Graphilla.com :: Преглед на тема - Курсове по компютърна графика и анимация
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Курсове по компютърна графика и анимация

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
RG®



Регистриран на: 07 Дек 2002
Мнения: 5656

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 11:44 am    Заглавие: Курсове по компютърна графика и анимация Отговорете с цитат

Курсове по компютърна графика и анимация с използване на свободен софтуер

Обучението е насочено главно към използване на Blender 3D и без да се ограничава само с него ще предостави на участниците умения за работа със свободен софтуер, достатъчен за пълен процес на работа в едно продукционно студио: запис и монтаж на звук, използване инструменти за групова работа, изграждане на ферми за рендеринг, софтуерна и хардуерна оптимизация.

Целта на обучението е да подобри професионалните умения на участниците и да позволи на независими професионалисти, студия и компании, да създават по-качествен продукт на по-ниска производствена цена, спестявайки средства от софтуерни лицензи.

Курсовете ще бъдат проведени на английски език в две идентични едноседмични сесии през май (14 – 20) и август (6 – 12), като всяка една от тях е за 14 участници, млади професионалисти и ентусиасти, занимаващи се с триизмерна компютърна графика, пост продукция, видео монтаж, анимация, специални ефекти, реклама и визуални изкуства.

За курсовете са поканени преподаватели от България, Гърция, Индия и Португалия, а участниците ще бъдат селектиране на база на досегашната им работа и мотивационно писмо.

Таксата за участие е 1000 Евро, като за от България, Гърция, Македония, Румъния и Турция ще има стипендии, покриващи таксата участие, настаняване и храна за продължителността на курса.

Курсовете се организират от Сдружение Интерспейс и са част от направление обучение на програма Медиа на Европейската комисия.

За повече информация и записване, моля посетете уебсайта на проекта:

http://www.tosmi.org

Източник
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 4:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кул Блендер -1000евро?
Значи аз ще си се мотивирам като си плащам по едно евро на страница за прочетена документация и след един месец ще хода аз да ги уча:))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov