Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс: CodeFather - Animus
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс: CodeFather - Animus
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 7:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ще ти стигне ли времето да текстурираш толкова детайли пък и анимаса ?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
CodeFather



Регистриран на: 09 Окт 2004
Мнения: 97

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 7:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами в нормални обстоятелства би трябвало да се справя, но от 2 дена ме мъчи мн лоша настинка и не съм оптимистично настроен относно крайния резултат, но фън да става :) Иначе текстурирането ще бъде изцяло в Zbrush и както гледам времето, ще бъде по метода quick and dirty :) Искаше ми се да раздвижа малко позата, да експериментирам повече със рендеринга, защото общо взето съм доста бос и уча в движение, но едва ли:(
Ако имате някакви предложения да ускоря процеса по текстурирането ,било то под формата на полезни урочета, които да сваля от интернет или нещо друго, много ще ми помогнете.Мерси!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 8:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

molq as li neshto ne su mprochel kakva animacia be ? ako ima she e iako tukmo she si porabotia s paint whights toola
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
CodeFather



Регистриран на: 09 Окт 2004
Мнения: 97

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 11:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 написа:
molq as li neshto ne su mprochel kakva animacia be ? ako ima she e iako tukmo she si porabotia s paint whights toola


Не е ставало дума за анимация :) Казах, че в момента позата е мн статична и исках да го ригна в някаква по динамична за крайния рендер. Аз си нямам и понятие от анимация:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov