Graphilla.com :: Преглед на тема - ...
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

...
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 4:10 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тва вашто самодоволство с Loc явно е семейна черта. Кат прибавиш и малко Дрейзън мож да си направите ваш си форум където само ще си се хвалите, както себе си така и взаимно. Ще си пускате теми с най-готините картинки в света които ще са предимно с линкове към ваще страници. Може и награди да си давате. Тва ако не е върха на положителното мислене!!! :)))) Завиждам искрено.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 6:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нещо явно пропускам .. не е чак толкова лошо та така да я храните ...
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 7:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

храним хората дет не им пука, споко.
ако ти прави впечатление на всеки коментар, отговора е:

- на мен си ми харесва.
- не мисля..
- доволен/а съм от резултата.
- ми не знам, тва си е твоя гледна точка.

тя графила е нещо като галерия, не е форум.
та не може да се каже че и някой се интересува от коментарите така че.. напред.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 написа:
нещо явно пропускам .. не е чак толкова лошо та така да я храните ...

Ми не е ми, но колажа верно трябваше да си остане за вътрешно консуме... ;)))

Био - семейството е жапанкъ-та+дразен... Лок е само кум... :)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 8:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Уфф, сори.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 9:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми, много ясно че ще ви отговарям. не разбирам защо трябва да си млъкна и да си трая понеже сте си казали тешшкъта думъ :))) от къде накъде? с какво ви харнят, та сте по-специални от всеки друг? хехех... освен това, не съм самодоволна. вече казах, че постнах с ясното съзнание, че поствам хубава картинка. не очаквах толкова много негативни коментари. но, както казах - зех си бележка хехе...

био - гъз си голям шефе.. . ша тъ замолъ, не си позволявай да обиждаш семейството ми. drazen и loc са супер яки хора, коита са безумно талантливи. не приемай за самодоволност, това, че някой не пада по гръб пред думите ти... очакваш да ти се кланят всеки път, като благоволиш да пишеш някъде ли? ти си също толкова арогантен и устат, колкото всеки един от нас. защо трябва да се дразним един друг - като можем да бъдем приятели?

имплант, защо искаш да ме `унижиш`? не търся съчувствие от теб. просто ви влизам в тона... и защо се фръцна сега и рече, че няма да пишеш повече? добре си дошъл винаги.

и последно - не влизам в графила за да се карам с вас. но, когато храните, свиквайте, че може и да ви отвърнат.
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 10:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ти па, що реши че обиждам семейството ти? арю нътс? Хаде виде обида? Деепли сори'ко съм обидил.
не е нужно да падаш по гръб пред думите ми. ваобще. ма досега от сумаааати критики от сума ти хора и то градивни си приела сигурно 0.01 процент. Не че нещУ, ма тва детско самочувствие напушва на смях много хора, други дразни и в общи линии на никУй не е приятнУ.
Единственото което правиш с тва си поведение е кофти услуга, на себе си. Щоту, Моме, ако се научиш да слушаш само ти печелиш.
Дреме ми на ГъзЪ дали ще ми отговориш, така седиш на едно а тва си е твоя грижа.
Други хора тук се ВСЛУШВАТ и са се развили в пъти за няколко години. Някои па си мислят че па са Фанали Госпут за онаа работа.
Та така.
А на мен иначе не ми обръщай внимание щото аз в нет пространството само се забавлявам. Не го приемам насериозно, като теб например и тва не ми влияе на Live контактите, дори на хора с които инак се заяждам. Сигурен съм че и тримцата сте симпатични хора наживо ма тва е друга бира.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
yazz



Регистриран на: 26 Яну 2005
Мнения: 297
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Окт 02, 2007 10:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

колажа се е получил много весел, с препечените филийки е като за закуска :)), а кока кола за закуска ми се струва нездравословно. това не разбирам, каква е връзката между двете? :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SPIT



Регистриран на: 25 Апр 2004
Мнения: 1137

МнениеПуснато на: Сря Окт 03, 2007 12:10 am    Заглавие: Отговорете с цитат

чудех се даи да пиша пак, но искам да ти кажа, че не съм хранил никого. твоят тон е някакъв супер раздразнен. щом ти е достатъчно това, което си постигнала и толкова си го харесваш, няма какво да се каже.
_________________
http://dribbble.com/KossyoKOKALANOV
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Demon_Hunter



Регистриран на: 05 Окт 2005
Мнения: 887
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2007 9:36 am    Заглавие: Е можеш да видиш това/. Отговорете с цитат

хехехе стана яко тук...
Картинките от колажа не са лоши обаче.
както се каза вече.
_________________
penetrating radiation
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2007 11:00 am    Заглавие: Отговорете с цитат

yazz написа:
колажа се е получил много весел, с препечените филийки е като за закуска :)), а кока кола за закуска ми се струва нездравословно. това не разбирам, каква е връзката между двете? :))


Тва е тъпата американска корпоративна рекламна политика.
По едно време въртяха една реклама по телевизията - мятат се едни шишове, пържоле, салатки и аз си викам - а така, поредната реклама за някое благо винце и изведнъж БАМ! Кока Кола!!! Ай сиктир...
Някакси недомислено и твърде неприложимо за пазар като българския, където царете на масата са ракииката и винцето...* Неща които средностатистическия американец не е чувал, а общата му култура стига до пределите на възприятията му с поглед надничащ иззад щорите ня някой прашен донът или Мак драйв, та чак до хоризонта... там някъде, където е Аризона..., а червата му едни такива ръждяяяясали.

Такава реклама и цялостна кампания си е чисто и просто промиване на мозъци и вменяване на културни ценности.

Наздраве можеш ли да си кажеш с кола, а?!?!

*... и бира!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paniccontrol_86



Регистриран на: 28 Дек 2005
Мнения: 1004
Местожителство: burgas

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2007 11:17 am    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:




Наздраве можеш ли да си кажеш с кола, а?!?!

*... и бира!

ми аз и с прясно мляко или аириан съм казвал "Наздраве" :))))))))))
тъйче зависи :P...............
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2007 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

а и аз не съм съгласен велинов, аз на маса с хлеб и кюфтаци без кола не сядам.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Пет Окт 05, 2007 11:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Ееееее, къде забихте. За друго ставаше въпрос. И аз обичам кола... Даже пропих Лигхт, че ми и хареса... ;)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Графики и илюстрации Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov