Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне на сайт с насоченост Ресурси за дизайна
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне на сайт с насоченост Ресурси за дизайна
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Чет Май 25, 2006 10:13 pm    Заглавие: Представяне на сайт с насоченост Ресурси за дизайна Отговорете с цитат

http://www.soft-bg.com е сайт който набляга на ресурсите за дизайнерите има шрифтове,лога,снимки,3d,четки за фотошоп и др.Мисля че ще ви е от помощ.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 11:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За другите неща не знам, но тези GSM игрички май не са много-много "безплатен софтуер"? Или аз ли се бъркам?
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 12:29 pm    Заглавие: Re: Представяне на сайт с насоченост Ресурси за дизайна Отговорете с цитат

Gentex написа:
http://www.soft-bg.com е сайт който набляга на ресурсите за дизайнерите има шрифтове,лога,снимки,3d,четки за фотошоп и др.Мисля че ще ви е от помощ.

А тия каки там вдясно па защо са???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 3:36 pm    Заглавие: Българина е невероятен Отговорете с цитат

Българина е невероятен винаги търси под вола теле.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Juana



Регистриран на: 20 Мар 2003
Мнения: 1052
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И в случая успява да го намери.
_________________
... Днес изпитах мноо лошото чувсту докато заклиучвах вратата имах лошото чувству че зад мен има роуг в стелт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
xenry



Регистриран на: 27 Май 2005
Мнения: 9
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 8:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

снимките не са лоши... :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
gopher's



Регистриран на: 01 Сеп 2005
Мнения: 1072
Местожителство: White Birches

МнениеПуснато на: Пет Май 26, 2006 10:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина снимките са доста добри. Защо не се представиш за фотография. Бил си на доста интересни и разнообразни места като гледам

пхпхпхпх :))
_________________
Funko POP
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Нед Юни 04, 2006 6:32 pm    Заглавие: Още доста ценни неща са добавени тези дни Отговорете с цитат

Още доста ценни неща са добавени тези дни.Дано са ви от полза.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
rainbow



Регистриран на: 03 Окт 2004
Мнения: 103

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 10:15 am    Заглавие: Re: Представяне на сайт с насоченост Ресурси за дизайна Отговорете с цитат

www.soft-bg.com написа:
новинарският портал

не разбрах нещо
кончето кобилка ли е или миксер?
_________________
Това е текстови блок, който може да бъде прикачен в края на съобщенията, които пускате. Има ограничение от 255 символа
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 6:04 pm    Заглавие: Първо се разбери със себеси Отговорете с цитат

Първо се разбери със себе си и ще видиш как ще почнеш да разбираш и другите неща от живота.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 6:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

doka4livi4ki sme ne6ti4ko??/
men li4no me kefi podhoda na saita
osobeno:

Раздел -> Дизайн Категория -> Други

Carmen Electra's Striptease Workout Video - Самоучител по стрийптиз.Курса води Carmen Electra
Hvala na takiva iniciativi sred mladite dizainerki!!!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 7:04 pm    Заглавие: Опасни сте Отговорете с цитат

Опасни сте поне един няма ли да каже добра дума.Мисля ,че сме полезни поне малко.Но щом само упреци чувам явно не сме.Преповтарям се но българина е голяма работа :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и за какво по-точно добрата дума? =))
за сайта.... ми там няма какв оособенно да се каже..
за съдържанието - ок - обаче нищо ново - подобни ресурси са разпиляни навсякъде из нета - не ми е потрябвала четка, не съм си намерил/направил =)))

като цяло - добра идея, но ако очакваш да чуеш големи похвали и страшни суперлативи..... не мисля че тук ще стане това.

успех и киип дерзаинг =)
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Вто Юни 06, 2006 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Наистина има разпиляни ресурси из нета,но не всеки може да ги намери.Не е ли така?Ти може да си направиш четки и да си загубиш времето,но всеки ли може?Въпроса е че ако му потрябва даден ресурс на човек ще може да го намери лесно в сайта.Това е всичко.Не бъдете злобни.Радвайте се че все още има хора ,които се опитват да помагат на други, които не са толкова в час като вас.А на предните два коментара искам да предложа на двамата да си отворят тема кой е по-по-най.Това е в кръга на шегата.Успех на всички :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 1:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gentex написа:
Наистина има разпиляни ресурси из нета,но не всеки може да ги намери.Не е ли така?Ти може да си направиш четки и да си загубиш времето,но всеки ли може?Въпроса е че ако му потрябва даден ресурс на човек ще може да го намери лесно в сайта.Това е всичко.Не бъдете злобни.Радвайте се че все още има хора ,които се опитват да помагат на други, които не са толкова в час като вас.А на предните два коментара искам да предложа на двамата да си отворят тема кой е по-по-най.Това е в кръга на шегата.Успех на всички :)


Много яки четки, 10х
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
bile



Регистриран на: 26 Авг 2003
Мнения: 1367
Местожителство: dead city

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 10:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gentex написа:
Наистина има разпиляни ресурси из нета,но не всеки може да ги намери.Не е ли така?Ти може да си направиш четки и да си загубиш времето,но всеки ли може?Въпроса е че ако му потрябва даден ресурс на човек ще може да го намери лесно в сайта.Това е всичко.Не бъдете злобни.Радвайте се че все още има хора ,които се опитват да помагат на други, които не са толкова в час като вас.А на предните два коментара искам да предложа на двамата да си отворят тема кой е по-по-най.Това е в кръга на шегата.Успех на всички :)


брях! май не си разбрал точно какво съм написал. потребителите в ТОЗИ форум, поне тези допуснати до спец. секции и прочие, се отличават с едни доста добри познания, способности и прочие фиичъри в различни области на изкуството.
пусни тоя портал в дир дот бъгъ и няма да смогнеш на похвалите и суперлативите =))) но не и тук.
нямам какво да кажа повече.

а относно забележчицата ти за темата "по-по-най", пак в кръга на шегата ще ти кажа че шеговито си я пускам покрай ушите, че е губене на време да се разправя човек с неразбрани и недоволни артисти... ма тва в кръга на шегата де.
_________________
pestilence
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ники михайлов



Регистриран на: 11 Ное 2005
Мнения: 2189

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gentex написа:
Наистина има разпиляни ресурси из нета,но не всеки може да ги намери.Не е ли така?


Ми не е:)
Има един як руски портал например от който мога да си тегля книги за лого дизайн за матте пейнтинг за графичен и интериорен...(последно некви списания свъзрани с Гномон теглих...)
...така че намират се ;)
В една книжка за уебец пишеше, че сайтовете не били на принципа на бейзболните игрища "построй го и ще дойдат".

Успехец де :)
_________________
"You cannot cheat form. Form is not a vehicle for content. It is the content." PETER CHUNG
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 10:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ники михайлов написа:
Gentex написа:
Наистина има разпиляни ресурси из нета,но не всеки може да ги намери.Не е ли така?


Ми не е:)
Има един як руски портал например от който мога да си тегля книги за лого дизайн за матте пейнтинг за графичен и интериорен...(последно некви списания свъзрани с Гномон теглих...)
...така че намират се ;)
В една книжка за уебец пишеше, че сайтовете не били на принципа на бейзболните игрища "построй го и ще дойдат".

Успехец де :)



абе Михайловвввски, фани първо с пичатарството се оправи и тогава ела да говориш за тея книжки уеберските, ейй бахти младежта, 3 шкафа правилно не мое да сложи в едно каре, ма акъл за сайтове и книги ръси.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Gentex



Регистриран на: 01 Мар 2005
Мнения: 10

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 10:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ники михайлов ще ми е интересно да видя такъв гуру ,понеже като такав се представяш в уеб пространството какво ти с тази начетеност и целомъдрие си сътворил.не се шегувам адски ми разпали любопитсвото.очаквам любопитстото да ми бъде задоволено.с уважение Gentex :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Юни 07, 2006 10:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mene pyk mi e stranno teq ti umozakliu4eniq za guruto ot kyde doidoha...
nabaral si 3 ruski wareza, napravil si sait s resursi - evala, kakvo iskash o6te?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov