Graphilla.com :: Преглед на тема - mnenie / suvet
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

mnenie / suvet

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:07 pm    Заглавие: mnenie / suvet Отговорете с цитат

Zdravejte. Skoro shte zapochvam rabota po edin web site orientiran kym review-ta na telefoni (www.phonearena.com) Ta zapochnah s logoto. Imam nqkolko idei, za nego. Dnes napravih purviq variant. Imajte predvid che tova e logo za web site, nqma da se izpolzva na hartiq i t.n.
Tova e purviq variqnt




Последната промяна е направена от patriot на Сря Май 21, 2003 3:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

oshte manichko mu triabva
hubavo e

moje bi ramkata na texta da e malko po-malka ot diametara na telephoncheto
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
PowerPopGirl



Регистриран на: 09 Апр 2003
Мнения: 32

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

da i az parvo zatova si pomislih
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хубу... имаш некъф собствен стил - обичаш бевелите :))

бъзикам се - гот е да си личи че е твоя работа...
аз бих ти препоръчал на тоя етап да се заиграеш с тилифона - в момента ми прилича на звъняща елка :))

дай пак след малко мислене - аз лично шчакам с интерес развитие..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аватарче написа:
хубу... имаш некъф собствен стил - обичаш бевелите :))

бъзикам се - гот е да си личи че е твоя работа...
аз бих ти препоръчал на тоя етап да се заиграеш с тилифона - в момента ми прилича на звъняща елка :))

дай пак след малко мислене - аз лично шчакам с интерес развитие..


Ne che obicham bevelite ami iskah da postigna obemnost na sfera :) A ko tolkova s tiq beveli , vajnoto e da se izpolzvat pravilno ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Add



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 886

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 3:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мисля, логотото ще задава до голяма степен и цветовата гама на сайта, нали? синьо и пак синьо? мисля, можеш да го направиш в два разбични цвята, което ще е добър повод за акценти в сайта после.
_________________
surplus
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 4:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Add написа:
Мисля, логотото ще задава до голяма степен и цветовата гама на сайта, нали? синьо и пак синьо? мисля, можеш да го направиш в два разбични цвята, което ще е добър повод за акценти в сайта после.


Da Add i az si misleh za razlichan cvetova gama/ pone dva cvqta
v sledvashtq variant sigurno shte bude v drugi cvetove
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 4:30 pm    Заглавие: the phone! Отговорете с цитат

Хубавко е, ама както каза Аватарче поиграй си още с този телефон, наистина и на мен ми прилича на елка. Иначе bevel-a си е екстра;-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 5:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

patriot :) radvash me sus purvia ti post bravo momche ima razbira se kakvo da se korigira. shrifta e dobur sinoto ne e losho kato cviat.. elementa telephone malko kuca kakto pochti vsichki predi men otbeliazaha po skoro mi prilicha na alarmenna systema ili domofon otkolkoto na telefon. mojesh da porazgledash malko saitove na tazi tematika ti dori veche sigurno si go napravil.. eto edin na koito logoto mnogo mi dopada http://www.mobile-review.com/... poraboti oshte i chakame update...
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TT2



Регистриран на: 19 Май 2003
Мнения: 245

МнениеПуснато на: Сря Май 21, 2003 9:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ами наистина телефона ти не прилича на телефон, може би някоя антенка и не толкона закръглена форма ще свършат работа! Но цвета е добър, въпреки че аз бих предпочел изцяло нюанси на сивото за такъв сайт! Логото е по-добро от онези в представянето ти!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Лого, бранд и шрифт дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov