Graphilla.com :: Преглед на тема - new LOGO for SOFT2REG
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

new LOGO for SOFT2REG

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 2:24 pm    Заглавие: new LOGO for SOFT2REG Отговорете с цитат

emi v web design pusnah saita, no tuk puskam samo logoto za da kajete mnenie



mersi


Последната промяна е направена от fox на Пон Авг 04, 2003 2:33 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
voltaja



Регистриран на: 12 Фев 2003
Мнения: 357

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Haresva mi logoto ne znam za kogo e ne 4e trjabva no imam samo edna zabelejka:
poslednija znak e prekaleno razbit i ne4etliv
vijdam 4e logikata e horizont i vertikal bez diagonal i oval ot koeto variantite ti se ograni4avat mnogo
i v kraina smetka kato strani4no lice ne moga da go raz4eta
tuka napravih njakakvi opiti no 4etlivostta e za smetka na grafi4nija balans


etuka ve4e savsem se otnesoh :)


nadjavam se da sam bil polezen :)
_________________
When I am on the road , no one can stop me!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 3:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Прав е Волтажа, щото третия знак прилича повече на двойка, отколкото на R. И мисля, че но.2 е най-близко до целта.

Макар че аз си падам по по-заоблените форми (!!!), и бих смекчил малко ъгълчетата - т.е., бих краднал по един пиксел.

Лошото е, че не ми ставя ясно с какво се занимава фирмата, и май съм твърдо против да задължавам запазения знак да се асоциира с уеб-сайта на компанията. А като махнеш уеб-адреса... какво ти остава като знак всъщност?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 4:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

- niska stepen na originalnost /tva si e font vse pak i dori da e malko pipnat ne stiga/

- gornoto dori i da se opitva da e grafichen element, ne e zapomenaem takav, daje napravo ne e izobshto takav

- trudna, daje mnogo trudna chetimost, koeto hich ne spomaga za da go zapomni chovek imeto

- be ne me radva......
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 6:20 pm    Заглавие: и аз :-) Отговорете с цитат

По принцип и на мен ми харесват pixel fonts, но не бе било лошо наистина ако има и някакъв графичен елемент! Спомага за запомняемостта/има ли такава дума?/ Вариант 2 на Волтажа и на мен ми харесва. Ами ако пробваш надписа отдолу с подобен, на друг пиксел шрифт?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Съб Май 10, 2003 6:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

za sajalenie ne vijdam variantite koito voltaja predlaga

s drugoto sam saglasen
mersi
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov