Graphilla.com :: Преглед на тема - ...няма форум за литература в Графила! И за БДЖ and junk
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

...няма форум за литература в Графила! И за БДЖ and junk
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 4:01 am    Заглавие: ...няма форум за литература в Графила! И за БДЖ and junk Отговорете с цитат

...и трябва да продължавам традицията да се оплаквам с пътеписите си тук, ще трябва да ме търпите:)

Това е един сравнително нов пътепис, датира от средата на март. Беше доста студено, или поне перспективата да докарам мотора от Созопол до София на ход някак си не ме блазнеше - та го докарах с влака. Оказа се, че не е толкова просто, колкото звучи. Това е разказ за целия ми ден - този път, без снимки. Е, само с една, но тя е достатъчна.

>>КЛИКНИ ТУК<<



Ето и линкове към малко от старите ни пътувания с Акулчо (2005), ако някой не ги е чел и му е интересно:

Еп.I - Ямбол

Еп.II - Копривщица

Еп.III - Побитите камъни

Еп.IV - Велико Търново

Еп.V - Каварна
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 4:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ко ревеш ве, що не го бута или да беше взел едно расе да те тегли :)
е на цела вечер Алигаторите,че и бармана на вокал се прави пяха на Джови Бонеса репертора :)

вива ЖонБонЖови Вива Лас Вегас, Вива Коста Жови :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 5:06 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ето това е Жовката в цялата му същност:

"Чао, махам и за довиждане щастливо. Не ми действаш, девойче. Някога щях да се почувствам зле от поредната порция подобно отношение, а сега съм супер накефен и нищо не може да ми смъкне настроението. Знам, че не мога да я променя, не се и опитвам. Тя си е тя. Нека е кисела, тя си избира начина, по който живее. А аз отивам да си взема мотора. Баси, колко съм щастлив. Кефско!"


Жовка, кой ме запозна с теб...
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 8:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

понеже още не си нарисувал литературна награда, ти връчвам старата ;Р



_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 10:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат



aбсолютно подкрепям теорията за усмивката!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

брато много яко си си изкарал. от известно време и аз правя така просто се пускам по flow-a, и нещата стават неимоверно идиотски. всичко е в интерпретацията. в момента в който смело си кажеш "а бе я да видим кво ще стане после" почва истината.
Як пътепис ман.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
DJ_CyberGod



Регистриран на: 22 Дек 2005
Мнения: 1639

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 7:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Чао, махам и за довиждане щастливо. Не ми действаш, девойче. Някога щях да се почувствам зле от поредната порция подобно отношение, а сега съм супер накефен и нищо не може да ми смъкне настроението. Знам, че не мога да я променя, не се и опитвам. Тя си е тя. Нека е кисела, тя си избира начина, по който живее. А аз отивам да си взема мотора. Баси, колко съм щастлив. Кефско!"

е тва е велико... тряа издадеш книжка с пътеписи и илюстрации към нея :Р
_________________
so many pedestrians, so little time..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 8:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хехе, мерсаж хора:) Бтв, цялото това нещо като го написах, нямах толкова инфо защо всичко това нещо се е получило точно така. Сега подозирам, че започвам да схващам малко по добре - и се получава, че "теорията за усмивката" е суб-теория на закона на привличането - т.е. както се чувстваш, това привличаш. Друг е въпросът, че както се чувстваш влияе и на как интерпретираш нещата. Абе, life is good:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
RiN



Регистриран на: 27 Апр 2004
Мнения: 603
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Юни 10, 2007 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DJ_CyberGod написа:
"Чао, махам и за довиждане щастливо. Не ми действаш, девойче. Някога щях да се почувствам зле от поредната порция подобно отношение, а сега съм супер накефен и нищо не може да ми смъкне настроението. Знам, че не мога да я променя, не се и опитвам. Тя си е тя. Нека е кисела, тя си избира начина, по който живее. А аз отивам да си взема мотора. Баси, колко съм щастлив. Кефско!"

е тва е велико... тряа издадеш книжка с пътеписи и илюстрации към нея :Р


Що ли... кат прочетох тва се сетих за илюстрации тип "Фулл Тротъл" /и особенно ония крупните планове в началото с бармана с халката на носа/. Направо ще размачка тоя пътепис с такива картинки. ;)
_________________
>=<>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пон Юни 11, 2007 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

комикс нали?
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
haddock



Регистриран на: 09 Яну 2006
Мнения: 592

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 2:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Джоуви, пич, пишеш много завладяващо, голям кеф!:)))
земи наистина издай нещо като пътеписи,може и с картинки, поне няколко верни читатели ще намериш...
Бтв- абе тая теория е вярна, ама май е само теория...:)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 3:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

thanx man:) абе не е само теория според мен, ами абсолютно приложим закон на Вселената. Още го бета-тествам обаче, ще ви кажа като съм 100% сигурен в заключенията си, хехе:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chocho



Регистриран на: 27 Сеп 2004
Мнения: 869
Местожителство: Варна

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 4:06 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ей, ама винаги ти чета с кеф нещата! Опасен :))))
За усмивката... това си е Мада-Нейчър закон бе! :) Само да не се прекалява, че може да стане патологично :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
nub



Регистриран на: 06 Авг 2005
Мнения: 1557

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 8:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не е теория. Раоти от древни времена и са нарича непукизъм:))
Бомба падна. Тре сме позитивни да изчистиме телата да не стане по-голема беля:))
Има случай в които е противопоказно.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Вто Юни 12, 2007 11:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

чш, нубз, непоправими песимисти в тая тема не се допускат:D
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
iDesign-er



Регистриран на: 21 Яну 2004
Мнения: 551

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 10:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Респект. :) Голям кеф е четенето на пътеписите ти. Пиши по-честичко.

Даже може да се сложи кутия на срещите на Графила, където всеки да пуска пари, за да спонсорираме пътуванията ти и да четем още пътеписи. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
кошмар



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 832

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А какво става с теорията ти, ако моите вярвания, са че съдбата ни е предопределена и не можем да я променяме, и че всяко нещо, което ни се случва е оптималното ;)?
_________________
Aaaaaaalrighty then!
http://www.nicknp.deviantart.com/gallery/
http://thenightmarecompartment.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 11:19 am    Заглавие: Отговорете с цитат

тва че смяташ съдбата си за нещо вурху което нямаш никакво влияние си е лично в твой ущърб ;) Що се отнася до теорията, тя е известна, като най-интересното при нея е че работи за всеки който иска тя да работи.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
кошмар



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 832

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 3:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Твърде невероятни неща са ми се случвали, за да ги поставя в графа "случайности" ;)... И не мисля, че е в мой ущърб, щом съм щастлив :)...
_________________
Aaaaaaalrighty then!
http://www.nicknp.deviantart.com/gallery/
http://thenightmarecompartment.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Джоуви
God of Rain


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1847
Местожителство: I ride the winds that bring the rain

МнениеПуснато на: Сря Юни 13, 2007 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

говориш за "синхроничност":

http://en.wikipedia.org/wiki/Synchronicity

вчера я обсъдихме с девойката Адд на по чаша кола, и стигнахме до извода че е неоспорим факт:)

Оптималното случване на неща се случва когато ние сами не му пречим да се случи, а за съдбата...в крайна сметка начинът по който ще се развие животът ти е краен и дефиниран, защото в един неуловим момент от времето бъдещето ти става минало. Това значи, че нещата ще се случат само по един начин, в зависимост от решенията, които ще вземеш - но рано или късно ще ги вземеш и ще направиш нещата да се случат именно така - това не значи съдба в смисъла "някой друг е предначертал живота ти", а в смисъла "пътят който ще извървиш, погледнато назад след като си го извървял, е само един". Това не значи, че не взимаш ти решенията си. Твоята лична синхроничност е резултат от твоите действия, желания, вярвания и очаквания и изобщо мисли. Може би:)
_________________
www.КостаАтанасов.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Книга за жалби и оплаквания Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov