Graphilla.com :: Преглед на тема - Lukcheto: Имам удоволствието да ви поканя на изложба
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Lukcheto: Имам удоволствието да ви поканя на изложба

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Авг 02, 2006 10:06 am    Заглавие: Lukcheto: Имам удоволствието да ви поканя на изложба Отговорете с цитат

На 9ти Август от 19ч. в Евро-български културен център- зала “Средец” (бул.Стамболийски No 17) ще бъде открита първата самостоятелна фотографска изложба "Без да иска да се върне" на Венета Захариева- Лукчето. Ще бъдат представени около 55 фотографии за направата на които са използвани различни фотографски методи. Нека всички приятели, неприятели, съмишленици, съратници, ценители, разбирачи, големи, малки и още по-малки привърженици на фотографското изкуство се чувстват повече от добре дошли. Изложбата ще продължи до 22 Август 2006г.

Ще ви очаквам,

поздрави сърдечни,

лукче :)

Специални благодарности на Еличката за сладурските флаери :)



п.п. копирах текста, за да видят и тези, които не поглеждат много във фото-раздела (mim)
_________________
и един шоколад увива мармота в станиол
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov