Graphilla.com :: Преглед на тема - Сайт на HR агенция
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайт на HR агенция

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ivgin



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 56
Местожителство: В съня на черния цар

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 7:00 pm    Заглавие: Сайт на HR агенция Отговорете с цитат

Хайде, слушам коментари :) Още сме на версия 1.0, така че има място за промени. Виждам, че е модерно да се правят полуаква-менюта, затова и аз направих едно.

http://ivgin.cult.bg/grphlla/hra.jpg ~179 KB

PS. Логото... то такова си беше.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 7:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

полу-аква менютата са готини, и дизайна е готин само лееееко ми бледне, успех с клиента:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PowerPopGirl



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

според мен логото ще стои по добре в лявата половина и малко по голямо
бих направил и пъпките по бутоните цветни (червено оранжеви в случея)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 8:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne ti li sedi malko sbita tuka tzelata rabota? Za logoto ti kazaha tam...mnou stranno reshenie da e po sredata na nishtoto???...teia links gore malki...mi pone gi boldni...dolnite links..koe tochno e link? orange v liavo? ogange po sredata? ili orange v diasno? i imat tzveta na activen "HOME" link???...i colors v tzelia site sa mi mnou stranni nekakvi...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прави ми впечатление, че някои от бутоните са твърде къси (например "Легал") - падащото меню ще е също толкова късо, а не съм сигурен, че надписите върху него ще се "хванат".
Иначе малко самоцелно са нагънати бутоните, защото никъде другаде го няма този ефект.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivgin



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 56
Местожителство: В съня на черния цар

МнениеПуснато на: Сря Апр 23, 2003 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Поднива има само на показания бутон и на About Us, така че се надявам ширината да не е проблем. За логото ще пробвам да го сложа вляво, може пък да стои по-добре отляво на нищото... Малките квадратченца на бутоните наистина е редно да светят, не знам що не ми хрумна :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2003 11:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

men tochno toq chrom ili de da znam kuv effect na buttoni me drazni shtoto ne e i takuv kuvto trebe da e - bewela ot 1pxl go provalq nqkak si ... na cherveniq button stoi dobre ... na sivite stoi kato efirno gradientche koeto se moli da ne go mahnat nekak si ... a prehoda ot takuv button kum chisto bqlo gore opredeleno trqbva da e s neshto mejdu tqh ... kato lepnati sa ... sazdava vpechatlenie che e obemno ama mu lipsva samo karfitsata s koqto e hvanato za bqloto ... a i v visia /shtoto gledam che q spomenavash dosta/ tva bqloto prostranstvo gore shteshe da oznachava design koito habi prekaleno mnogo mqsto ... ako buttona home ima ikonka - zashto primerno drugite sa s kvadratcheta koito po nikakuv nachin ne se vruzvam stilovo s ikonata na home ... za men kolaja e potunal v gabaritna mugla ... i leeeko tuk tame ima neshto koeto v posledniq moment vijdash za da ne se blusnesh v nego ... headera sushto e kato lepnat .... i az se vglejdam v nego i otkrivam greshka edna pravopisna i gradient koito opredeleno ne se vruzva po nikakuv nachin s flat color-a nad nego ... govorq za prehoda ot siniq cvqt kum bqloto ...
az lichno si predstavqm neshto ot sorta ... za 15min tolkoz sglobih ...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ivgin



Регистриран на: 17 Апр 2003
Мнения: 56
Местожителство: В съня на черния цар

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2003 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Благодаря, Цецо. Харесва ми с по-силни цветове в колажа. Обаче стават твърде много декорациите - много линии и градиенти...

Важното е друго, клиентът иска дизайн в синьо и оранжево. Като брошурите си. Така че явно ще започвам отначало. И никакви обемни неща този път :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
pipi



Регистриран на: 16 Дек 2002
Мнения: 2991
Местожителство: на работа - предимно

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2003 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

saglasna sam s tova che kolaja e po-dobre s po-tamni i silni cvetove, sasto sam saglasna che ikonkata na home e izlishan pri polojenie che niama ikonki na drugite butoni. No inache dizaina mu si beshe dobar, svetlo i semplo, bez pretrupvania i bialoto v gornata chast si beshe dobre, proekta niakak siakash dishashe.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2003 6:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tva za dishaneto beshe got :))
nali be spacer-e? :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Апр 24, 2003 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
tva za dishaneto beshe got :))
nali be spacer-e? :))


A? koe?!


aaa.... da ... da disha! I da hylca ako mozhe, det wika Ausie. :)


-------

A che designa e kachestwen, spor da nqma. Sa drugoto si e wypros na "wizhdaniq".


--
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov