Graphilla.com :: Преглед на тема - 3d представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

3d представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
ginev



Регистриран на: 30 Окт 2006
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2006 1:14 pm    Заглавие: 3d представяне Отговорете с цитат

Ей ма на на и мен! Приемам всякаква критика, така че давайте :). Някой ако знае каде да кача едно *.mov ще сам благодарен ако каже.

http://img406.imageshack.us/my.php?image=4gs4.jpg
http://img314.imageshack.us/my.php?image=5df9.jpg
http://img314.imageshack.us/my.php?image=9ez2.jpg
http://img314.imageshack.us/my.php?image=aromabackcl7.jpg
http://img314.imageshack.us/my.php?image=aromafrontaa4.jpg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
piker



Регистриран на: 08 Фев 2006
Мнения: 358

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2006 1:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мда. Интериорчета. Браво. Научил си как се правят.

ае хора престанете с тия интериори бе!!!!
_________________
брадато българче. с пушка. автоматична.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
And0



Регистриран на: 16 Фев 2006
Мнения: 257

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2006 10:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

piker написа:
ае хора престанете с тия интериори бе!!!!


Айде ти да престанеш с тъпите коментари ?!?!
Прави ми впечатление, че не удобряваш арх. визуализации. Това е хляба за много хора, така че не смей да се подиграваш ! Като те дразни си задръж мнението за себе си.

Имаш готини работи, предполагам щом само това показваш с това се занимаваш професионално. За мен имаш качества в този бранш, но дали си достоен с качествата си за 3д секцията е друг въпрос. Все пак това не е специализиран форум за визуализации...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
And0



Регистриран на: 16 Фев 2006
Мнения: 257

МнениеПуснато на: Вто Окт 31, 2006 10:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

And0 написа:
piker написа:
ае хора престанете с тия интериори бе!!!!


Айде ти да престанеш с тъпите коментари ?!?!
Прави ми впечатление, че не одобряваш арх. визуализации. Това е хляба за много хора, така че не смей да се подиграваш ! Като те дразни си задръж мнението за себе си.

Имаш готини работи, предполагам щом само това показваш с това се занимаваш професионално. За мен имаш качества в този бранш, но дали си достоен с качествата си за 3д секцията е друг въпрос. Все пак това не е специализиран форум за визуализации...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sim



Регистриран на: 27 Окт 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 12:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Мале имаш доста добри работи абе искам да кажа че всичките много ми харесаха :) Само че на 3-тата арх.визуализация не ми харесва светло кафявото дето си го използвал за цвят пък и ми мяза на паркет пък и това е от едно време така че мисля че е малко старичко иначе супер добри работи!!!Евала ти правя :D за последните две работи който са погледнати от горе не знам как си ги правил ама са супер добри 0_o

Ставрев
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Candelero



Регистриран на: 07 Яну 2004
Мнения: 1211
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 01, 2006 1:25 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Има хляб в тиа неща - абсолютно !

Съвет:
По-смело със светлината... тя не пари.:))
В момента всичките ти неща са доста плоски. Липсата на правилно осветление губи дълбочината на кадъра, както и много от обектите
ти висят.
_________________
The designer can see from his drawings how the final design will look but, unfortunately, not necessarily how it will work.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ginev



Регистриран на: 30 Окт 2006
Мнения: 5

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2006 11:49 am    Заглавие: Отговорете с цитат

http://img91.imageshack.us/my.php?image=spalnq1ev5.jpg

Това е последната ми работа и сякаш ми се струва че е най-добрата досега макар че си има косури като например изгледа през прозорците. Иначе цветовите комбинации са взаимствани от сите за дизайнерско обзавеждане както и от една от частите на archinteriors.

Цитат:
Съвет:
По-смело със светлината... тя не пари.:))
В момента всичките ти неща са доста плоски. Липсата на правилно осветление губи дълбочината на кадъра, както и много от обектите
ти висят.

Това си го знам, но все пак не работя на MAX. Всичко до тук е правено с Cinema 4d и final render а тоя рендер е ДСЕМ. Работи страхотно бързо но не поддържа изцяло синема-та. За последното рендер тиме-а ми е 13мин :) (упс ползвам 3 рендер славе-а). То и така тряба да баде защото стаичката е за анимация
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sim



Регистриран на: 27 Окт 2006
Мнения: 45

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2006 1:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми списанието ти нещо ми мяза все едно е само една страница много е сплескано.Тоя изглед от вънка не можах и да разбера каква е тая "планина" ли не го знам какво е дето е сиво и зелено мяза ми по средата на някаква пътечка ама не знам що е вертикална е това е от мен :D

Sim
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Painter One



Регистриран на: 29 Май 2006
Мнения: 63
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Ное 14, 2006 2:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Hvashtam se na bas, che igraesh "sims"!!! Kato izpulnenie, ne moga da dam kompetenten komentar- haresvat mi. Ama mnogo tiasni tia stai, be maina. Primerno taia plazma deto si ia drunnal v spalniata.. mi to niama kade da mine chovek. I ia dai da vidim edno rabotno kabinetche, da rechem :)
_________________
"Понякога седя и си мисля...
Друг път само си седя..."
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov