Graphilla.com :: Преглед на тема - skrishno ot Jovi :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

skrishno ot Jovi :)
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

правейки дизайн за каквото и да е включва и малко мислене от името на owner-a. мисла аз:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 12:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ama tuka izobshto ne si praf.. razsajdavaneto ot imeto na sobstvenika e savsem normalno, shtoto na nas tva ni e rabotata, da razsajdavame vmesto nego i nema nikakvo znachenie dali e Jovi, Jaguar ili ET "Jaguar 74 - Kolio Trendafilov"

Za primer shte ti dam samia teb,deto predi vreme tochno tova napravi s edno logo, bez ideia ba imash za kakvo stafa duma. Pravoto na mnenie e mai edinstvenoto deto se zachita v toia forum i smetam da prodalji da e taka.

I nakraia da si kaja mnenieto.
Designa ti e hubav interesen i moderen, no si mislia che e tvarde konfrontirasht se s Jovi i to ne s nego samia, kojenite mu gashti i dalgata mu kosa, a e konfrontirasht se s rabotite mu. Ako tova ti e bila celta, znachi si ia postignal, obache tova ne promenia moeto mnenie. Predpolagam, che i R1 imashe sashtoto predvid.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 12:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
i ako designa ne otgovaria na sushnosta na prednaznachenieto mu shteshe da izglejda razlichno nali?


чай сега. "личен сайт/портфолио"="тва съм аз. и правя това и това. харесвам тва и тва и мразя тва и тва. кинти пращайте на сметка ".....""
сега..както аз го разбирам с този си дезигн ти казваш "туй е Джоуви on the web". та те питам...прав ли си?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
Predpolagam, che i R1 imashe sashtoto predvid.

абсолютно точно.
но и връзката личност<->работи не е за пренебрегване.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 1:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не зна защо, но много ми се иска да кажа следното - дизайнерската работа си е много творчески процес - затова - Имплант си получава дължимите аплодисменти за ексълънси на изработката! и второ - малкият кръжец в уеб дизайн, просто си даде ПРЕПОРЪКИТЕ, нали?
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 1:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e ok ... emi vaprosa shto da ne si go diskutirame ... koeto me navejda na misulta ... mnogo malko designi se postvat ... implant e ot malkoto koito postvat ... dano i zanapred ... no pokazva designi a drugi mai samo komentirat ... i da vaprosa e dali e za jovi ... chieto mnenie ne znaem ... i az zatova napisah prostichko mnenie che spored men ... s ogled na tova che nikoi ne e kazal kakvo se e iskalo smqtam che e sburkan podhoda ... sa toi choveka moe da si iska kitaicheto bassi :)

tva old school neshto kato kurtoaziqta li e ? :-\ ??
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ridlerche eto ti sam go kaza... malko .. malko mislene ot imeto na owner-a... a ne da izvzemvame izcialo i negovite funkcii... kolkoto do tova che nesum presuzdal stila na jovi...mi sigurno nesum... no tova neoznachava che she sloja kitara...i snimka za bkg ot koncerta na mega turneto na BJ..nali.... a i ne e li mnoo tesnogrudo, ae toi e rokadjia she tree saita mu da izglejda rokadjiiski m? ae molia stia s tia purvosignalni razbirania ot totalitarno vreme...

i tuka neshto kato zaiajdanka stana taia tema...

ne e trudno siadate i pravite web..(kato si mislite za jovi i negovia stil, dushevno sustoianie, politocheska prinadlejnost, otnoshenieto mu kum drogata i bla bla)..davate mu go i toi she vi kaje.... kfo MISLI...
az napravih tva...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ооо далеч съм от мисълта да се заяждам.
ма щом отговора ти е "толкоз мога, толкоз правя, тва е от мен" всякви коментари и опити за променяне на насоката на текущия дизайн са излишни...само дето не звучи сериозно.
а и китара и снимка на бон джови не съм споменавал май?
а и ми се стори че мнения търсиш с поста си все пак.

дизайна си е хубав както казах и по горе.
па дано и Джоуви вземе та си го хареса.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:41 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

na men po neseriozno mi zvuchi ooo tfa ne e rokadjiiski sait..kvo kato e gotin nevurvi dea... a tfa koi kolko moje i kfo prai se vijda..nevijdam neshto neseriozno da se tursiat seriozni mnenia a ne ot tipa na - ma toi jovi koga stana reivur??? ne ochakvah takuf komentar tochno ot tebe ..mnooo neseriozno ot tfoia strana ....

az sushto ne se zaiajdam...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ех мааму ...
не мислиш ли че е хубаво да се тръгва от стила на работа и имиджа на клиента (Джоуви в момента ти се явява клиент)?
и като нещеш да е рокаджийско на 180 градуса ли трябва да го обърнеш? кат за рейвър?
номера е да си правим дизайн къвто нас си ни кефи ли?
боли ме мене джови къв сайт ще има.
но ТВЪРДО мисля че подхода ти в случая е много неправилен.
и мисла че трябваше да ти го кажа. ако щеш го приемай а ако толкова те дразни ще се въздържам от коментари по твои работи.
ок?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

едиственото нещо коет се опитвам в случая е да съм ти полезен по некъв начин бе мама му стара...импланте.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

em nachi si mojel da mi go kajesh prosto i iasno nali??? a ne ae tfa saita na jovi li e ma na nashia jovi??? bla bla... az ko sia da sedia kat durvo da cheta strania komentar i da si choplia semki li? vijdam che v kraina smetka se opitvash da si mi polezen (sigurno za tova kak trebe da podhojdam kum klientite) ma v samoto nachalo po mnogo stranen i neseriozen kakto veche otbeliazah nachin... ne kazvam ne komentirai tema.. naprotiv pravi go ma kakto trebe... napulno sum saglasen che trebe da se vzeme v predvid klienta...se pak e klient na nego she e saita.... no lichnia sait e edno ot malkoto neshta kadeto vsichko moje da e razlichno i to da ni kefi... kak mislish? az tochno tfa se opitfam da ti kaja..edinstfenia koito moje da kaje dali podhoda e pravilen ili nepravilen e ownera-a na saita... ma iavno ne si me razbral.... ae stia tolkoz po taia tema.. R1dlerche smiatam toia otgovor da mi e posleden po spora... uvajavam te, i smiatam che she proiavish analogichen respect...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми все се надявах от на майтап в началото да ти стане ясно за кво иде реч вместо да ти копна едно "не става, отначало".
ма явно тц.
та ок де:)
респект:)
ади и Джоуви да копне едно "Много яко! Брутален ми е сайтаа!"
и да се приключва окончателно с темата:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo jako:)!Saita e brutalen...:)))

Az naistina se oburnah kum implant,poneje e strashen designer i edin ot liubimite mi v tozi site,i mnoo mnoo go uvajavam za tva.Edin den go pitah dali moje da napravi niakakuv template,i toi se suglasi...Ne sum mu daval absoliutno nikakvi nasoki i ne sum imal nikakvi iziskvania,poneje znaeh che kakvoto i da napravi shte bude hubavo,i to taka si i izleze...Saita me kefi brutalno.Implant go napravi za ideqta,i she izpolzvam momenta da mu blagodaria:)
Drug e vuprosa dali naistina (zaebavame nastrana vunshniq mi vid,Bon Jovi, kitarite i rokajiistvoto kato cialo) se vruzva sus rabotite mi,zashtoto tochno tova e vajnoto vuv edno portfolio I guess, to naistina ne e tochno v
moq stil.Ama mislia che s malko editvane na cvetovete prosto moje da se poluchi,ako Asen e navit da go doopravi.Da ne govorim che v momenta veche Alien e pochti gotov s developmenta v tazi mu versiq,za koeto i na nego ogromno blagodaria:)
Awe saita e super,10Q:)!
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е тва е!:) клиент-мечта мама му стара:))
само дето са импланта ми е сърдит и посмъртно нема ми направи на мене сайт:РРРРРР
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 4:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

obiaviavash konkursa da e za lichen site na R1d i gotovo:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ridlerche...ne e verno moito momche... samo iskam da znam:

client behavior

1 lubima color gama (izbroi 5 lubimi cvetove)
2 stailing... minimal, ghotic, retro, techno, cyber..., ili nz.
3 content
4 flash, html, dhtml
5 dopulnitelni preporuki
--------------------------------------
za sumata she se razberem nakraia :)))))))))))))
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

client behavior...hostile:))))
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви написа:
client behavior...hostile:))))


не е верно тва!!!!!!!!!!!!!
максимално френдли тип sick-son-of-a-bitch.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov