Graphilla.com :: Преглед на тема - oste 4 macros...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

oste 4 macros...

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 4:01 pm    Заглавие: oste 4 macros... Отговорете с цитат








_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва трудно бих нарекъл макроси ... все пак нищо макро няма в тва да снимаш от 1 метър.

Тая с глухарчетата най ми хареса ... все пак има обект и композиция ... останалите ми стоят разхвърляни и честно казано посредствени.

Когато снимаш, опитай се да има някакъв обект или обекти около които да се върти композицията....
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 4:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PerroBG, ако нямаш нищо против, слагам .....и един уникален macro-love....)))) тези двете са българчета...тва е сигурно

_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Тва трудно бих нарекъл макроси ... все пак нищо макро няма в тва да снимаш от 1 метър.Тая с глухарчетата най ми хареса ... все пак има обект и композиция ... останалите ми стоят разхвърляни и честно казано посредствени. Когато снимаш, опитай се да има някакъв обект или обекти около които да се върти композицията....

Nisto ot tova ne e snimato ot metur. Predpoladam znaesh za goleminata na tezi midichki ot 1-vata i 2-rata snimka. Ta te sa po 1-2 cm. A za "gluharchetata" - te sa 1 takiva kato magareshki bodili, no sa kolkoto kibiritena/cigarena kutia... :) Kak ot 1 metur da gi sminam? :) Obektiva mi e 35-70 :) Otnosno kompozicia - ok. Ucha se oste. Cheta. Rovia nasam-natam (net, po bibioteki na priateli, gledam katalozi sus snimki...), sega pochvam da vlizam v materiata... 10X za suvetite za kompoziciata. Az se staraia ama ne nesto mi biaga...
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

razbira se che niamam! super sa! mnogo dobra snimka! sled vreme i az ste pravia takiva! :)
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Perro, 35-70 ... минимално разстояние до обекта 20-30 сантиметра. Аз преди време имах такава леща и си мислех че снимам макро .. после я смених с Сигма 25-80 със макро support и тогава когато взех да снимам от 5-10 см. разбрах какво е макро снимка.

Това за 1 м. беше образно казано ... исках да ти кажа че са ми далечни за макро.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 6:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Perro, 35-70 ... минимално разстояние до обекта 20-30 сантиметра. Аз преди време имах такава леща и си мислех че снимам макро .. после я смених с Сигма 25-80 със макро support и тогава когато взех да снимам от 5-10 см. разбрах какво е макро снимка.
Това за 1 м. беше образно казано ... исках да ти кажа че са ми далечни за макро.

... no comment.
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
Myxata



Регистриран на: 06 Фев 2003
Мнения: 55
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично харесвам само четвърта снимка, защото нейната основа
може да се ползва за много интересни неща. Фантастично село край
гора например.
Пък това със скакалците е уникално!!! Пълни ми душата, душевен
оргазъм. Мания! :)

Мухата
_________________
Everything decays.
We're just here to help it along.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
HeadPhoneSex



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 4
Местожителство: kb

МнениеПуснато на: Чет Апр 10, 2003 7:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

харесва ми настроението, което носят.
спецовете да кажат нещо по техническата част.
браво, перо!
_________________
i love my hat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
... харесва ми настроението, което носят.


Какво е настроението което носи пясък с миди, купчина миди или трева снимана отблизо?
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 3:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD написа:
Цитат:
... харесва ми настроението, което носят.


Какво е настроението което носи пясък с миди, купчина миди или трева снимана отблизо?

trewaaaaaaaaaaaaa! aaaaaaaaaaaa ne tova e muh gorski! Tva frend e neuvajenie! dori ne si poglednal kakvo e tova! No inache kazvash mnenie

taz tema ako nikoi nima nisto protiv ia delkam dnes v 16:30 sofiisko vreme /ako moga de, ako ne ste pomolia da ia delne niakoi s poveche prava/!
10x za suveta za compoziciata aD!
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
HeadPhoneSex



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 4
Местожителство: kb

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 4:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aD, ето настроенията, които ме споходиха:
първата: отвежда ме на плажа. лежа и гледам отблизо пясъка, за да открия нещо без да знам какво точно. след това имам следи от миди по бузата.
втората: мирише ми на миди, на сол. чувам две-три чайки. питам се защо точно тези миди морето е изхвърлило.
третата: прилича ми на пирин. абе планинско ми е. но може и на края на света да са тия цветя
четвърта: горите, обрасли с мъх. това е цветът на току-що поникналия мъх през ранна пролет.
_________________
i love my hat
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov