Graphilla.com :: Преглед на тема - malko predpejat
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

malko predpejat

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:37 pm    Заглавие: malko predpejat Отговорете с цитат

Opakovka za jorapi
neznaino kakvi Instrukziite biaha da e sveja i da e s nova shtanza
a da i da niama kraka
Klient Pentagram
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
koceto



Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 512
Местожителство: Plovdiv

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo mi hareswat cwetowete - opredeleno cwetowete.
ne mi hareswat fontowete - ele pa tozi deto se 4ete nagore i e w kraq na shtancata (natali).
Formata na izrqzwaneto po sredata ne mi hareswa, ne mi se wryzwa sas kompoziciata niakak si!!!
A zashto to4no roza e na liceto , kakwa e ideqta ot rozata?
_________________
jiv i div
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi mene pak me radva... sami deto iavnu nemoish da se opravish s teia hand fontove, v sluchai nai malkoto kerninga si ogelpil :)

btw, nemash li prava za pechatnia forum, ako nemash, sega shte imash :)
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:20 pm    Заглавие: даа, цветовете:-) Отговорете с цитат

...много ми допадат...и розата-нежничко!;-))) А формата на изрязване на гърба не може ли да е по.-нежничка /не ръбата/ и тя?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

момчета не моа да са саглася с вас: предсавете си следната ситуация, мадама влиза купува си чорапета, после се вижда с нейна приятелка на кафе и и се хвали с новите чорапки... а нейната приятелка дето много разбира от дизайн каже, ама патко що си си ги купила ма?? не видиш ли чи са стояли на витрината ма оууууууу.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Това розовото, върху картон малко ме съмнява, че ще излезе добре
освен ако не е пантон,
за лилавото също
но опаковка в 6 цвята си е скъпа - не е за чорапи
Ще има ли прозрачна подложка на дупките?
Инъче доста скъсани чорапи ще има
Много ми е интересна щанцата, би ли пуснал чертежа, нещо ми се губи в затварянето
Как ще се затваря това?
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Znachi tva e drugia vapros deto trebe se povdigne...

E li razumno vinagi da se polzvat iarki i signalni cvetove za da se spazi edin ot oznovnite principi na paketiraneto na stoki za prodajba na drebno, deto go e nalojil opita, ili prenasichtaneto s takiva opakovki moje da se polzva, taka, che bledite i "umreli" cvetove, koito vijdame v sluchaia da izigraiat polojitelna rolia.

Neznam dali v pazara na chorapi sa praveni podobni izsledvania, v moia sa, ama za shajalenie pari struvat, ta ne moga da vi gi citiram tuka.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 7:17 pm    Заглавие: а нещо for free?;-))) Отговорете с цитат

Само една-две данни?;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 11:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ta shte se opitam do kolkoto e vazmojno da otgovori:

za fontowete naistina mi e goliama maka macha se no vse neshto mi obiagva imam si nujda ot napatstwia ma tam kadet raboti niama koi da mi gi dade (judia se koga li shte se izmakna ot tam)

Za shtanzata ne sam mnogo zapoznat s izrabotkata i tehnologichnite iziskvania (vapreki che ot dosta vreme pitam no iavno fse ne kadeto triabva) ma kato mi go varnat tova (ako e okonjatelnia varian de) shte posna cherteja, no shte probvam i oshte niakoi varianti,koito sashto shte postna

za zvetovete ne znam ne sam mnogo saglasen za bledite tonove, ne mislia che postoiano triabva da se spazva iarkata gama koiato ni obgrajda v mnogo sluchai mislia che zialata tazi sharania obarkva, vapreki je i obratnia variant deistva po sashtia nachin no tova si e moia teoria

Rozichkata mi dava chustwoto za nejnost i krasota , a i variantite koito sa obsajdani sa prisastwali zvetia vapreki je neznam do kolko mi e presazdadeno tojno no kakto i da e
Naistina niamam mnogo informazia za tozi proekt
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 11:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

moje da pod4ertaesh pastelnite tonove(po-skoro da pokajesh 4e ne sa izbledneli) s vkarvane na nqkoi silen po cvqt element s malyk razmer - liniq, znak, nadpis(ama vnimatelno).. ina4e na mene mi haresvat... samo nadpisite ti malko se karat... trqa se precizira tam:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 7:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dx написа:
Za shtanzata ne sam mnogo zapoznat s izrabotkata i tehnologichnite iziskvania (vapreki che ot dosta vreme pitam no iavno fse ne kadeto triabva) ma kato mi go varnat tova (ako e okonjatelnia varian de) shte posna cherteja, no shte probvam i oshte niakoi varianti,koito sashto shte postna

Naistina niamam mnogo informazia za tozi proekt


Хмм
И как се прави дизайн на кутия, без да се знае щанцата?
Не че не може, по скоро не бива!
Аз понеже съм повече предпечатар, все виждам къде може да има проблеми.
Тия остри ръбове ще създадат два проблема - ще се подгъват и ще се заклещават. Аз си мислех, че щанцата е готова и няма на къде вече, но ако не е, помисли си за промяна. Виждам, че така се вързва със знака.
Питай добре как щесе лепи тази кутия, машинно, ръчно
Че тия закръглени краища май ще останат незалепени
И ако намериш чертеж на щанцата я постни, че немога да схвана как се затваря капака
Ако се лепи отгоре пада върху адреса
Ако е вътре - няма език и закопчалки

Бих те посъветвал да пробваш да направиш кутията в два пантона
мисля че може да се получи - става два пъти по евтина, а и няма да има проблеми с печата

П.С. Дано не сте ме кръстили ВалБо проблема, но кутиите са гадна работа и ако умотаеш щанцата става голяма боза
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 9:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ValBo i az sam saglasen za tova s shtanzata i proekta ma eigo na i predi sam se ispadal s takiva problemi (Biah postval edni podnosjeta za jimmys i tam beshe sashtia problem )Pravi pak shte vidim

Za shtanzata tova koeto znam(mai malko kofti postnah proekta za koeto se izviniavam) .Shtanzata e zialostia nai liav variant, i do kolkoto znam niama da se lepi mi samo se zgava garba nadolu, lizeto si stoi i malkoto pravoagalnije pod nego nagore da darji jorapkite i v nailonje. Tova e koeto znam az si pravia primeren jertej i go davam na "speza" da go vidi i toi mi go vrashta s korekzii na karirano lisje s lipsvashti razmeri na mesta, gadnijko ma kvo da se prai:))

V obshti lini si e meka opakofka sa jorapi no v po malak variant
dnes se probvam oshte edin variant no se judia do kolko malki zakraglenia i agli mogat da se praviat
za pantonite sam saglasen mina mi prez glavata i shte go predloja :
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
graphic



Регистриран на: 29 Яну 2003
Мнения: 71
Местожителство: Rousse

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 11:20 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А сега си представи как през отвора на щанцата прозират едни черни или кафяви чорапи на фигурки. Аз не разбрах при опаковането чорапките опънати на картонче ли ще бъдат или просто напъхани ( не че е важно)..., та как ще ти се вържат тези нежни цветове с това което се вижда от опаковката? Имам приятели които имат фабрика за чорапогащи и те смятат че на пазара търсенето на продукти в ярки и лъскави опакови е по-голямо. Помисли за лак или някакъв ламинат....все пак се фигурални чорапи и от това следва че няма да са супер ефтини, и няма да ги търсят бабите...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e mai neshtata vmesto da tragnat na dobre tragnaha naopaki no vapreki tova shte posna rezoltata
parvo minah na tozi variant i razrabotvah ideiata okolo nego


no se okaza je shtanza ot tozi vit shte izleza skapa a se tarsi nai eftinia variant ta se varnahme na staria model s koito mai nishto ne napravih


jestono kazano za jorapite nishtijko neznam nito za kartonjetata mislia je shte ima lak no i za tova :) dosta na sliapo e tozi proekt no ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ValBo



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 3426
Местожителство: София-Шумен

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Нещо се загуби в търсене на щанци - дай нещо по просто и оригинално
В момента си само развалил първата щанца!
А за етика - не е лоша пеперудката, синия оппределено е по добър, но разкарай пеперудата отзад
_________________
Сънят е слаб заместител на кофеина
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Етикетите с пеперудите са по-добри. Този огромен блик на розата я разваля.

Нещо, което ми направи впечатление, и заради което поствам: щанцата на последния етикет ми мяза на п*ш*а. Все едно казваш (на български въобще не звучи): Put your dick this way.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Be choveko, oprai mu kerninga na toia nadpis be, nikoi ne pishe taka, ne e estestveno deba.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

абе пич тез щанци и в НАСА нема да могад да ти ги направят вре, особенно таз за пепепутката, нал знайш че мин 4-4.5 мм между два режещи ножа и нали като сгунеш картона пеперудата на лицевата част сте изглезда като уродясал с израстак на крилото :о))

и тоз надпис Натали ако не го мруднеш поне с 2 мм в ляво щанцаджиите са го порежат (всеки пат ще е резан на различни места)

надписа 16% еластан - кривата на текста еластан не е като кривата на плунката в която е разположен текста


Последната промяна е направена от Zing на Пет Май 23, 2003 3:11 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 2:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

be v NASA shte gi napraviat, kakto i na nekolko mesta v Shveizaria, Francia ili Italia, ama togava shte trebva da gi prodavat 1 chorap na cenata na 3 chifta, che da sa na dalavera:))))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dx



Регистриран на: 12 Мар 2003
Мнения: 335

МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 6:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

e kakvoto bilo ostana parvia proekt na koito sam mradnal texta na natali v liavo i srednia otvor na shtanzata ne minava i ot dvete strani a e samo otpred i e pod prava linia otgore sas malki zakraglenia ot dvete strani 4mm. (sakjaliavam je ne moga da go posna no ostana f ofisa)
mersi za vsijki saveti
a za shtanzata s peperutkite mislia je v Gorna Oriahoviza praviat takiva no sa dosta skapi (no ne sam sigoren no) pravihme edni pazeli i mislia je tam se praviha
za kerninga na bukvite sori ma proekta go predstaviha bez moe znanie (javno komunikaziata v tazi firma kuza dosta ) a sriftovete je sa mi slaba jerta slaba sa
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Печатен дизайн и предпечат Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov