Graphilla.com :: Преглед на тема - Ot edin konkurs koito se provede skoro
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Ot edin konkurs koito se provede skoro

 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 4:18 pm    Заглавие: Ot edin konkurs koito se provede skoro Отговорете с цитат

Tova e ot edin konkurs na Centera za izsledvcane na demokraciqta. Provede se minalat sedmica. Ne znam dali sa izbrali pobeditel,no iskam da postna rabotata si za mneniq.
http://fluid.hit.bg/csd_homepage.jpg


Izsikvaniqta za saita bqha dosta trudni zashtoto trqbvashe da se subere ujasno mnogo info na purvata stranica i to da se vijda dobre na 800x600.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 4:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ei sa shte te zdavchat za bevelite :-)

ne e losho
chistichko, no moje i oshte PO

mai bez bevels shteshe da e po-dobre
i s niakoi font koito da ne e s antializing

ne slagai edin i sasht efekt za buttons i stranishnite titles / Programs Initiatives /

neka chovek znae kakvo e buton i kakvo ne

Upcoming Events si go slojil na fon, koito nostalgichno napomnia na AMAZON
mnogo retro sedi
a i zelenoto niakak si ne mi se vrazva s ostanaloto
vij lilaveeshtoto v kraglite butoncheta mi haresva, no ne go polzvash nikade drugade

v Programs triabva da imash predvid che mogat da sa 3 mogat i da sa 15
tazi prelivka koiato si plesnal odzad shte zatrudni dobavianeto na novi programi

vsashtnost ima mnogo drugi neshta da kaja, no stiga tolkova

uspeh v konkursa
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
wakeop



Регистриран на: 08 Май 2003
Мнения: 62
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 5:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

доста симпатично и приятно :)

Нещо ми се губят заглавията в рубриките: What's new, Publications, Programs... прекалено ми се сливат с основния текст, въпреки подчертавката... но очите ми са уморени, може и за тва да е. Ще погледна пак като се наспя качествено :)

За какво служи бутона със стрелкичките? Този, между мейла и знамето. Нещо не хващам от пръв поглед... alt си му сложил предполагам, ама на картинка... :)
Нямаше да се сетя да питам, ако можех да кликна де :)))

Идеята за булетчета с букви според раздела е много готина, ама ако няма прекалено много раздели още.

Успех в конкурса и от мен :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 5:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

wakeop написа:
доста симпатично и приятно :)

Нещо ми се губят заглавията в рубриките: What's new, Publications, Programs... прекалено ми се сливат с основния текст, въпреки подчертавката... но очите ми са уморени, може и за тва да е. Ще погледна пак като се наспя качествено :)

За какво служи бутона със стрелкичките? Този, между мейла и знамето. Нещо не хващам от пръв поглед... alt си му сложил предполагам, ама на картинка... :)
Нямаше да се сетя да питам, ако можех да кликна де :)))

Идеята за булетчета с букви според раздела е много готина, ама ако няма прекалено много раздели още.

Успех в конкурса и от мен :)


Butona sus strelkichkite vodi kum site map na stranicata :) Na men daje mi se struva spuer izturkano no nqmah vreme da mislq i tova. Nasochih si silite kum tova da razpoloja informaciqta taka che da ne e pretrupana i da se namira lesno kakvoto ti trqbva. Bqh hiper zaet kato go pravih. Mersi za pojelaniata ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PowerPopGirl



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 6:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
ei sa shte te zdavchat za bevelite :-)

ne slagai edin i sasht efekt za buttons i stranishnite titles / Programs Initiatives /

neka chovek znae kakvo e buton i kakvo ne


несъм съгласен
в случея помага да разбереш че са едно и също ниво от навигацията само дето шрифта е малко по-голям от този на навигацията горе

що не изнесеш един малак бокс за търсене някаде в хеадер-а. мисля че ще е полезно.

иначе много ми харесва, браво
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PowerPopGirl написа:

що не изнесеш един малак бокс за търсене някаде в хеадер-а. мисля че ще е полезно.

иначе много ми харесва, браво


shtoto veche sum go pratil i data na konkursa otdavna mina :) i az si misleh da lepna edin search gore no ne go iskaha v zadanieto ta reshih da ne se prestaravam :P
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 7:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

PowerPopGirl написа:
fox написа:
ei sa shte te zdavchat za bevelite :-)

ne slagai edin i sasht efekt za buttons i stranishnite titles / Programs Initiatives /

neka chovek znae kakvo e buton i kakvo ne


несъм съгласен
в случея помага да разбереш че са едно и също ниво от навигацията само дето шрифта е малко по-голям от този на навигацията горе

що не изнесеш един малак бокс за търсене някаде в хеадер-а. мисля че ще е полезно.

иначе много ми харесва, браво


ok :-)
niama da sporia
mnenia razlichni

vajnoto e da bade udobren proekta
a v procesa na rabota promeni shte ima
siguren sam
:-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 10:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

nikak ne e losho ama na men mi pisna ot takiwa 'konkursi'... posledniq pyt uchastwah w toq na ewrokom i reshih che sym do tuk sled kato widqh finalistite... aman weche ot takiwa prostotii koito zawyrshwat s 'abe poneve ti go prawish naj-ewtino, teb shte izberem, obache layouta ti ne ni dopada i iskame da go naprawish kato eeej towa tam'... ne, blagodarq poweche... bqh winner w edin takyw konkurs btw... qwno nikoga nqma da se promeni toq nachin na mislene... wse pak dano spechelish - layouta e hubaw
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 10:17 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ne znam kakvo razbirate pod "hubavo", no tova e edin tipichno bg stil za site, ako moje da se nareche stil vuobshte.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Вто Май 20, 2003 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

a na men mi prilicha na PDF page...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

compound ™ написа:
Ne znam kakvo razbirate pod "hubavo", no tova e edin tipichno bg stil za site, ako moje da se nareche stil vuobshte.


na dyrvawnite ne im trqbwa nishto poweche... po-dobre da ne si wzema belq s awangardizym s tqh...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Q2k



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 114
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 4:33 pm    Заглавие: interesno Отговорете с цитат

pro_01 написа:
nikak ne e losho ama na men mi pisna ot takiwa 'konkursi'... posledniq pyt uchastwah w toq na ewrokom i reshih che sym do tuk sled kato widqh finalistite... aman weche ot takiwa prostotii koito zawyrshwat s 'abe poneve ti go prawish naj-ewtino, teb shte izberem, obache layouta ti ne ni dopada i iskame da go naprawish kato eeej towa tam'... ne, blagodarq poweche... bqh winner w edin takyw konkurs btw... qwno nikoga nqma da se promeni toq nachin na mislene... wse pak dano spechelish - layouta e hubaw


Priateliu, prati malko pove4e info za konkursa na EK..interesno mi e..
na icq
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:03 pm    Заглавие: Re: Ot edin konkurs koito se provede skoro Отговорете с цитат

Kvot bilo bilo, poluchih pismo che ne sum sred purvite trima :) Skoro sigurno shte ima i rezultati na http://www.csd.bg

Are zdrave da e :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 11:00 am    Заглавие: Re: interesno Отговорете с цитат

Q2k написа:
pro_01 написа:
nikak ne e losho ama na men mi pisna ot takiwa 'konkursi'... posledniq pyt uchastwah w toq na ewrokom i reshih che sym do tuk sled kato widqh finalistite... aman weche ot takiwa prostotii koito zawyrshwat s 'abe poneve ti go prawish naj-ewtino, teb shte izberem, obache layouta ti ne ni dopada i iskame da go naprawish kato eeej towa tam'... ne, blagodarq poweche... bqh winner w edin takyw konkurs btw... qwno nikoga nqma da se promeni toq nachin na mislene... wse pak dano spechelish - layouta e hubaw


Priateliu, prati malko pove4e info za konkursa na EK..interesno mi e..
na icq


mi infoto go ima nqkyde primerno na 2-ta ili 3-ta stranica s obqwi w jobs.bg/it. az go nqmam shtoto ne me zaintriguwa.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
gradinko



Регистриран на: 02 Яну 2003
Мнения: 60

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 3:31 pm    Заглавие: хехе Отговорете с цитат

и ние, и ние участвахме в конкурса:)
скийте кво изпуснаха:
http://adventurestudios.net/csd/csd-index.gif
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

po-interesnoto e kwo sa spechelili ;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 9:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

az na takwiz oferti ne wrzwam, prwo uslowie da wida kesha, wtoro uslowie polowinata w awans , treto usloowie az kazwam koe e dobro za tiah i posle te si go izbirat.
nali sesestate kwi kinti a secnali kopeletata ot eu za toia sait.samo deto w dogowora edwali e napisano 4e se dadat za design 500 lewa ili 1000 budte sigurni 4e cifrite sa s po edna nulaotzad. ma nli sme land of sunshine za si4ki selski tarikati.prizowaawam wsi4ki koito se zanimawat s design da ne otklikwat na podoben tip konkursi. to e iasno 4e winagi se ima takiwa det i za 20 lewa se im drsnat strani4kata. no wse pak na taia profesia trea da i wdigame cenata a ne da si mislat 4e moat ni kupat s zulti stotinki.
Върнете се в началото
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Съб Май 24, 2003 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Gradinko, po dumite ti trqbva da razbirame, che sa izpusnali neshto goliamo, taka li ?? ,0)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
pro_01



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 238
Местожителство: random

МнениеПуснато на: Нед Май 25, 2003 12:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

nubizus написа:
az na takwiz oferti ne wrzwam, prwo uslowie da wida kesha, wtoro uslowie polowinata w awans , treto usloowie az kazwam koe e dobro za tiah i posle te si go izbirat.
nali sesestate kwi kinti a secnali kopeletata ot eu za toia sait.samo deto w dogowora edwali e napisano 4e se dadat za design 500 lewa ili 1000 budte sigurni 4e cifrite sa s po edna nulaotzad. ma nli sme land of sunshine za si4ki selski tarikati.prizowaawam wsi4ki koito se zanimawat s design da ne otklikwat na podoben tip konkursi. to e iasno 4e winagi se ima takiwa det i za 20 lewa se im drsnat strani4kata. no wse pak na taia profesia trea da i wdigame cenata a ne da si mislat 4e moat ni kupat s zulti stotinki.


abe ko da ti kava. predi godina i polowina agenciqta za malki i sredni predpriqtiq, s finansirane ot phare "organizira konkurs" za site. i she uchastwam az nali, praq oferti, putki majni. a te w zadanieto pichowete pisali posledna tochka "ochakwana cena" - 800-1000 ewro. a togawa ewroto beshe po-nisko ot dolara. a sistemkata beshe s edni backendi, s edni kalendari, s edin content management - hich da ne e 3 meseca rabota kaza programista, s kojto shtqhme da q prawim. kakto i da q sukah i da q misleh - finansirane ot phare - hora koito mnoooo dobre znaqt za kwo stawa wypros i kolko struwa takawa edna sistemka - i 800 ewro nikak ne se wryzwat. da ne goworim za danycite deto trqa gi platish posle shtoto nqma kak nali. razbira se 2 sedmici sled twa pichowete wyrnaha reply che ne sa odobrili ofertata. az obache se zainatih i 1 godina prowerqwah wseki mesec sajta - NISHTOOO! edin link "kym nowiq sajt" samo imashe i toj ne raboteshe. edinstwenite promeni koito wivdam sega sled tolkowa wreme sa nqkakwi minoooorni promeni i nowo ako moga izobshto da go nareka taka logo. inache otdolu pishe che syzdawaneto i poddyvaneto e ot EU. kakto i da e. izwoda e - wsichki takiwa proekti da go duhat shtoto ne si struwat dori wremeto w koeto im pishesh ofertata.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
compound ™
even better


Регистриран на: 08 Ное 2002
Мнения: 356
Местожителство: work

МнениеПуснато на: Нед Май 25, 2003 12:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Понякога е необходимо да се работи за имидж и портфолио ... една крачка назад, две напред! Който е много велик, рискува да си остане локално велик, имам предвид в локалната мрежа ,)))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov