Graphilla.com :: Преглед на тема - sunset
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

sunset
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Гост






МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2003 6:49 pm    Заглавие: sunset Отговорете с цитат

Върнете се в началото
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Съб Апр 26, 2003 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaaaaaaaaaaaaaa
ubavuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Апр 27, 2003 1:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

fascinating !!!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 1:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ааам...едно хоризонтче?:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NURBS



Регистриран на: 01 Дек 2002
Мнения: 124

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Готино! Има настроение :-)
Една забележка само - смени му заглавието. Хич не ми прилича на сънсет - по-скоро на Армагедон ;-)
_________________
Tongue-tied, twisted, just an earth-bound misfit, I
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 6:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aa ot dosta vreme ne biah vlizal i dosta sam opusnal. Super prosto te ispalva
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mort1eg



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 1222

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 6:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Това е най, ама най-красивата товоя картина, която съм виждал, откакто съм в този форум. Поклон!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 10:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хех, добре... има цвят :) има емоция, ама не е ясен мотива, кое кефи автора...ако е фара, тряа са подчертае малко.. и макар че по принцип такива неща няма как да се коментират... има нужда от нещо под слънцето...отблясък на водата ли не знам, в момента там седи като пропаст... няма повърхност... опитай с малко отблясък, мисля че ще стане.... та има къде да се дълбае де...:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

mi moe twa da mi e celta dushata da po4uwstas bezdnata, ne da ti prawa aiwazowski, waobste tezi nesta se komentirat sao po edin na4in ili ti wadeistwa ili ne. na principa na analiza moe otkries 200 defekta w kartinata na koi se setis, kat po4nes ot mikelandzelo i swrsis s goia.
ili te kefi ili ne . ma az te razbiram de tam s huian4eto poneze si se zaigral da i obiasnias pa i tuka , karai:))))
Върнете се в началото
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 11:27 am    Заглавие: Отговорете с цитат

бе то няма лошо... ама глей ся, ако е за така, ок въздейства си... то тва не са коментира... когато казвам кво мисля, казвам това, което смятам за недоизчистено, хубавите моменти са ясни, те няма смисъл да се казват, освен ако тва е целта де :))) а пък и аз не съм търсил дефекти, казвам за композиционни проблеми, които има според мене... ти си знаеш какво си целил, а колкото до бездната, тя може и да се търси към светлината :)) не само надолу... хех а колкото до тва за обясняването - тва е само моето виждане, не задължавам никой... казвам го, щото искам ако аз постна нещо тука, не да ми ахкат и охкат само, ами да ми кажат къде имам пропуски и какви са те... та така де ейся ша постна и аз нещо, щото ми е интересно откъде куца, не че не си знам :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 12:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eto:



айде ся ти кажи :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 1:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tashak da sta az ne sam go kazal serizno twa, nito gornoto e risuwano seriozno.a ko da kaza za twa. klasi4eski podhod za natiurmort. pokriwkata go duni w dolnata 4ast niakak si nawasiakade si zabrkwal dobre cwetowete ima iko ziwopis. ma izwednuz poriwkata e s bilao i niakwa siena pe4ena. men sa ma u4ili tui hem da ima lokalen ton hem da ima si4ki cwetowe . ma ko da komentwam kefi ma kanata osobeno otrazenieto stanalo e trepa4. ma iabalkite ne moe li po wkusni da stanat.sa sa mi malko kalni ///pak kazwame li4no mnenie//:)))) ina4 mno dobre,sa ne mi kazwai 4e twae painter samo))))
Върнете се в началото
mr_j



Регистриран на: 23 Апр 2003
Мнения: 264
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 1:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Струва ми се че има лек проблем с перспективата, но не съм сигурен...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
minimiro
Ксараджия


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1974
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Чет Май 15, 2003 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mr_j написа:
Струва ми се че има лек проблем с перспективата, но не съм сигурен...


...budi siguren....
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 12:23 am    Заглавие: Отговорете с цитат

сори за бавенето ма цял ден път зе ми с акъла :))
тжа е масло, не е Painter... тя историйката на тая картинка е интересна :)) друг човек я почна ... перспективата не е моя заслуга ;)) та беше нарисувана вече донякъде ;)) като я фанах, та мои са каничката, чесъна, бликовете по ябълките светлосенките по покривката и пепелника... тва за един следобеден сън -2 часа някъде:))) докато се опитвах да пооправя ябълките и панерчето ма фанаха и бях санкциониран :))))) та затва и така си остана... а иначе перспективата не е целена, има разминаване в елипсата на панерчето, ама ко да са праи :)) не се бара вече, щото иначе .....:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

На Нубизус работата не ми харесва особено. Не мога да определя защо. Много е статична тази светлина. Много ми е на петна нещо.
Ама аз не съм капацитет в областа.

Вичо абе ти хубаво. че постваш твоя работа, ама защо в темата на човека. Ефтино ги даваме новите теми ;-)))
Докато още се коментира - Аз продадох една картина, дето Кеката я довърши ;-)))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 1:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

хехе, абе знам цените тука ;))) Стелко, кко да прая като Nubizis не ма взе на сериозно и си помисли че си говоря ей така:))
А ако си продал оня акварел, не знаммммммммм.;))))) искам почерпка :Р и дай някой снимка, да видя кво точно беше де ...:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dushice kakd ane sam ta zel na seriozno we. ma druo idese re4. sa maslo mi postwas. za kartini mi gowrite . 4ai e ko stana. az sam plesnal esto w shopa s cel da si ulowia emociika.ok ne wi hareswa komentwai ne mi hareswa. ma are stia s piskomerreneto we. teia nesta ili ti hareswat ili ne. a ostnosno prodazbi nema da goeorim . twae druga tema. i pls sledwastia put nesto digital. pokrai skicite i risunkite nakoncept zaici dai da widda nesto s dig media:)))). shop4e painter4e. atwa platnce ne mu e tuka mestoto.ako si nawit moe da si organizirame heppning we za 2 4asa koi kwo se naprawi , platno metar na metar , maslo. i horata se kazat.:))))
Върнете се в началото
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мдам... явно и ти не си ме разбрал ;)) не съм тръгнал да са меря :)) хех не че ме притеснява... просто ми мина времето за тва :)
колкото до дигитал... трудно ша ми е с мишка да се забавлявам..таблета ми се скапа още преди половин година и не знам кога ша си взема друг, че все не остава на дневен ред...
ама като зема, ша постна гаранция :))) та засега мога само "ръчни" истории... а каква е толкова разликата? да не искаш да кажеш че във Шопа е по-трудно?:))) хех, ами за мне няма пробс. аз го човъркам от '96г., ама не ми се рисува с мишка, кво да прая... пък за хепънинг :)))))) ми супер, само тряа уточним кой ше купи бирата, кой мезето :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 7:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az se sam s porkaneto we, nemas grizi. a razlika spored men ima ogromna. shopa e shop platnoto e platno. reakcia na materiala ako stes a ko stes usestane za draskane wrhu staklo.mno sa razli4ni nestaata, ne 4e ako moes s 4etka nema moes s tablet/:))))twae glupost . az go kazah stoto ;ideikata e da ima digital paint. a ne samo paint:))se pak foruma e z a twa A mi se struwa 4e twa nema da stane zle da se nadrisuwame s cel ziwopis. no ne gigerski i drui hiperrialnomerca.EMOCIA i t.n:))))moe sa pomisli po waprosa, se pak twa sie stimul. daklepes burno 2 4asa i posle da sa omazes ot pia4ka:)))
Върнете се в началото
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov