Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне ..
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне ..

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Donkey



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 20

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 6:25 pm    Заглавие: Представяне .. Отговорете с цитат

Здравейте,
Това е скромното ми представяне в Graphilla. Проект за радио сайт. Колкото повече критика има, толкова повече ще науча ... ;-) Дет са вика малко ме е срам като гледам вашите неща ... ноооо все трябва да има първи път нали ... Магарето може да е инат, но е жадно за знания!
----------
http://plovdiv-news.com/files/Donkey/radio_bestQ.jpg --> 159 k
http://plovdiv-news.com/files/Donkey/radio_Q70.jpg --> 65 k
----------
Скромноста не краси магарето;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Бе сякаш си хвърлил всичките си усилия в header-а, а после си попретупал надве-натри останалата част - малко... ДОСТА ми е активно и тежко отгоре. А "винаги модерни с най-новата музика" не е ли запазен слоган на радио Витоша?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ИлиянШмилев



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 204
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Апр 18, 2003 8:51 pm    Заглавие: Повече авторство. Отговорете с цитат

Виждам елементи, които са взети от тук от там.
По-добре не чак толкова лъскаво, колкото да има някаква твоя идея.
Отличаваи се от другите, няма да те запомнят и ще те подминат.
Иначе ... не е зле.
Аз правя доста по-лоши нещтата, все още, но поне се старая да
измисля нещичко.
Надявам се да не си съставиш грешно мнение за мен.
Приеми го, като приятелски съвет.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Апр 19, 2003 3:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

iliane, abe az li nevijdam ili neshto oshte ne si se predstavil,? m? ....ma gledam si zaformil "enteuigentni" nikomu nenujni temi ot roda na SH...RABOTA ili puk niakfi psevdo krivorazbrani kampanii... predizborni baloni li naduvash? ...sia she ti kaja ko me drazni: gledam che mnoo competition se imash i mnooo mnenia davash.. koi kolko bil dobur..kfo mu triabvalo..che i suveti puskash...ae da zemish da pokajesh neshto i da me oprovergaesh ili... ne se praivi na chlen ot otbora na znaeshtite.. m?

donkey..momche imash jelanie i entusiazum..imash i umenia..malko creativ i povechko work i she zapushvash ustata na lubiteli s priatelski suveti :)) move on!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov