Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне - уеб дизайн ( Urbandesigner )
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне - уеб дизайн ( Urbandesigner )

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 10:15 pm    Заглавие: Представяне - уеб дизайн ( Urbandesigner ) Отговорете с цитат

Еми :) занимавам се с web от около година и малко .... на 16г съм от град Бургас. Сега малко история :) Така когато почнах бях направо прегрял от ентосиазъм и слагах огромни зелени букви с "як" Flash и направо кукуригах от радост :) После започнах по-подредено с големи бели/черни рамки , като ползвах Photoshtop + Paint :) Та стигнах до ниво само Photoshop ... После вече се стремях да няма излишни неща да е подредено и да е с добра навигация сайта... Та сега съм на това ниво :) мисля че е добро но вие ще кажете дали е достатъчно за да ме приемете ;) Във всеки случай аз ще се развивам още :) А дано да го правя тук :P
Ето сега 3те проекта които се искат за кандидатствуване :P Нарочно съм ги подредил от стар към нов проект за да видите дали се развивам...

http://www.bg-webmaster.com/index.php?s=6339d31e3f245c3b3881d465d7b72cfd&act=Attach&type=post&id=17058
http://www.bg-webmaster.com/index.php?s=3702300cf2e97909bee20b7bf01c223f&act=Attach&type=post&id=19594
http://www.bg-webmaster.com/index.php?s=3702300cf2e97909bee20b7bf01c223f&act=Attach&type=post&id=20126
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 10:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Оле то трябвало само най-добрите :D Ето един вместо 1я :) Аз ги направих от старо към ново а то трябвало само новото :)
http://www.bg-webmaster.com/index.php?s=6339d31e3f245c3b3881d465d7b72cfd&act=Attach&type=post&id=19853
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

avatara max 100 po x i max 100 po y
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

проблем ли е че е 102 o^0 ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Чет Апр 20, 2006 11:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Urbandesigner написа:
проблем ли е че е 102 o^0 ?



проблем е да, всички са по 100 п. и твоя ще е така.

и още, много много има да тцъкаш по Шопето докато станеш добър, еиии тея бургазлии веее, ми не мое сички да не сме добри от тама ей :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре намалих го .... по-точно го махнах :) Разбрах че не ти харесват ... но поне кажи защо и кои ? За да разбера какво не е правилно ...

ПС : без 1я .... той е 2я ми опит ....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 1:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Няма кво да се обяснява тука, гледай сайтове и сравнявай, ма не във във.във.във.дира.бигей :)))

..и питай непрекъснато Гугъл, за секви неща, к'вит се се сетиш. Например: Защо за всеки влак си има пътници?

Тва е то. Успехи.
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 1:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

haha gotin avatar :) dobre shte gledam shte se u4a i t.n , no sled vreme pak shte se 4uem :) blagodarq za komentarite :) samo da pitam 3q sait ne vi li haresva :) men mnogo ama to nali az go pravih ... :) e tova e adi 4ao i por4ie :D
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 1:56 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми не е въпроса точно до нехаресването, но има още доста неща за учене, защото това което си сложил като представяне са неща които се правят за по 30 минути от по-напреднали, но не са в никой случай неща с които трябва да се гордееш.

не мога точно да ти коментирам дизайните, лични станици ми е много трудно да им правя някакъв коментар, ти имаш свой вкус аз си имам мой. но пък давай напреде, опитвай и други фонтове освен Ариал, опитвай малко да поразчупиш нещата, няма нужда само от един правоъгълник да ползваш (макар че може и само и 1px линия да сложиш и пак да стане чудно) има и други форми, цветове и т.н.

примерно това: http://www.bg-webmaster.com/index.php?s=3702300cf2e97909bee20b7bf01c223f&act=Attach&type=post&id=19594

виж текста ти в дясно колко много е и колко сбито седи, отляво при снимките ако беше вкарал малко цвят щеше да живне, сега седи целия дизайн малко скучно, еднообразно, не знам тоя брояч и другото до него за какво си ги треснал там отгоре? и с друг фонт тука щеше съвсем по-друго да изглежда.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 2:14 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ето с повече "въздух" по печатарски казано:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Urbandesigner



Регистриран на: 20 Апр 2006
Мнения: 12

МнениеПуснато на: Пет Апр 21, 2006 9:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре ... много благодаря ! :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov