Graphilla.com :: Преглед на тема - ! Vaprosi i otgovori !
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

! Vaprosi i otgovori !
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб дизайн конкурс: личен сайт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

forum e ... problema e che tva e topika za contest ... a ne tolkova za obsujdane ... vaprosi ako imash ok ... preporuki pri zadadeno usloviq i startiral contest znaesh che dori da sa ok ... pak ne mogat da se prilagat ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MyCTaKaP



Регистриран на: 18 Фев 2003
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 4:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Az iskam da pitam kak taka nqma ogranicheniq ot kym razmer? - "Ограничения за дизайн, размер, контент, няма!" t.e. nali vse pak e web site az dokolkoto sym usetil edno ot naj-vajnite neshta e da se zarejda za period, kojto moje da se iztyrpi.
Che vyprosa mi e: Ako se napravi prekaleno tejuk(primerno 1Mb) tova nqma li da se razglejda kato kysyr?
I shte napishete li nqkade kakvi shte bydat kriteriite ili nqma da slojite absolutno nikakvi barieri na nashata fantaziq?
Inache temata za konkyrsa mnogo mi dopada, zashtoto spored men na mnogo hora ne im ostava vreme da si napravqt hubaff lichen site ( i na men vkluchitelno) i smqtam da se probvam pyk kvoto i da stane shte si go kacha da me predstavq :)
Yspeh na vsichki, kojto namerqt smelost da ychastvat :)
_________________
ZAEDNO MOJEM POVECHE!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 8:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bre kav razmer bre druje.... ako si reshil da slojil v html nekav jpeg 3mb ...emi ko da se prai she go chakame da se zaredi ama ne te savetvam, a inache razmer imah predvid che niama ogranichenia za ! size ! 800x600, 320x480, 1024x768 i t.n.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пон Апр 28, 2003 7:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Искам да само да попитам....

Сайта трябва да е "Личен". т.е. за мен, или може да е за друг човек?

Това което имам в пред вид, е че сайта е правен от мен, и са спазени условията: да е направен специално за конкурса и да е личен сайт.
Само дето сайта няма да е за мен, а.... как да кажа, от мен за едно момиче което много ми липсва.
Щом видях конкурса, понеже и непрекъснато мисля за нея, ми дойде на ум да и направя един симпатичен личен сайт.
Искренно се надявам да не е пречка това, че сайта няма да е за мен. Той пак е личен, няма да взема и една стотинка за него, просто го прявя от.... ....от любов.
Моля ви, моля ви, моля виииииииииииииии позволете сайта да участва.
ПЛС нали не е проблем това?

п.с.
Освен това, имам и няколко въпрос които виждам че май не са били обсъден.

1. Ясно е че флаш не може да се използва! Това означава ли че не може да има никакви анимацийки в сайта, които разбира се няма да са напранени на флаш?

2.Как точно става предаването на готовите проекти?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Вто Апр 29, 2003 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Искам да само да попитам....

Сайта трябва да е "Личен". т.е. за мен, или може да е за друг човек?

....



Moje da e i za drug chovek ... lichen site se imam predvid, da ne e coorporative, instit, etc.

Flash si slagai kogato prikliuchi koknursa, na nas ni interesuva INTERFACE !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2003 7:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Да, ясно, ама аз питам за анимета които НЕ са флашки, те стават ли? Примерно някакви бутончета, които са обикновенни gif-фове, да кажем правени с 3ds и после конвертирани с Corel на gif. (Не ми се смейте сега, аз не съм уебмастер)
Това имам в предвид, а не някакви анимирани флашки БИГ фонове.
Е?

А и не си ми отговорил на въпроса, как точно става предаването на готовите сайтове?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pixelFwd



Регистриран на: 29 Апр 2003
Мнения: 21
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2003 10:31 am    Заглавие: edno vaprosche Отговорете с цитат

moje li da mi kajete dali oceniavaneto shte vkliuchva glasuvane kakto pri prednia konkurs ili jurito napravo shte obiavi pobeditelite. 10x predvaritelno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Чет Май 01, 2003 9:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ехо...?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 12:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
Ехо...?


! Moje shom ne te marzi !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 1:50 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mda kat gledam kwi waprosi se zadawat s netarpenie o4akwam designite:))
Върнете се в началото
Bethoven



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 710

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 9:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А може ли, тук във форумите да се пускат шотове? Или да се дават улр-та?

А и пак не ми отговори на въпроса, как точно става предаването на сайтовете. Какво, само ми изпращам майл със адреса на сайта ли? Това ли е?
_________________
M i h a i l P o p o v
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TIN-TIN



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 276
Местожителство: Bogota

МнениеПуснато на: Пет Май 02, 2003 11:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Bethoven написа:
А може ли, тук във форумите да се пускат шотове? Или да се дават улр-та?

А и пак не ми отговори на въпроса, как точно става предаването на сайтовете. Какво, само ми изпращам майл със адреса на сайта ли? Това ли е?


Bre chovek shto ne chetesh usloviata?

1. Shotove v foruma NE !

2. Da po mail prashtash min. 2 html-a !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
devile



Регистриран на: 06 Май 2003
Мнения: 2
Местожителство: Burgas

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 2:07 pm    Заглавие: ? Отговорете с цитат

kade da vidq rezzultatite ot sastezanieto?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 2:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eee ma ti ot bulgarski ne razbirash li bre???

DNESKA SME 20 -ti i do 24 chasa taia vecher se priemat oshte uchastnitzi.



btw...oprai si avatara 100x100 px
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб дизайн конкурс: личен сайт Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov