Graphilla.com :: Преглед на тема - snimki ot kovachevica
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

snimki ot kovachevica

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 5:11 pm    Заглавие: snimki ot kovachevica Отговорете с цитат

hodihme do kovachevica minaliya weekend
i az izpolzvah vuzmojnostta da poshtrakam malko...
spretnah 1 site-che za da pokaja kakvo se poluchi
snimkite pochti ne sum gi pipal, samo resize i malko levels...

http://kovachevica.kuturak.net/

/da otbeleja samo, che ne sum fotograf i prosto si snimam za udovolstvie, shte se radvam ako ima suveti razni i prochie :-) /
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOX



Регистриран на: 17 Мар 2003
Мнения: 147

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 5:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

кефи ме много! и снимките и сайта.
по късно ще зема и аз да постна малко снимки от ковачевица :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
PerroBG



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 205
Местожителство: Sf

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 6:01 pm    Заглавие: Re: snimki ot kovachevica Отговорете с цитат

kuturak написа:

/da otbeleja samo, che ne sum fotograf i prosto si snimam za udovolstvie, shte se radvam ako ima suveti razni i prochie :-) /

dano ima povehce takiva "ne fotografi i snimashti za udovlostvie"!
_________________
... Ako ti e tumno - prenastroi si
Brightness, Contrast i Gamma ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя AIM Адрес Yahoo Messenger MSN Messenger
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 6:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много добро, много добър подход към нещата, които си имал на разположение за снимане
аз като прочетох Ковачевица и реших че пак скучни къщи ще гледам, а то било супер интересно
а повечето гледам че могат да се обединят и в серия от детайли
е, има и къщи, ама не са толкова досадни
вече конкретно за някои от нещата имам забележки от рода на че нещо трябва да се кропне и т.н., но определено съм много доволна от видяното
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
oorka



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 252
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 16, 2003 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Страшни снимки, браво! Запълни една директория от личната ми колекция:) А някои са перфектни референс за 3D...:)!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя Yahoo Messenger
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 9:43 am    Заглавие: blagodarya Отговорете с цитат

blagodarya vi za hubavite dumi :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
L-t Gruber



Регистриран на: 10 Фев 2003
Мнения: 8

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 7:42 pm    Заглавие: С какво си правил снимките, много добри цветове.. Отговорете с цитат

Цифрова ли е камерата?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Съб Апр 19, 2003 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mdaa :-)
ne si li sichi, bi tryabvalo...
OLYMPUS E100RS
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
graphic



Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 71
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Пон Апр 21, 2003 11:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Е, ама това е култов апарат...
И нещата са много свежи - макар че Ковачевица далеч не ми е любимото място в Родопите, с тези неща ме накара да се замисля...много чар има в тези неща - а защо не снима циганската махала като се излиза от Огняново по път за Ковачевица - е това е култово място - супер колорит. А сетих се защо не си ги снимал - там има едни такива бесни мангали дето ако видят апарата могат да те съсекат
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 9:33 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Da ti kaja chestno, kovachevica nikak, ama nikak ne me vpechatli. Az sum jivyal 7 meseca v rodopite i tam ima bezumno krasivi mesta, a kovechevica ne mi se vidya edno ot tyah.
Stranno e, obache razni hora, na koito pokazah snimkite se vuodusheviha da hodyat tam :-)) mnogo nechestno sum napravil snimkite ochevidno, izkrivil sum sobstvenata si viziya za myastoto.
Vsushtnost tova, che ne mi haresa mnogo tam me predizvika da pravya predimno macrosi... koeto mai ne beshe losha ideya :-)

a za mangalite si prav... :-) po skoro izglejdaha nedrujelyubni i ne mi se riskuvashe :-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

точно това е хубавото, че си наблегнал на макроси
щото казах че на мен лично ми е писнало от къщички
извлякъл си най-доброто от ситуацията, показал си я хубава, за това и на хората им се ходи
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
graphic



Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 71
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 8:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuturak написа:
Da ti kaja chestno, kovachevica nikak, ama nikak ne me vpechatli. Az sum jivyal 7 meseca v rodopite i tam ima bezumno krasivi mesta, a kovechevica ne mi se vidya edno ot tyah.
Stranno e, obache razni hora, na koito pokazah snimkite se vuodusheviha da hodyat tam :-)) mnogo nechestno sum napravil snimkite ochevidno, izkrivil sum sobstvenata si viziya za myastoto.
Vsushtnost tova, che ne mi haresa mnogo tam me predizvika da pravya predimno macrosi... koeto mai ne beshe losha ideya :-)

a za mangalite si prav... :-) po skoro izglejdaha nedrujelyubni i ne mi se riskuvashe :-))


Е най-сетне, някой да е на моето мнение! Като кажат Ковачевица- та Ковачевица- никакъв дух не улових там -едно такова тъжно място ми се видя- резерват било - дрън дрън. Не знам какво им става на тези хора.... По принцип коленича пред красотата на Родопите - но точно тази част, с тези малко Пирински склонове -абе не ми е гот- виж Широка поляна, Лъки, Имаре дере, Смолянските езера - ееееее това е. Това което обаче си представил като работи наистина ме впечатли именно с хармонията и настроението..... как е станало не знам...Днес си мислех за твоите работи - и си казах виж колко простичко а как добре стои..има нещо много жизнено, и автентично и много чаровно... Е пожелавам ти успех и т.н.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 10:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

blagodarya ti, druje :-)

a za duha, tochno tova e! - lipsva. tova vsushtnost nai me razocharova. a tova e i edna tema, koyato mislya da zachekna tiya dni... zashtoto hodih i na koprivshtica posledniya weekend i beshe tolkova jalko vsichko... napravo ti se otshtyava da snimash...
i stana kakto s kovachevica... obshtiya plan taka me podrazni, che se vzryah v detailite otnovo, ama mi beshe malko pusto takova i povtoryaemo...
nai-mnogo da si napravya edna seriya chepove na porti :-) kefeshto cvetni sa.
oshte se kolebya dali da postna tova, koeto snimah tam...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

поствай
чеповете
звучи интересно, че аз ще постна 2 баби от едно тракийско село - Турия
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
graphic



Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 71
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 9:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuturak написа:
blagodarya ti, druje :-)

a za duha, tochno tova e! - lipsva. tova vsushtnost nai me razocharova. a tova e i edna tema, koyato mislya da zachekna tiya dni... zashtoto hodih i na koprivshtica posledniya weekend i beshe tolkova jalko vsichko... napravo ti se otshtyava da snimash...
i stana kakto s kovachevica... obshtiya plan taka me podrazni, che se vzryah v detailite otnovo, ama mi beshe malko pusto takova i povtoryaemo...
nai-mnogo da si napravya edna seriya chepove na porti :-) kefeshto cvetni sa.
oshte se kolebya dali da postna tova, koeto snimah tam...


Да.... местата така известни и популярни като "резервати" - Етъра, Боженци и т.н. разочароват. Миналата година шматкайки се открих най-страхотното кътче на Дряновския балкан. Една махала която даже я няма на картата - именува се Иглика. Райско място. Едно такова дивно, сгушено... абе прелест неземна. Направо се навих да си купя една от многото къщи които се продават на безценица. После разбрах от местните че Невена Коканова е живяла там в последните си години - абе какво да ти думам, по никому неизвестните махали има толкова българщина и дух....И знаеш ли кое е най-странното.... адки много се вдъхновихме да снимаме Иглика - като проявихме филма - и нищо особено.... некви скучни пейзажи.... абе тия местенца явно не си дават духа на фотолентата и т'ва е...Айде сполай ти...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov