Graphilla.com :: Преглед на тема - malko free time
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

malko free time

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Borg



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 51
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 10:46 am    Заглавие: malko free time Отговорете с цитат

Eto oshte edin adult za foruma, napraven ot njamane na zanimanie:

http://www.alog-bg.com/borg/xxx1.jpg
_________________
"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

iskam da ti dam malko preporyki za tova chudo :-)

1. Snimkite - hubavoto v tiah e che sichki macki gledat kam user-a(chikijiata) , no kato kachestvo ne struvat . Ne dei dobavia takiva efekti ili tam kakvoto si slojil vyrhu tiah zashtoto stavat po trudno zabelejimi i dori pochti nezabelejimi, a za adult-a nai vajnoto e te da ispykvat i da sa s dobro kachestvo ... ako niamash pod ryka potyrsi iz web-a ... ima kolkoto iska6 i oshte tolkova ... a moje i poveche :-) ako neznaesh kade pitai shte ti kajem :-)

2. Texta - Dosta nechetliv text - butonite ... s tozi siv cviat spored men ne sediat mnogo dobre i ne se chetat ... moje da probvash s neshto rozovo no po-tymno .. pochti cherveno no pak da rozoveee .. Drugia shrift e syshto trudno razchetim ....

3. Cvetovete - Rozovoto i jyltoto dobra kombinacia ama moje da probvash s po-nasiteni cvetove ... da stane po kichozno ...

Syshto dosta izlishni elementi ima gore pri nadpisa xx adult ... malko razhvyrlian mi stoi na mene pone .

Nadiavam se da ne te zasegna ama po-dobre pochni na novo kato imash free time ... ako vyopshte ti se zanimava de ... ako ti triabvat snimki butni edna belejka pod vratata i shti pratia url-ta s hubavi snimki :-)

Uspeh !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Borg



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 51
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Апр 11, 2003 5:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

10x f :)
ako shtjah da se obijdam, njamahse izobshto da go pokazvam. prosto iskah da chuja njakoe ovektivno mnenie.
_________________
"За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov