Graphilla.com :: Преглед на тема - Еми.. консепт..
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Еми.. консепт..
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 1:43 pm    Заглавие: Еми.. консепт.. Отговорете с цитат

Много се чудих дали да ги поствам тия неща, ма видях, че тука нищо не съм пускал и така..

Ми да, знам, ръцете му ще паднат, устата не може да си затвори, краката са кат на змия.. бе срам ме е, нема кво да се оправдавам. Трябваше да е нискополигонален модел, където да се наблегне предимно на текстури..


За един колега, който искаше някъв консепт да моделира там глава на някъв гад

Рисувани са директно във Фотошоп..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 2:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

S boen hammer shto go izbivam az ot glavata toia Hans nekoi pat :)))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 3:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Стига рива, тва трябваше да се харесва на тийнейджъри :П
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 3:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morg... za glawata..samo polowinata risuwash? posle copy flip horizontal i dooprawiash?
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха, даже май не съм дооправял.. то трябва да е 100% еднакво, защото нали се моделира само половината и се миррор'ва после...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 4:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Морг, тва в къв стил е? щото на мен нещо ми се върти като characters - H.R. Giger, но може и да не е така...?)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 4:43 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О. не е толкова Гигер колкото си мисли ЛавХейт например, той щото не е гледал достатъчно гейм консепт :)
Инак деа знам, некъв шит-стил, аз от сума време ги имам ма ме е срам да ги поствам :/ То просто драскано мързеливо така, даже е консепт без консепт, просто драсканици...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 4:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Kato mu research malko Bio-to na Giger, ...) ma hich ne go e bilo sram, taka che, ahead Morg...az Giger lichno ne go like ...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ama s toia Giger pochwa da mi piswa na mene:))
to kwo li ne prilicha na Giger dea... zybi, nokti, brychki i neshto kat mehanika ima li --> GIGER...dea:)
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 5:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз имах предвид, че вече тия биомеханоиди (особено пък в гейм арт) са ТОЛКОВА популярни и ползвани (ех Дуум, Дуум), че никой не се интересува откъде е тръгнало това и не го асоциира с Гигер :)
Той самия бтв също е правил арта на една игра, Death Gate май се казваше...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 5:10 pm    Заглавие: Za R1d...и не само Отговорете с цитат

Абсолютно верно за Г...р;) много омръзнала тема...)
Ридлер, тав ме навежда на мисълта, че повечето имате адски уникален почерк, а на мен още не ми е съвсем ясно като стилове кво представляват - примерно твоите се няколко... на Тин е...почти компактен/пфуу не измислих друга дума/, Нубз - не мож го обърка, Каладер - ъммм...ще стане досаден пост, ако изброя всички дето ги разпознавам по нещо...)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 5:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ot cialata izbroena pasmina mai samo az izobshto nemoga se pohwalia dori s nachenki na unikalnost:)
ama w toia red na misli pochti wsichki srawnitelno redowno razglaejdame nechii kartini po edin ili drug nachin..i malko ili mnogo na wseki mu prawiat wpechatlenie razni neshta iz tiah...koito posle bez da iskash si ti wlizat w rabotata poglednati po malko po drug nachin.
az naprimer Gigerowi raboti razgledah po seriozno edwa predi 2-3 meseca. a "Humh"-a opredelen ot LH kato "Giger s cwiat" w edin razgowor e na okolo 4-5 meseca. tyi che koe ot kyde doshlo i ot kyde e minalo.... hodi go goni. A izkazwania ot roda na "Ne hareswam Giger zatwa i twoito ne mi hareswa shtoto mi prilicha na negowo" sa prosto bezpochweni ako niama narisuwan "Alien" ili wariacia na tema "LI" naprimer.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 5:56 pm    Заглавие: ..R1d Отговорете с цитат

Ъхъм...интересно....даже много ...и аз така си ходех по разни сайтове с арт и...си харесах зайчето за Аватар...)
....ама много си го харесвам тоз заек....)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Ное 29, 2002 7:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SA, WLIANIATA SA NESTO KOETO E ETAP OT RAZWITIETO NA SEKI HUDOZNIK.SAMO DA NAPOMNIA 4E OT RENESANSA DO NASI DNI FORMIRANETO NA LI4EN STIL MINAWA PREZ PROCESSA KOPIE + ANALIZ
:)))ZA MENE NESTATA OPIRAT DO TWA DALI MI WAZDEISTWA NESTO EMOCIONALNO .PA SAM GO EBAL OT DE MU IDWA LAYOUT WLIANIETO:))))
A PUK I KWO DRUGO NI OSTAWA TE WELIKITE NESTA OTDAWNA SA POKAZANI.NA NAS NI OSTWAT BEZKRAINITE MEZDUSTILOWI WARIACII
Върнете се в началото
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 2:53 am    Заглавие: Отговорете с цитат

:)...a tui, taka i taka nqma za kvo da go kritikuvame Morgotha, kato toi si znae kakvo ne mu e nared, ta reshih da drasna nai-dobre edin moj pogled vurhu tvarta ot purviq concept...da da vidite az gore dolu kakvo mislq po vuprosa(tva e na burzo tui che ne mu lipsvat nedostatuci)...

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Иху-аху! Go go go aliens thread! :)
Само че на ново място де.. тва много благодатна тема, ВСЕКИ може да направи нещо по темата, не е нужно да си бог на рисуването, за да изтипосаш бяло яйце с 2 големи тесни черни очи, като начало :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 1:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

morgoth написа:
Иху-аху! Go go go aliens thread! :)
Само че на ново място де.. тва много благодатна тема, ВСЕКИ може да направи нещо по темата, не е нужно да си бог на рисуването, за да изтипосаш бяло яйце с 2 големи тесни черни очи, като начало :)


ама що треа извънземните да са на 2 крака - да имат 2 ръце с пръсти, очи, усти... носове и даже езици... айде очите разбирам - треа да гледат лошо... ма иначе.. приличат ми на кокошки, съешавали се дълго с вълци и поколението им живяло 13 и половина години в 4ти реактор на Козлодуй...
хмм..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
morgoth
Dark Lord


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 2242

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 3:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Еми не трябва де, всеки да прави както си ги иска, ако ще да са.. ер.. "свръхинтелигентна отсянка на синьото" :)
В моя случай просто трябваше да са хуманоидни, заради геймплея..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Calader
2D/Concept Artist


Регистриран на: 10 Ное 2002
Мнения: 210
Местожителство: Earth/UK/London

МнениеПуснато на: Съб Ное 30, 2002 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

to tova deto su go narisuval si e po ideq na Morgotha...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Christo



Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 148

МнениеПуснато на: Пет Дек 06, 2002 5:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

- Извинявайте, че се бутам в чужд форум (и то с едно "Д" по- малко), ама аз само да кажа какво излезе от втория концепт на Моргота.
Отказах се от био-механичната идея и се получи нещо такова. В момента си има и тяло, и крайници, ама още ще търпи промени...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov