Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс - Deimos - Polar Saberhorn
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс - Deimos - Polar Saberhorn
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 12:21 am    Заглавие: 3D Конкурс - Deimos - Polar Saberhorn Отговорете с цитат

Ми ОК, хора, това е моята работа до сега, захващам се с модела след някой друг ден.
[img] http://img127.imageshack.us/img127/3628/animaljpgcolooorlarge9bs.jpg[/img]



Пояснение за животното - както си го представям, това е животно, което се среща по някой обвит от снегове свят и се използва за ЛОВ и ПРЕВОЗ от създанията, които са го опитомили. Поради големите си размери то с лекота минава през снежните преспи :) Хе Хе, това със тъмно синия фон е много ранен concept на животното, а това със светло-синия е горе-долу завършената му версия.
Ми ОК, това беше от мен, пожелавам ви успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zayobayo



Регистриран на: 25 Фев 2006
Мнения: 1
Местожителство: SOFIA

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

4ovek tva naistina e pro:):) mnoo qko nekvo takova zlobno s qko teloslogenie abe kefi me. Samo nz dali malko kasno ne se vklu4vash ama inache naistina ti gelaq uspeh i dano da uspeesh da go zavarshish:):D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Мар 05, 2006 1:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mersi spored men imam dostatuchno vreme da go zavursha MAYA ima super iaki metodi za modelirane i mislia che shete mi stigne vremeto .xexexexex pone tova si vnushavam za sega
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 06, 2006 8:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

uf hehe iavno niama nikakvi zabelejki ili kakuvto i da e komentar ...loshu ok nishto as produljavam s rabotata po 3d shte slagam snimki ot procesa na rabotata .....ahahah i shte si gi otzeniavam sam mai :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Faith!



Регистриран на: 25 Фев 2006
Мнения: 27

МнениеПуснато на: Сря Мар 08, 2006 4:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Ако искаш една добре свършена работа - свърши си я сам!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Мар 08, 2006 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми не знам дали е редно да давам съвети като и аз участвам в конкурса. според мен като цяло по-добре е да направиш повече разлики между твоя звяр и съблезъба. в момента само по-дългите уши и рогата се различават по-съществено. това според мен де. и да го оставиш така пак може да стане готино. чакаме малко 3д вече :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

OK eto malko 3d OK TOVA za sega Modela e oshte mnogo nezavurshen smiatam da go promenia dosta no vse pak moliq za vashata ocenka i kritika .
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
foboz



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 47
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Мар 09, 2006 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Супер яко е тръгнало според мен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LuPi



Регистриран на: 12 Яну 2004
Мнения: 1175
Местожителство: eastern hemisphere

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 12:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

0_o E те тва е концеп... и половина! Къш-къш! Бягай в 2Д конкурса:D:D:D:)
...Страхотна рисунка...!!!
_________________
Не так страшний руски танк, как его пияний екипаж.
http://badpixel.cghub.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Galileo



Регистриран на: 15 Юли 2003
Мнения: 222
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не са ли малко хилави крайниците?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пет Мар 10, 2006 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

da hilavi sa :) pone za sega de imam da opraviam glavata krainicite i oshte dosta tova ne e finalnata mu versia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Christian



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Съб Мар 11, 2006 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 Човек ти да не направищ като стадото ?! направи супер концепт и ся да се осереш на тридето :( не не определено трябва да се хванеш и да го направиш както трябва !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Мар 12, 2006 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hehe spox tova e nachaloto v nedelia cial den rabota ako ne me blusne niakoi kamion :) i she postvam nakraia ako imam net :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E zdraveite hora ot dosta vreme ne sum postval i ne sum i rabotil po modela za jalost no sega mi ostana vreme i porabotih ,dosta popromenih modela ot postovete koito slojih predi dosta mu promenih glavata i zapochnah da mu slagam raznite aksesoari i junjuriiki no oshte mi ostavat mnogo da naslagam ami tova e a i samo da otbelejia jivotnoto shte ima fur taka che za tova moje da izglejda malko nedovurshenoemi tova beshe za sega nadiavam se da mi stigne vremeto i da go dovursha a i ushite shte gi drupna nakraia slojil sum gi taka da ne mi prechat moliq za vashite kritiki i komentari :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 2:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

opa hehe eto edno i ot stani che vijdam che ne sum dal hehe ta da vi dade po iasna predstava kak izglejda tialoto na toia kon :)Emi tova e mngo rabota mi ostava oshte i po rogata oshte ne sum rabotil i tiah shte gi opravia ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Чет Мар 16, 2006 10:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

на това силно и пъргаво животно, не ми се връзва лаф беседката отгоре..... при един скок всичко ще е натаралянкано далече зад него, ама пък може да му дават дрога преди тва, за да е кротко и да ходи бавно и внимателно :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Съб Мар 18, 2006 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok malko po napred v rabotata oshte niakolko detaila i e gotov modela .hehe samo as si znam kolko vreme za sun shte imam za da mu napravia texturite i posle kozinatado 20ti
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 12:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

E hora za jalost tuk idva kraiat na uchastieto mi v tozi konkurs.Ne mi stigna vremeto da dovursha rabotata sam sum si vinoven de propiliah si vremeto no vi pojelavam na vsichki uspeh eto biah zapochnal texturiraneto dnes no ne mi stigna vremet oi za kozinata kato zavursh vsichko shte vi go pokaja izvun konkursa za da mu se posmeem :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

opa hora soryy ama che sum kuha leika to ne e taia vecher kraia taka che rabotia oshte i uchastvam hehe aide rabotete i vie tam ahahahahahahaha mnogo sum tupo govedo be puuuu
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 1:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не си тъпо, нито пък говедо - тъпите говеда такива консепти не правят
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2, 3  Следваща
Страница 1 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov