Graphilla.com :: Преглед на тема - TWINS
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

TWINS

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 4:28 pm    Заглавие: TWINS Отговорете с цитат

http://www.twins-bg.com
veche e online i e zavarshen, no shte se radvam na komentari

/ za shablon e polzvan edin template ot http://www.templatemonster.com po jelanie na klienta /
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 5:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много ме кефи сайта - изчистен, семпъл... обаче тоя ръкописен шрифт на титулната страница направо омазва пейзажа.....


Защо? Кому е нужно.....???
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 5:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Готин е сайта. Смятам, че ако направиш меню бутоните равни по ширина ще е още по-добре.

Тояпич на първата страница с празните джобове какво трябва да значи - ние (фирмата) нямаме пари или вие (клиентите) нямате пари (демек качеството ни е като за без пари). И в двата случая не смятам че е в плюс.

По принцип като натисна логото горе вляво на някой сайт очаквам да се покаже главната, а не about страницата.


Последната промяна е направена от zhvihti на Сря Май 14, 2003 5:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 5:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

zhvihti написа:
Готин е сайта. Смятам, че ако направиш меню бутоните равни по ширина ще е още по-добре.

Тояпич на първата страница с празните джобове какво трябва да значи - ние (фирмата) нямаме пари или вие (клиентите) нямате пари (демек качеството ни е като за без пари). И в двата случая не смятам че е в плюс.


бе нали в една дискусия подолу викаще че разбираш английски?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 5:54 pm    Заглавие: много приятно!!! Отговорете с цитат

Само 4-те заглавия на рубриките по-долу/услуги, клиенти.../ си ги представям маааалко по-orange. Мнооого благо иначе!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
zhvihti



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 184
Местожителство: Амстердам

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 6:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не бих казал че надписа особено много изяснява наличието на пича с празните джобове. Не би трябвало на корпоративни сайтове да има негативни неща, защото user-ите първо гледат и възприемат, после мислят. Лично мнение.

We make the difference, you make the choice. А над него - Twins!!!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 6:27 pm    Заглавие: лелеее;-))) Отговорете с цитат

Тука навлязохме в user`s psychology:-) Абе верно изглежда малко...негативно, но пък от друга страна е шеговито, eye catching някак си и естествено!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

otnosno kolajcheto
tui iskaha i tui im napravih
daje im predlojih i



:-)))

shtoto iskaha niakoi bezgrijen [S LAPTOP] deto vsichko mu e OK i biznesa mu sam si raboti edva li ne za nego i edin beden deto moje ako iska da e na sashtata pozicia
da de
iasna vi e ideiata
:-)

po-dobar bedniak ne namerih

a za texta
beshe s pixel fonts, no ne im haresa



az naposledak izbiagvam vsiakakav antialising i polzvam samo pix fonts, no malko hora go haresvat

moje i da ste pravi za greshnoto poslanie, koeto nosi parvonachalno bannera, no taka stava, kogato niama ekip koito da se zanimava s tova i da se izmisli reklamna strategia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

vsashtnost nishto ne kazvate za logoto
spoluchlivo li e spored vas?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 7:28 pm    Заглавие: харесва ми, защото... Отговорете с цитат

и на мен ми допадат pixel fonts! А "близнаците" ти ли си ги правил или са шрифт? Иначи не се учудвам, че с pixel fonts им се е харесало, те са малко...абе не ми идва точната дума;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 9:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mnogo dobro saitche bravo :)
ae sloji logoto v drugia razdel da comentnem..:)
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 9:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

cool .. svejo i chisto ... bez izlishni gluposti ... evala ... dano poveche takiva site-ove ima ... !!!
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:03 pm    Заглавие: Re: харесва ми, защото... Отговорете с цитат

borkataboy написа:
и на мен ми допадат pixel fonts! А "близнаците" ти ли си ги правил или са шрифт? Иначи не се учудвам, че с pixel fonts им се е харесало, те са малко...абе не ми идва точната дума;-)))


az sam gi pravil
to lesnichko :-)
pixel po pixel=twins :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2003 10:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

implant написа:
mnogo dobro saitche bravo :)
ae sloji logoto v drugia razdel da comentnem..:)


sorry
za 2ri pat se opitvam da komentirame temata LOGO tuk

slagam logoto kadeto mu e miastoto
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov