Graphilla.com :: Преглед на тема - FKK Konstanz
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

FKK Konstanz

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 3:00 pm    Заглавие: FKK Konstanz Отговорете с цитат

едно проектче малко хот :)


_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 3:54 pm    Заглавие: Re: FKK Konstanz Отговорете с цитат

PetyoDenev написа:
едно проектче малко хот :)



..бе забелезал съм че художниците ич ги нема в уеба..., що тъй? Сигурно щото требе да се мисли извън собственото его...знам ли ...:(
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ех Паста все още не съм загубил надежда някога леко да одобриш мой прект. Но пък като стане ще е гот ;))
благодаря за мнението
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 4:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

художниците???
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 4:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей го, пак тва его. Бе нема значение кой какво ще ти каже, требе сам да си създадеш ниво, ТИ трябва да си наясно че нещо не е наред и да търсиш САМ решение. За целта ти трябва много сериозна визуална култура по въпроса или ако нямаш такава да направиш проучване в дадента област, за да добиеш такава.


Тоя сайт не е добре за мен, и това е само въз основа на моята визуална култура.

..."кул-тур":))
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
художниците???


...епа тия дето учат по родните университети ....
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 5:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Знаеш ли Паста от скоро съм тук ( във форума ) и много научих от колегите. Обаче още немога да си обясня каква е точно целта на форума. Мислех си че е място където може да получиш конкретен коментар който да ти помогне да изведеш конкретния проект и като цяло да подбриш работата си но май не е точно така. Получавал съм и конкретни коментари но повечето са принципни ( което не е лошо ) но не винаги помага.
Явно нещо не съм разбрал за идеята на форума, така го усещам.
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 5:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

не си, не си...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 5:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ами да вземе да ме светне някой да се получи яснота поне ;)
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

светвам!!!
тука си ги мерим ... някои са с 2-3 дължини пред останалите ... а други още си ги търсят ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е сега вече ми е ясно
като ми порасне пак ще постна :)
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Вто Май 30, 2006 11:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Петьо, не е добре работата. Първо май трябваше да кажеш с 2 думи за какво е проекта? Защото от дизайна не може много да се разбере. Почвам отгоре надолу пак:

Казах ти и преди по-внимателно с тея ефектчета ама ти пак си ги плющиш явно си те кефят. Абе много са ти малки размерите на дизайните забелязах, сега тва какво е? 720 рх, като правиш дизайн за 800х600 го прави на 770 рх примерно, сега е хем малък хем претрупан с глупости.

Тея линиики горе си ги забрани за следващите 6 месеца да ги ползваш, този надпис там какъв е? Нито добре седи, нито пък се разбира какво пише, махай го. "Колажа" това лого ли е там? ае заеби ги тея ефекти де, колко пъти да повтарям? Може ли да сложиш 2 сенки различни на буквите така? А тея палави триъгълници под текста...кво е тва? И тея букви едните щи извадят очите от големина другите от яркост.

Онази избелялата мома за кво си я сложил, да има нещо там? Ами другата булка от дясно, тя горката все едно от фурна си я извадил бе. Отдолу менюто ще ти извади очите с тва ярко червено на черния фон, другите 2 бутона са все едно взети от някой детски сайт и са плеснати там, па и сигурно и ти не знаеш защо точно там си ги сложил.

А тва www.fkk................. отдолу за какво го слагаш, ми то не се вижда за кво ти е?


Сега тъй като тъй като тва май е някакъв "entry page" така ми се чини поне, какво бих направил аз в случая:

Трия тва цялото, нов канвас и го мятам. Ако няма изисквания за цветове, щях да го оставя бял фона, бих намерил снимка на жена, ама цяла и някоя дето наистина е "hot" ако нямаш определени снимки за дизайна де, и всичко останало (тъй като е много малко) бих го вързал с тази снимка с леки заигравки по снимката и по фона примерно. Ако имат изисквания за цветове, пак по-същия начин. Друг фонт задалжително и никви такива ефектчета от твойте любимите.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
DR2
Paladin's Death


Регистриран на: 14 Дек 2002
Мнения: 4805

МнениеПуснато на: Сря Май 31, 2006 9:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Петьо, подбора на цветовете и шрифтовете не е никак "Хот". Помисли там още малко и за композицията дали е хот... на мене ми е скучно, не ми заинтригува с нищо... Избягвай ги тея сенки под надписите. Най-много ме дранят тея стрелкички... за какво да му се невиди си ги наредил там!?
_________________
Life's no ordeal if you come to terms,
Reject the system dictating the norms
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Пет Юни 02, 2006 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

SIMPLI написа:
светвам!!!
тука си ги мерим ... някои са с 2-3 дължини пред останалите ... а други още си ги търсят ...


това е най-смисленната реплика в тази тема.

Петьо, натрупването на базисна визуална култура е задължително условие преди да се заемеш с правенето на така нареченото животно дизайн. В противен случай, местенето на тригълничета или градиенти няма да промени нищо. Навсякъде из форума има теми за полезни линкове във различни визуални области. Имаш Гроове Манифесто, имаш google в края на краищата, в момента все още има бройки от тиража на История на Красотата на Умберто Еко. Това последното е малко далеч от темата но помага.

ако четеш руски. http://www.narisoval.ru/ може би ще ти даде някой идеи.

хаиде успех, че и аз се разписах....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PetyoDenev



Регистриран на: 20 Мар 2006
Мнения: 1241
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 02, 2006 12:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси pipi
_________________
ALFA MILANO
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
hipukritus



Регистриран на: 21 Окт 2005
Мнения: 108
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 10:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имам забележки отностно щрифта: Използваш прекалено много различни видове още в заглавната страница. Препоръчвам ти да прилагаш еднакви шрифтове за еднакви функции- имам предвид за бутоните в случая.

Червените стрелки са много и губят смисъла си. Ако искаш да ги използваш всичките приложи евристични операции или ритмика. Прозрачност и размера могат да ти помогнат в преодоляване на визулния проблем.

Интерено ми е да видя как стои този сайт в браузъра на 1024х768

Харесват ми графичните изпълнения и предполагам, че те добре се вписват в фирмената философия.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov