Graphilla.com :: Преглед на тема - Баклава
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Баклава

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 5:43 pm    Заглавие: Баклава Отговорете с цитат

Понеже за мен това е нова информация, реших го пусна, може и др като мен да има:) Аз лично съм впечатлен от видяното в превютата на страницата -
http://profile.myspace.com/index.cfm?fuseaction=user.viewprofile&friendid=112999117
_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
zka



Регистриран на: 05 Юли 2004
Мнения: 1173
Местожителство: Берлин

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 5:44 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

най-важното - става въпрос за български игрален филм:)
_________________
http://www.fourplus.bg
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
mira



Регистриран на: 01 Апр 2004
Мнения: 992

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 7:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

След 1вото видео си мислех, ех че интересно ще го гледам.
След 2то видео си мислех защо по-дяволите Новите български филми са все такива самоцелни и защо никои не прави нещо наистина хубаво. Ако няма повръщано, чукане, сперма по плюшени мечета, и домашни побоища не е достатъчно арт ли що ли?
3тото видео не можах да го вържа с предните.
4тото не го гледах.

И за да не бъда разбрана погрешно аз всъщност харесвам българско, а и балканско кино. Просто филмите след едно определено време обикновено ме разочароват. Може би Емигранти и Писмо до Америка са сред малкото нови български филми, които харесвам.
Трябва да призная обаче, че не съм гледала нищо от последните 1-2 години. :(
Еееехх, има ли още Златна роза във Варна?
_________________
Жить - хорошо!
А хорошо жить - еще лучше!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Пет Юли 06, 2007 7:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Почти същото си мислех като Мира...
На мен не ми се гледа поредната тава с помия от "действителността". За мен лично киното е красота, мечта, приказка и приключение. Такива пошли истории не бих гледал, дойде ми в повече дори и трейлъра (този втория).
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Новини, интервюта и уроци Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov