Graphilla.com :: Преглед на тема - Карнобатска гроздова
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Карнобатска гроздова
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Нед Дек 17, 2006 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio написа:

....не знам дали работиш нещо свързано с 3д, твои неща не съм виждал, .....


само за протокола- едни от най хубавите постройки,разрушения и елементи от ландшафта във "Knights of Honor" са правени от стефчо...
а съм сигурен, че си виждал и "цепелина" му, който беше включен в едно от expose-тата ....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Дек 17, 2006 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Според мен Био имаше в предвид Дрон, а не Стефчо...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Нед Дек 17, 2006 10:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

бе.. не. Stefan имах предвид. Ама телепатията не ми е сила и ако не ги познавам лично, зная хората по това което показват. Сега вече съм осведомен. :)
С дирижабъла си го спомних, ама отдавна беше пуснат та забравих от кого. Ма видох сайта на стефчо и се присетих.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2006 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

между другото, видях рекламата на билборд и си изглежда много добре .....
тези неща, които на монитор ни изглеждат като недоизпипани- на голямо са си екстра...
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Drone



Регистриран на: 30 Яну 2003
Мнения: 2190
Местожителство: Gwon nee ju jee du shu!

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2006 2:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ami super, mnogo se radwam, che wsichko izglezhda okay. Az komentiram towa, koeto wizhdam.

Bio, nyama nuzhda da priemash tolkowa lichno neshtata -- kritikata e kritika, zatowa sa forumite. Ne sum chul za nyakoi chowek, koito iskreno da izpitwa udowolstwie ot towa, che go kritikuwat -- no ot druga strana, na men lichno dalech po-omrazni samo postowe "yeee, zhestoko strahotno!" Ne sum iskal da te zasegna lichno, ako e taka se izwinyawam.

Za towa kakwo sum pokazwal i kakwo ne -- godinite rabota izwun Bulgaria sa me nauchili da uwazhawam bezprekoslowno NDA-tata, koito podpiswam. Edinstwenoto wazhno mnenie za men e towa na rabotodatelite mi, koito sa pretsenili, che moga da rabotya na pozitsia kato kolegite mi ot drugite ofisi na firmata -- imena kato Pascal Blanche, David Levy, Sebastien Legrain. Ottuka natam -- kakto az imam prawo da izkazha mnenie, taka ti imash prawo da ne mu oburnesh wnimanie ili dori da ne go prochetesh.

Nyama nuzhda ot izlishni drami. Ne obicham nenuzhni konflikti -- i to za takiwa neshta, zatowa -- oshte wednuzh -- ako sum te zasegnal, izwinyaway.
_________________

there ain't no way but the hard way
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пон Дек 18, 2006 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ни най-малко. това че не приемам абсолютно всички критики не знам що трябва да го прави лично.
а що се отнася до постовете с "yeee, zhestoko strahotno!" аз също далеч не съм им фен.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2006 1:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

are, are, qsno e che nikoi ne obicha kritika, oshte poveche kogato e studio i se kritikuva veche gotovata mu produkciq!
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2006 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аре, аре със закъснелите изказвания дет са ей така, да има. Недей да бъдеш толкова сигурен за тва кой какво обича. Имай си лекичко едно на ум че може и да бъркаш.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
25852



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 32
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2006 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се ядосвай яки са ти работите!
Завиждат!

Във всяко нещо има хубаво, ако виждаш само лошите неща проблема е в теб а не в нещата които гледаш!
_________________
http://portfoliorangel.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2006 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a be pich, q zemi slezni na zemqta malko be. Za koi se pomisli tochno che mi govorish po toq nachin? Dali sa mi zakysneli izkazvaniqta i dali sa ei tyi e veche lichen vypros, OK? Tuk ne sme trygnali da se obsyjdame kato lichnosti, a kato tvorci. Ako ne te kefi nekoi da ti kazva istinata v ochite ne postvai.
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
vlad74



Регистриран на: 09 Дек 2003
Мнения: 865

МнениеПуснато на: Сря Дек 20, 2006 10:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mai pak shte zapochnat bezmisleni sporove.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2006 12:22 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Whitehell написа:
are, are, qsno e che nikoi ne obicha kritika, oshte poveche kogato e studio i se kritikuva veche gotovata mu produkciq!


кое точно ти е творческото обсъждане по темата? И не ми говори на БЕ, молим, постарай се занапред. Ако си имаш някви вътрешни причини да се заяждаш с мен, аз нямам такива. Пък и ако много настояваш хората са сложили П.М. Тва в момента са излишни прояви на самочувствие. За кво?
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
marin



Регистриран на: 06 Яну 2003
Мнения: 187
Местожителство: sofia

МнениеПуснато на: Чет Дек 21, 2006 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Bio kefi6 me ,6ti ti zvanna :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Whitehell



Регистриран на: 29 Окт 2003
Мнения: 459
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Дек 24, 2006 3:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

tvorcheskoto mi e:
-> kogato ti kritikuvash , kritikata se priema! (primeni bezboq, mojesh da searchnesh ako iskash)
a kogato nqkoi ti dade kritika vinagi imash "opravdatelen" post sled negovata kritika, e bah go, ti li se qvqvash vyrha na hranitelnata veriga che da imash "tapa" vyrhu vsichki mneniq?
_________________
Full speed saves time!!! - XFR
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Нед Дек 24, 2006 5:13 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Whitehell написа:
tvorcheskoto mi e:
-> kogato ti kritikuvash , kritikata se priema! (primeni bezboq, mojesh da searchnesh ako iskash)
a kogato nqkoi ti dade kritika vinagi imash "opravdatelen" post sled negovata kritika, e bah go, ti li se qvqvash vyrha na hranitelnata veriga che da imash "tapa" vyrhu vsichki mneniq?


Ми... не е много творческо. Много злоба, много. Кофти. А и всичко е лично насочено към мен. Тва не ме притеснява :) Знам ти причините да го правиш, но не смятам да ги правя публично достояние за да не те излагам. Ти се справяш екстра с това. И няма да ти отвръщам на глупостите вече щото ми омръзна.
Вместо това пожелавам на всички Весела Коледа!

Моля, админите за Lock. Много оффтопик настана и други мотиви диктуват писането. 10кс
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> 3D | Compositing Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov