Graphilla.com :: Преглед на тема - paparashku :)
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

paparashku :)

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2003 3:57 pm    Заглавие: paparashku :) Отговорете с цитат

aide edna takava temi4ka?

az 6te pusna edna mnogo stara snimka koqto sym pravil minaloto lqto i sega presnimah s cifroviq ot snimkata
ka4estvoto e gadno po obqsnimi pri4ini :)

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2003 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kво е тва чудо?? В Сомалия ли си бил ? ;-)))
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Апр 30, 2003 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mne, v iujna afrika
v somaliq sa po-slabi4ki :)
imam i nqkvi divi jivotni snimani ama ni6to interesno
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Чет Май 01, 2003 10:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

achko! kefi me mnogo twa...
i na mene mechtata mi e da sym paparak ili po-skoro lowec na dushi. znam, che afrikancite ne dawat mnogo-mnogo da gi snimash shtoto im wzimash dushata. dai da widq i drugi, a?
_________________
<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
achko



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 166
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Чет Май 01, 2003 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mexx написа:
achko! kefi me mnogo twa...
i na mene mechtata mi e da sym paparak ili po-skoro lowec na dushi. znam, che afrikancite ne dawat mnogo-mnogo da gi snimash shtoto im wzimash dushata. dai da widq i drugi, a?


breh lud li si...
az trygnah da snimam edni pi4ove (zulusi) deto si igraeha nqkav tanc na ulicata>>> vdignah kamerata i te vednaga sprqha da tancuvat >>> edni kleknaha drugi pravi se narediha v redi4ka i se uhiliha :)))

pyk na edno pikolo v hotela mu bqh dal negova snimka i toi taka se zaradva 4e nqmam dumi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mexx



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 28
Местожителство: sofeto

МнениеПуснато на: Пон Май 05, 2003 6:40 pm    Заглавие: hm... Отговорете с цитат

taka sym chela na razni mesta, no ti si bil na mqstoto na sybitieto - moje i da sa se promenili nrawite afrikanski. wajnoto e che snimkata e qka.
_________________
<<-->>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mim



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3963
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 07, 2003 1:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много яко
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov