Graphilla.com :: Преглед на тема - 3D Конкурс - Deimos - Polar Saberhorn
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3D Конкурс - Deimos - Polar Saberhorn
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
foboz



Регистриран на: 09 Мар 2006
Мнения: 47
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 2:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

И аз т'ва щях да кажа... Според мен става СУПЕР ДОБРО, но работи, защото конкуренцията не спи :) (леле къв' съм поетичен, досущ кат' Джоуви :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 2:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

foboz написа:
И аз т'ва щях да кажа... Според мен става СУПЕР ДОБРО, но работи, защото конкуренцията не спи :) (леле къв' съм поетичен, досущ кат' Джоуви :))


ми така е - не спим :)))))) - или поне се опитваме - аре успех утре :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 2:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Blagodaria vi za dobrite dumi uspeh i na teb piker :) as mislia da porabotia malko do kum 3- 4 chasa sutrinta ahahahahhh ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 2:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

piker написа:
foboz написа:
И аз т'ва щях да кажа... Според мен става СУПЕР ДОБРО, но работи, защото конкуренцията не спи :) (леле къв' съм поетичен, досущ кат' Джоуви :))


ми така е - не спим :)))))) - или поне се опитваме - аре успех утре :)))


true, true...
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bluhahahahhahaha neznam zashto no tupia fail na maya mi se e precakal neshto i pri vseki opit da renderiram neshto v scenata sled kato sum promenil niakoia textura ili svetlina mi ispisva neshto ot sorta na Mycrosoft Virtual c ++ neznam si kvo errori me ishvurlia ot maya ...da otochnia che kato rendvam neshto drugo v druga scena i ne mi dava takuv problem .hm.I ako ne go opravia do izvestno vreme nishto niama da predstavia hm loshu bahti kasmeta iak hehe emi moje bi drugia put shte se predstavai po dobre..:(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Christian



Регистриран на: 07 Мар 2006
Мнения: 230

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 10:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

КАК МОЖА ДА МИ ПРИЧИНИШ ТОВА БЕ :( ееееееееееееееее стига бе човек нямаш ли backup file в maya !??!?!?!? моля помогнете му на човека... работата е найстина качествена
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ае батка - няли имаш инкрементал сейвове бе - отваряй предишния и давай
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Мар 20, 2006 11:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iavno tupia problem s renderiraneto na toia ....... .... .. fail se e poiavil oshte v nachaloto niakak si i ne stava nishtoopitvam se da go rendna v zBrush sega ..piker ako kajesh kak stava tam rendera she e dobre vupreki che she triabva da go rendvam bes fur
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Вто Мар 21, 2006 1:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

абе всъщност аз идея си нямам зед-бръша кво представлява, макар че покрая тоя конкурс виждам че хората го изпозват това нещо... а ти с кво рендиш; и каква тие геометрията?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Пет Мар 24, 2006 11:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 - аде ше погина от чакане бе - иска види тоз прекрасник с fur бе - моля ти се... а? :))))))))))))))))))) - дай че тука сме ти се сбрали няколко фенове на концепта :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 1:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi ima si buton render :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 11:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ima si reder ama s fur niama da stane loshu a mental reya ne moje da mi izdurji tolkova fur i mi dava error puk faila se precaka neshto i s software render pak ne go rendva i me ishvurlia ot maya.ahahhahahahahh....napravo se usra nz sega shte napravia neshto na zbrush bes fur shtoto se precakah mnogo zlobno kato si mislih che sichko razbiram ot fur ahahahah taka che shte go pusna v 3d sekciata sled niakoi drug den tuka razuchih zbrusha i sega napravo sum si vuodusheven da zapochna nikakuv proekt :)))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az imah predvid 4e ZBRUSH si ima buton render i nastroiki za ka4estvo,a sled kato natisne6 render 4rez buton documents save as *.jpg ili kvoto o6te moje6e.A otnosno hair i fur sled kato e s displacement e normalno da ti se precaka fura no moje6 da go GROWne6 na drug surface skrit pod samia obekt i da dade6 SPLAY na vruh4etata na kosmite i taka 6e prikrie6 4e ne se growva ot samia obekt.
A i rendavi s VRAY pone pri mene tova mi dava oiptimalni rezultati.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 1:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Iavno neshto ne si me razbral ..TAKA. kade prochete za displacement nz.govoria za dve razlichni neshta purvoto e za jivotnoto ot konkursa koeto niama displacemant i e praveno iscialo v maya no faila ne moje da se renderira veche nz zashto neshto mu stana kato dam render..v maya i to me ishvurlia ot neia. posle veceh govorih za suvsem drugo neshto za zbrush che mi se pravi niakakvo suzdanie lil kvoto i da e i shte napravia ako ne me blusne kamion :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 1:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе аз много много от фър не вдявам ама не би ли трябвало да има възможност да го ренднеш фъра на отделен пас
освен това - защо се пънеш на ментал - в смисъл ако няма да го вграждаш в някаква сцена, където да има GI и FG - а по изискванията на конкурса животното е на семпъл фон - то тогава не би ли трябвало и дифолтния рендъдър да ти свърши идеална работа?
всъщност аз наистина още не съм разцъквал фъра - но ако се държи като пейнт ефектите - не би ли трябвало да можеш да го конвертнеш към геометрия някаква и да си улесниш рендъра?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 2:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi 6tom maya ne 6te exportva6 i v maxa go rendva6.Drug suvet ne moga da dam 6toto maya mi e pulna mugla :)
A za ZBRUSH proekta uspeh.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

max... хм... ако мая не може да изренди нещо то тогава надеждата е само в XSI - не и в max
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Grotesq



Регистриран на: 12 Мар 2005
Мнения: 442
Местожителство: Булгаристан

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 5:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Emi fakta e 4e nai dobrite render engine-i sa za max,kolkoto do xsi neznam ne sum probval.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 6:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Grotesq написа:
Emi fakta e 4e nai dobrite render engine-i sa za max

e mentalRay и Vray не са ли доста сходни
аз всъщност не съм запознат в максовски рендъри, но мо прави впечатление че приятели масксъри, които работят от доста рвеме на Vray ме разпитват как да минат на ментал.... защо ли?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Съб Мар 25, 2006 7:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e mi as moga da te pitam kak da mina na vray :) prosto se chudiat kak na niakoi im stava tolkova dobro i kato vidiat ot dolu da pishe naprimer -mental ray ili vray i iskat kato tiah .To e iasno che pochti vsichki 3d programi sa mnogo shodni zavisi ot choveka koito raboti na tiah :) aide blagodaria vi che se opitahte da pognete zahvashtam se sled niakoi drug chas da rabotia na Zbrush... skoro niama da pipam fur :))))))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D Конкурс - Фантастично ездитно животно Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov