Graphilla.com :: Преглед на тема - плакатченценце
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

плакатченценце

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 1:50 am    Заглавие: плакатченценце Отговорете с цитат


_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 2:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Предполагам ПИБ не дават да се пипа логото им там горе......??? Щото сега седи като гадна заглавка на прекрасен плакат........ На мен ми харесва постера, ама тва отгоре убива всичко свещено.........
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 7:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тва с двете фаши си е изискване на клиента, с което не знам дал ше са преборъ, но се пак им предложих и тоз вариант, па да видим


_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kingBMF



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 294
Местожителство: Liege, Rue de Serbie 99

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 9:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

готин плакат, мене тва отгоре логото чак толкова не ме дразни, ама долу при многото лога вече идва малко калабалък, ама пълно щастие нема никаде.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

отдолу си е лого-парад ...
постера е мноо кул!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RiN



Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 603
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 11:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

верно готин е постера. браво!
_________________
>=<>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dreamer



Регистриран на: 25 Юли 2003
Мнения: 3548
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 11:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами ако хедъра е мааааалко по голям? за да изпъква повече пред лудницата с многото картинки отдолу? Пробвал ли си?
_________________
.


Dreamerworx.com
-------------------------------------
Steps Of Inspiration
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Lost



Регистриран на: 21 Юли 2005
Мнения: 56
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво!!!
Аз съм за №2 :)
_________________
"това е твоят глас" и "когато искаш да те чуят" - "всички говорят"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Chef



Регистриран на: 05 Окт 2003
Мнения: 1148

МнениеПуснато на: Чет Юни 15, 2006 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много добро
_________________
ground zero terorist
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Юни 16, 2006 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

благодаръ хора ;)

радвам са, че ви аресва
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
yanyan



Регистриран на: 30 Юли 2004
Мнения: 106
Местожителство: sf

МнениеПуснато на: Пет Юни 16, 2006 3:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не ми е много джаз да ти кажа. Погледни тук, човекът доста е работил по темата.

http://www.troxlerart.ch/pages/posters.php#

Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Lost



Регистриран на: 21 Юли 2005
Мнения: 56
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Пет Юни 16, 2006 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз пък мисля, че за тази толкова експлоатирана тема плакатчето е чудесно!
_________________
"това е твоят глас" и "когато искаш да те чуят" - "всички говорят"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юни 17, 2006 12:44 am    Заглавие: Отговорете с цитат

yanyan написа:
Не ми е много джаз да ти кажа. Погледни тук, човекът доста е работил по темата.

http://www.troxlerart.ch/pages/posters.php#

Успех!


ами знам ли въпрос на виждане, аз съм фен на тази музика (или по точно казано на някои стилове) и така го чувствам, така си го представям - пъстро, свежо, колоритно - да се усеща богатство и във формите и в цветовете ... още повече, че това е интернационален фест, идват музиканти (да кажем) от цял свят, които са доста различни, и като стил, и като излъчване и т.н. ...

... сиреч Банско ще е сборище на различни("разноцветни") музиканти и аз точно това се опитах да илюстрирам ...

... чесно да си кажа, въпросните плакати, като цяло не ме грабнаха, намирам ги за доста скучни, сковани и еднообразни - въпрос на вкус ;) ...

... а това "Не ми е много джаз да ти кажа" ми е малко странно ;) , защото какво е джаз?! ... как точно се описва?! ... и има ли установена визуална дефиниция?!
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Erast



Регистриран на: 28 Май 2006
Мнения: 13

МнениеПуснато на: Съб Юни 17, 2006 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това на кой колко му е джаз е въпрос на вкус. Но плаката ти е мнооого разхвърлян, погледа не знае на какво да се спре, а логата силно конкурират текста с участниците и това не идва от изискванието да има толкова лога, а от това че текста ти е много дребен, между редовете има много разстояние и се губи на фона на цялата шарения. Имаш, според мен, редица ненужни елементи, които вместо да създават настроение, по скоро водят до лека форма на калустрофобия)) Трябва му още пипане.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юни 17, 2006 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

в изместен смисъл и донякъде съм съгласен с теб, особено за логата - там още мисля как да подобря нещата макар, че предвид обстоятелствата едва ли имам много поле за действие ...

... колкото до шаренията, хаоса и това, че погледа няма къде да се спре така е, не отричам, но конкретно в този слуай защо пък погледа трябва да има къде да се спре?! :) ... защо трябва да има баланс и "въздух" (ах колко любим термин ;) )?! ... защо погледа лутайки се, да не открива постоянно нещо ново?!

... все пак това не е плакат на най-новия хипертурбоултрамега нов и як тилифон на примоция, където погледа трябва да се спре на "само за 9,99 лева на месец"

... та така ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Юни 17, 2006 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

...абе.. в крайна сметка плаката на едно събитие си е "инфо десигн" в чист вид... не ме разбирай погрешно... работата ти ми харесва, свежа и интересна е... обаче наистина доста си заруднил четенето и възприемането. Да се надяваме, че потенциалните потребители на това събитие са по съсредоточени и разбиращи от редовия ползвател на мобилни телефони...

аз лично бих наблегнал повече на тайтъла на сабитието и особенно на датите и мястото... съвсем спокойно можеш да се лишиш от тейкото оранжево петно в горната лява част... за сметка на по-лесно разбираемо инфо... мисля сме говорили достатачно за причината деизайна и изкуството да са различни неща.

а за логата не се кахари.. това е положението.. няма измакване... хората са платили и за тях ще има от баницата.

и накрая... незнам кави и от какъв стил са участващите изпълнители, но на мен ми звучи повече фънки, отколкото джаз... обаче с тази забележка може и да не се саобразяваш.. аз съм в страни от тази музика и е нормално да греша и за стилистиката и.:))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Съб Юни 17, 2006 10:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

о бат ЛовеХате спор не прайм, сичко дет каза си е баш така и за инфо десигна и за изкуството, което апропо аз не смея да твърдя, че правя ...

... наистина, тъй сътворения плакат, съвсем не е усерфрендли, и определено си изисква повече внимание и време за отделяне от страна на адресата (това умишлено го търсех), който аз наистина смятам, че все пак е над обичайното средното ниво ...

... абс приемам всички мнения и се радвам, че тук чета само конструквтивни такива, които наистина са ми полезни ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Юни 18, 2006 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

конструктивни мнения има когато има върху какво да ги конструираме:)))... в твоя случай си ни дал солидна основа... не като талпата недоклатени 'тилектулаци в постпуберитена възраст, няколко теми по-надоле:)))... бтв велкоме в пресвуорлда...
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 18, 2006 8:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хахаха ;) добре заварил, както са казва, аз верну ся прохождам в принта, тва е първия ми плакат и зе доста да ми аресва дип, че кат вече бивш вебаджия преди не можех да си обясня, какво му е убавото на тва да виждаш на мунитора един цвят, той всъшнус да е друг, апа от печатницата да излиза трети ;) ... чудех са и как се упраат ората с файлове ей тъй лекинко по 700-800 мегабайта или же и нещу за разнообразие ;)

... но дан са утплесвам ;)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Чет Юни 22, 2006 12:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na men mi dopadna, che vsichkite imena izlizat ot etiopskata tarambuchka :))) inache naistina tezi techni lenti, koito minavat mezdu zaglavieto, instrumentite, izlizashti ot imenata i imenata, sa pone spored men izlishni....ti probva li pak taka da izlizat instrumentite ot imenata, no bez lenti po sredata?
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov