Graphilla.com :: Преглед на тема - МИНОТАВЪР
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

МИНОТАВЪР

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Eldor



Регистриран на: 29 Ное 2004
Мнения: 64
Местожителство: SOFIA za sezona

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2007 8:30 am    Заглавие: МИНОТАВЪР Отговорете с цитат

Не е кой знае какво, но ще се радвам на коментарите и критиките ви...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
EmPATHy_hr



Регистриран на: 01 Сеп 2006
Мнения: 1171
Местожителство: Tangent Universe

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2007 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Другия път без зъл филтър за бекграунда или така го направи да не си личи.Иначе това най ме кефи от нещата които си показвал...които си спомням де....;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LOC



Регистриран на: 21 Ное 2005
Мнения: 438
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2007 10:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

нещата ти са с голям потенциал и претенции(казвам го във възможно най-добрия смисъл това), но има две неща който ми правят впечетление всеки път, но ето че чак сега намирам време да драсна няколко реда по въпроса... та първо: става въпрос за обемната странност на нещата ти...струва ми се, че детайлът ти има обем но като цяло фигурата няма.... и второ: светлината ти няма цвят...само материалите ти...това създава осещане за бедна палитра на творбата и я прави някак суха...(дали казах нещо вобще? немога да преценя защото не съм спал...моля да бъда извинен от теб и всеки друг който е прочел този пост)...

ПС: специално тази ти творба ми харесва много,структурата на лицето ме кефи определено... но немога да се здържа да не попитам: израженито му? какво е? някак празен стои погледът му...и...абе странно е...като главата на заколено добиче в секундата преди мозъкът да спре да функционира...(малееее кви ги приказвам толкова рано сутрин не е истина....извинявам се отново....порсто на това ми напомня)

post edited:аз съм пълен идиот(сериозно говоря) и казаното от мен да не се приема като мнение с голяма тежест
_________________
...I'm an idiot!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Angell123



Регистриран на: 28 Окт 2004
Мнения: 233

МнениеПуснато на: Нед Мар 11, 2007 11:37 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Малко повече цвят му трябва. Рогата ми изглеждат недовършени... Ухото е малко плоско. Иначе като цяло не е зле!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Eldor



Регистриран на: 29 Ное 2004
Мнения: 64
Местожителство: SOFIA za sezona

МнениеПуснато на: Пон Мар 12, 2007 5:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Напълно съм съгласен с мнението и критиката и на трима ви,ще се постарая следващият път да се изкача с едно стъпало поне нагоре .
мерси !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov