Graphilla.com :: Преглед на тема - series H
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

series H

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Апр 22, 2003 10:38 pm    Заглавие: series H Отговорете с цитат

3 headara








_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PowerPopGirl



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:11 am    Заглавие: iako Отговорете с цитат

най-много ми харессва първия - много яко
втория само дясната половина :)
третият не особенно - него съм го виждал на groovemanifesto.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

te ne sluchaino sa podredeni taka...
btw Varzonovcev gi haresa tochno v obratnia red ...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 1:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Trebeshe Series H...Hot da sa kazva tui bre:)))

nice work
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Гавански
12:55 Am


Регистриран на: 21 Ное 2002
Мнения: 417
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 2:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Я сега всички дружно обяснете на глупавия Гавански каква е тази мода да се пишат текстчета по фона на всеки моден дизайн дет не се четат?:)) Туй модно ли? Или задължително за моден дизайн?:)

Сериозно не вдявам..а я наблюдавам тази тенденция сурно трета година вече. Пича който го е направил за първи път сигурно си има някакво обяснение, но тъй като е неоткриваем ми е интересно какво ще ми обясните вие, които го ползвате по някаква причина все пак:)

И друг важен въпрос който винаги съм искал да задам -- какво аджеба пишете там..то е ясно че за фона и никой не може да го прочете, ама нещо пише ли или просто редите букви?:))


Моля попълвайте долният формуляр, в качеството на отговор, щото ще си ги разпечатам и ще си ги наредя в албум:))

--------------------------------------------------------------------------------

Прякор: . . . . . . . . .

Аз използвам малки и нечетими блокове текст , под път и над път, в правените от мен дизайни защото: . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .

---------------------------------------------------------------------------------
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vALE



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 151
Местожителство: USA

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 6:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami az ne go izpolzwam chak tolkowa ... no moga da kaja kakwa funcia ima toz text i kak mi wyzdeistwa na men.

1. Malkia text i malkite ornamenti w sychetanie s white space predawat dylbochina, prostor na designa poradi (twyerde) golemite proporci mejdu razmerite na element/white space.

2. Malkia text se izpolzwa ne za da se chete, a kato textura. Syshto moje da se wyzprieme prosto kato koncepcia t.e. predawa se ideiata za niakakyw ('kywto i da e) text. Niakoi pyt za malyk iasno se wijda che texta e niakakyw code ... techno style

3. Malkite elementi za men syzdawat atmosfera, mnogo chesto swyrzwana s techno stila - elektronika, drugi swetowe, etc :). Za men te ne goworiat na _uma_ tolkowa kolkoto na _chuwstwata_ ... nachi w izkuswoto (spored kakto wijdam az) ne winagi triaa se tyrsi logichnoto :)

4. a i pak da kaja - techno stila :)

sigurno oshte moje da se kaje no zasega tui

pozdrawi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение MSN Messenger
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 7:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

pozdrawleniq implante i syglasen s podredbata :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 9:55 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Gavanski написа:


И друг важен въпрос който винаги съм искал да задам -- какво аджеба пишете там..то е ясно че за фона и никой не може да го прочете, ама нещо пише ли или просто редите букви?:))
---------------------------------------------------------------------------------


Гавански - чети внимателно - няма да повтарям!!!

Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer adipiscinc e delit, set diam nomumi nibh enismod tincidunt utlaoreet dolore magna aliquam krat volutpat. Ut visi enim at minim veniam, quis nostrut exsetci tation ullam korper suscript lobortix nisi ut aliquip ex eakommodo consequat. Duis altem veleum iri ue dolor in hendrerit in vulputate felit esse molestie consequat, vel illum dolore el feugtat nulla facilisis at vero eros et akumnsan et iusto odio digni ssim qui blandir praeseni tuptamm zzril delenit augue duis dolore le fougait nulla facilist. Lobortis nisl ut aliquip ex ea comodo duis altem velleum irrue. Nam liber tempor cum soluta nobis eleifend option congue nihil inperdiet doming it quod inazim placerat facer.

тва пише отзад обикновено...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 10:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

purvoto za men e ok ... no ne v taq gama ...
vtoroto s tiq curves i tochki po tqh malko gi beh vijdal ...
tretoto de da znam saaaa :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 10:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

g'sin Gavanski sia i az da kaja, za malkite nechetimi texcheta, deto vi muchat tolkoz... m nachi te vinagi sa smisleni i po-dobre da sa mnogo trudno prochetimi shtoto... obiknovenno v tiah izlivam emocionalnia si zariad po povod na neshto (pod neshto razbirai siakfi aktualni temi, naboliali vaprosi.skachaneto cenite na toka, voinata v irak (koiato podkrepiam), tfa che levski bi cska...bla bla) ta e po dobre da ne se chatat (nai veche ot shofove, geiove, smeshnici i pr. individi) zashtoto she nauchat adjeba* ( s dumichkata adjeba pozdraviavam jitelite na kurdjaliiski okrug i malcinstvata u nas CHESTITO) kfo e moito skromno, nepodpraveno i antilicemerno mnenie za tiah... mhmmmm... edin vid tam psuvam prezidenta, nahalnata schetovoditelka, shibania guzar (tip sincheto na mama), i koito mi e pred ustata... vdiavash nali... da ti kaja chesno skoro she kopna i chast ot iniciativata ti da si namerish gadje :PPPPP s moi komentari koito niama nujda da prochitash :PPPPP mhahaaa haaa ahaa (spoko ue brat nema se puashish), ( you can do it ) :)))) te sa samo polojitelni :PPPPPPP


*adjeba - vsushtnost
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LMNT



Регистриран на: 09 Ное 2002
Мнения: 321

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 10:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

copy/paste za arkiva. Ima si njakoi "zaemki",vjarno,da-a,ala po mi e merak takiva headeri da nabljudavam, otkolkotu...type 1980's,a-hum.
_________________
На экзаменах в разведшколу абитуриент Петр Семенов не ответил ни на один вопрос, в результате чего был принят сразу на второй курс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:35 am    Заглавие: Отговорете с цитат

awe az sam na mnenie 4e taia tendenciika ze da piswa malko . nesto trea se razwiwa MAI SE TERA DA SPRETNEM KONTEST EXPERIMENTAL WEB DESIGN ta da se probame koi po izwrateni resenia moe da predstawi:))))
Върнете се в началото
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Malko li kaza????

Na mene mi se reve veche ot krasivi neshta bez kapchica smisal i logika v tiah.

Implanta, mama, ne ma razbirai greshno... vizualnu pak si sa spravil, ma to ti si sa spraiash principno, tai che nema ko da gu obsajdame, obache moish li ma svetna kakvo adjeba ............
Shtoto az neednokratno sam si spomenaval mnenieto otnosno "designa zaradi samia design", mi nema da me ubedi nikoi, che ..... abe nali shavana, che se obarkah v sobstvenite si pisania.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Implant, верно ли тва пишеш???? лелеле, ква гражданска активност, кви социални ангажименти....фффпечатлително някак...))))
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bat LH .. i edin mormot zavivashe shokolada v staniol ....
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
d-phrag



Регистриран на: 26 Мар 2003
Мнения: 71
Местожителство: Sofia - Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 12:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аман от петолъчки....стига носталгия! :)

Сериозно - 1 наистина е най-добре. 2 не се връзва Halftone ефекта с откровено векторните елементи вдясно. 3 изглежда като правено, за да има и 3...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
kuturak



Регистриран на: 13 Мар 2003
Мнения: 54

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 1:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vsushtnost 2 e mnogo yako, ama ako se zamesti devoikata s neshto drugo :-))) a kakvo - ne znam

a kakvo losho ima v design-a zaradi samiya design, nali krasivoto radva okoto i dushata /basi kolko sum po kruchmarski romamantichno-patetichen/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 1:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

kuturak написа:
vsushtnost 2 e mnogo yako, ama ako se zamesti devoikata s neshto drugo :-))) a kakvo - ne znam

a kakvo losho ima v design-a zaradi samiya design, nali krasivoto radva okoto i dushata /basi kolko sum po kruchmarski romamantichno-patetichen/


Adi da ne ia pochvame taia, che sha stane karvava:)))

Kav marmot bee, az imam kotki.....
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov