Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
v0rbiss



Регистриран на: 06 Фев 2007
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 6:21 am    Заглавие: Представяне Отговорете с цитат

Здравейте. Поредната нещаста душа, дето иска да се занимава професионално с нещо, свързано с "искуфство". По мое мнение, съм направил първата крачка, и бих искал да черпя от по-опитните(ерго вас), а в замяна ще ви забавлявам с неадекватни картинки и полу-компетентни коментари. ;) Това само при положение, че ми бъде осигурен достъп до обетованата земя, разбира се... ;)

По същество:















Извинявам се за последните две, ама на моменти съм супер безидеен. :(
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

има хляб.. ама има много работа още. опитай да разработваш нещата си малко по-културно, да не са толкова немърливи като светлосянка.. най-сполучливите ти неща определено са портретите, даже по-скоро първия:)
личи си че имаш някакви анатомични познания, но фогурите които си показал последно доста противоречат..
показвай още:)
успех
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chocho



Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 869
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 12:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

определено има хляб, но трябва да обърниш сериозно внимание на фигурата. Конструкцията не е добре и анатомично има неща за доизясняване... При изграждането на формата в етюда опитвай различен подход на натрупване - линия, щрих, петно, за да "хванеш материал" :). Сега стоят еднообразни нещата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
v0rbiss



Регистриран на: 06 Фев 2007
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 7:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вярно казват старите хора: "По п'фолиото посрещат, по hype-ът изпращат!" :D Бях чувал и някакви неща, че не е хубаво да се използва "пълнеж" при представяне от какъвто и да е вид, ама нейсе. ; ) Жалко само, че нямам какво друго да покажа, все още. (: }

@чочо: Седят ти еднообразни, щото не се получава оптическото смесване на щриха, дето се получава като го гледаш листа пред тебе.
Нищо де, то това нито вие ще го видите, нито има значение. ;)

180 прегледа и 2 отговора=гет дъ фък ара хиър! лол
Ако случайно взема да завърша някакви неща по-мащабни и оцъкани, може да цъфна пак, а не да опетнявам форума със скици и недомислици. >;) Току-виж видите и бучка сиренце в мене, не само хляб! ;)

Приятна вечер на всички! :]
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EmPATHy_hr



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1171
Местожителство: Tangent Universe

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 8:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1и 5 кефят!Пускай още! :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EmPATHy_hr



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1171
Местожителство: Tangent Universe

МнениеПуснато на: Вто Фев 06, 2007 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

6 исках да кажа!

Сорка за двойния :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

v0rbiss написа:

.....180 прегледа и 2 отговора=гет дъ фък ара хиър! лол.....


ти прегледите гледай, че някои пък ревът ако имат много отговори :)))
има теми на доказани профита без нито един отговор в тях... и никой не се е затръшкал....
в графила, работите се постват предимно за да се гледат...
ако има отговори- добре, ако няма- или си достигнал съвършенство, или хората се чудят откъде да почнат...
и в двата случая човек трябва да се замисли :)))
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
v0rbiss



Регистриран на: 06 Фев 2007
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 7:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

@maceman: Не се тръшкам, просто обобщих ситуацията, като се има предвид, че е представяне и т.н.
Тъй като никой човек никога не е достигал Съвършенството, явно съм разбрал правилно все пак. ;)
Както и да е де, замислил съм се, и ще се върна, когато му е времето, да го направиме представянето като хората. :)
Мерси за коментарите(и за липсата на такива) всичко е взето под внимание! :)

Довиждане! ; }
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kliment



Регистриран на: 30 Окт 2004
Мнения: 2044
Местожителство: Новогорци

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 7:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

повече работа вместо отговори :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
v0rbiss



Регистриран на: 06 Фев 2007
Мнения: 4

МнениеПуснато на: Сря Фев 07, 2007 10:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Имах намерение горният ми коментар да е последен, което мисля, че се вижда ясно. А твоето изказване, Клименте, би могло да се изтълкува като високомерно, наставническо и като цяло неуместно. :) Нито знаеш колко работя, нито съм се "разотговарял" прекалено. Но това вече е последния ми пост в темата, няма да те натоварвам повече я! ;}
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov