Graphilla.com :: Преглед на тема - Otchet za trimesechieto...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Otchet za trimesechieto...

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:13 pm    Заглавие: Otchet za trimesechieto... Отговорете с цитат




e te tuka 4 neshta deto mi haresvat ot poslednite 2-3 meseca po hronologichen red.

I. Fondacia za podpomagane na obrazovanieto v 3-tia sviat /i BG e v nego/
II. Dobivna kompania... mini nekvi
III. Tva si beshe proekt za etiket, ma si stana sas statut na logo ... kojeni oblekla
IV. Priiut za vazrasni i bezdomni, oshte se pazarim dali da ima krast v cveteto ili to si e dostatachno krastovidno samo po sebe si.


Vsichkite sa za otvad okeana.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
mucho



Регистриран на: 09 Дек 2002
Мнения: 1781
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

eeee bat LH evalarkata :) si4kite sa nou got

pa twa #1 nou mi legna na du6ata ... samo edno dreeebni4ko ne6to twa "fondation" ne bega li nou u desno ... primerno ako e otdolu :)
_________________
бяла роза ше закича
на капака на москвича
шоту съм ибахти пича
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

I - gotsko
III - mhahahaha mnoo iako

drugite nema gi komentvam super slabi! :P
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:28 pm    Заглавие: и аз;-) Отговорете с цитат

Третото наистина е доста оригинално и запомнящо се!! Кръстът-цвете същ, шрифтът ми се струва доста подходящ. Абе верно надписът foundation малко бега у десно, а? А за мините не ме кефи особено, къмъче някакво семпличко...;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
aD



Регистриран на: 24 Дек 2002
Мнения: 393
Местожителство: dgrad

МнениеПуснато на: Пет Май 16, 2003 7:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Nice work, LH. Кефя се на 1-то и 3-то .. отлични попадения. 2-то ми стои безлично, а на последното тоя шрифт ми стои доста фешън, освен това май съм го виждал някъде из парфюмерийната индустрия.
_________________
art can not be kept in chains
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
rrorrorr



Регистриран на: 18 Дек 2002
Мнения: 128

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:00 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

#3 manogo mi dopada:)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Meresaj

znachi poiasneniata:

I. Ima go i vav varinat - dvureden i centriran, ama az tai po-si go haresvam shtoto biaga leko ot tradicionnoto

II. E tuka pak sha sa opravdavam :) Az tva mnogo si go haresvam po 2 prihini: 1. smetam za dosta udachna ideiata ba predstavia dumata RIVER v imeto ne chrez sini valnichki i prochie a chrez siv rechen kamak 2. Teia hora vsashnost dobivat nekvi silikati v koritoto na polupresahnala reka neide iz centralnite shtati i kamaka si e savsem na mestoto siakash

III. Tuka iavno nemate pretencii, tai che nema se opravdavam :)))

IV. Tuka iskam sa upravdaia ma ne sa seshtam kak. Fonata mi se vijda savsem na mesto... niakak hristianski mi zvuchi, pak i toi e promenian ot originala. Grafichnia simvol sashto si go haresvam, ama silno podoziram, che babite shte me nakarat da lepna edin cheren krast v cveteto.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз да кажа :))
1. ок е, приятно, само намери причина логото да е точно на това място...
2.Тоя камък може и за яйце да мине... а надписа е безличен, няма характер.
3.Наисстина хубаво попадение, обаче що групите са четири? не може ли да са 3? или 5? според мен 4 са много... не знам, има да се мисли.
4.Тоя е готин, шрифта само е малко фешън наистина, но пък стои готически, значи нещо около него тряа да е... абе мене не ма дразни... а мислил ли си че тоя кръг може да е символ и на слънце?нещо като "слънчев лъч за последните дни":)))))) тука единствената ми забележка е, че цветето е с много криви, може да се поизчисти, и тогава няма да има нужда от кръст. Те затва сигурно и бабите са опъват :Р
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 2:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mi na vsichkite ti vaprosi otgovora e edin:

Shtoto sam gi proektiral az, a ne ti. Shtoto sme razlichni hora, mislim razlichno i haresvame razlichni neshta ! :))))
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Eeee, много добър отчет!
Аз само си имам едно лично недоразумение - как така Clean window foundation може да е наименование за организация за подпомагане на образованието? На мен ми звучи като, домакини - да се обединим за чисти прозорци..))) аааа, сигурно, защото науката е прозорец към света..) ама почистен прозорец? като и да е..)
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 4:13 pm    Заглавие: и още! Отговорете с цитат

Абе цветето си е есктра-има криви, ама е и достатъчно ясно, за да се възприема и като кръст!
А иначи чертите на The Last one май наистина биха могли да бъдат четен брой-3 или 5.
Но както каза LoveHate-различни хора, разни идеали!;-)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Май 17, 2003 4:20 pm    Заглавие: ?! Отговорете с цитат

Абе фондация не се ли пише "foundation"?;-))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov