing
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az pak snejnite velikani po drugi si gi predstaviam, ama az govoria za oneia pratchetovite snejni velikani, toia moje da e drug:)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 7:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Abe te sa sumAti porodi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Morty



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2050
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 04, 2002 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

super si se spravil, luhna mi na stud ot nego, na surovost. pri moliva leko dobrodushko go dava, no shapka svaliam. eeeee ... a az sus shiban predpe4at triabva da se zanimavam, mamka mu. ..
_________________
pixel pixelu oko ne vadi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 12:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Eх, Каладер...Винаги съм се възхищавал на Оцветяването ти :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 12:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

"Vinagi"...:) brei ama nie da ne se poznavame?!?!?...btw..i tvoite ink-ove ne sa loshi ama tova shte go komentiram v tvoita tema(koeto mi napomnq che i az moga da pusna malko ink-ove)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

chestno kazano nqmam cqlostno oformena kritika po toq paint ...
iskam da napisha samo ... i ne me razbiraite pogreshno ...

na men mi pisna da gledam orkove, krale ritsari, obiknoveni voini i fei ...
taq tematika oshte v sijun vednuj se bqh zaql ...
nachi drugoto ... malki glavi na golemi tela spored men vurvat na chisto comix illustratsii ... tiq ramentsa trebe da sa mu zabiti v glavata ako sudq za debelinata na bronqta ...
hubav e coloringa - samo ako toi durji nqkakuv hammer ... koito e ot kamuk ... kamuka nqma takiva refleksi i takava sqnka ... bronite kak da e .. moe da sa v taq toaletna gama ... ima stud ... vqrno e ... no mi zvuchi kato geroiche namrushteno s golemi poturi i sushtiq uspeh bi durjalo gega ... prosto qvno sam se nasitil na WC3 art ... i v taq nasoka iskam da napisha che podobni paitove mi prilichat tochno na sektsiq na Blizzard za fan art ...
emi tva e ... men durvoto s nebeto /laishki kazano/ mi vduhna mnogo poveche chustvo i nastroenie ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snakere...absolutno sum suglasen s tovaz teto go kazvash...taz tematika kakto sigurno zabelqzvash mi e ujasno pisnala(mrazim fantasy :P)...ideqta si e izcqlo na choveka deto go e risuval(puk toi kakto si zabelqzal se e uchil tochno ot Samwise(na blizzard concept artista))...ama se nadqvam i toi da q nadjivee taz tematika po nqkoe vreme...toi ima vreme...puk tova go paintnah kato pokazno, poneje toi v momenta pravi purvi stupki v photoshopa...
kolkoto do materialite :), che snakere ti ne si li videl do sega kolko sum zle s materialite, razbiram morgota da mu kritikuvash materiali, puk moite...he he?
merci za mnenieto vse pak...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov