Graphilla.com :: Преглед на тема - Фото лого
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Фото лого

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 23, 2002 8:34 pm    Заглавие: Фото лого Отговорете с цитат

айде и аз да се отчета
че то от работа, работа, даже и не четях, та наваксах днес

Та това трябва да е лого за фотоклуб, с който обикновено си оплътнявам малкото свободно време, ама това друга тема. Та далеч съм от мисълта, че това е оптималното решение, но главата ми е така задръстена в момента, че друго не можа да измисли. Т.е. измисли, но не си заслужава да се споменава, та камо ли да се показва. И те това нещо по принцип са го харесали, т.е. харесаха 1 по-предишен вариант, който беше с контур на оранжевото и тая плътна черна извивка я нямаше и след обсъждане се реши да засиля извивките и да го вкарам това черното (миглите). Кажете си и вий думата. А да и чакам коментари до неделя вечер, че в понеделник го пращам на отговорните лица да правят покани.

P.S. Да използвам момента да пусна покана за обща изложба на клуба, която се открива на 02.12.2002 от 18:00 в Евро-Български Културен Център. (модераторът нали няма да се сърди много за поканата)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Ное 23, 2002 8:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

siguren sam 4e mozes po dobro da naprawis
:)))
a konkretno mno mi e oblo we
i toia shrift:))
Върнете се в началото
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Ное 23, 2002 8:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

графичния елемент добре... да кажем... ама типографията... се едно не си чувала тоя теермин - а аз знам че тва не е така :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 24, 2002 12:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мдаммм, мега ужасен е фонта
ама че исках да е такъв заоблен - исках, ама че го направих с краката си - направих го
а логото съвсем исках да е в кръг, там ясно, само се чудя дали да не удебеля клепачите още малко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov