Graphilla.com :: Преглед на тема - GAMES
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

GAMES
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Следваща
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 1:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

btw az gledam, 4e drazena qvno igrae na PSP...ta ostava vyprosa sexa naistina multy ili single player e?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 3:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Call of Duty 4 .. не бях се кефил на нещо различно от WoW .. от 3 години насам .. CoD4 кърти руши и взривява глави .. перфектен баланс м/у реалистична графика ефекти етц. и убер фън геймплей които е далеч от реализма .. просто хората са ударили десетката от секаде :D ..
Друго .. играем ВоВ с macemana джигаме аренки .. хаха ( деба ) .. и чакам Warhammer online .. който нещо не се е засилил да излиза скоро .. :S.
Ше требе да се проба Crysis-a ама фокен упграде .. малко ми се свиди зарад един ретардясъл шутер да се охарчвам .. но знае ли човек :>.
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 9:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

За мане на дневен ред са три игри - Gears of war, COD4 и Crysis.
Първата ми е фаворит. Вънаги съм обичал да играя в 3rd person, а и графиката и ефектите са смайващи. Cod я джиткам сега и мога да кажа, че е голяма мания. Не съм пробвал мултиплея още, но игрицата е уникално яка, но той Ботеф каза. Crysis-a минава за събитието на годината, на което се залагат големи надежди и очаквания. Надявам се да ги оправдае.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
кошмар



Регистриран на: 07 Юли 2006
Мнения: 832

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 11:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз ше го пробвам Crysis след като си сложа в скоро време 8800 GT. Сега като намеря малко време джъгам Diablo 3.... исках да кажа Hellgate: London ;)).
_________________
Aaaaaaalrighty then!
http://www.nicknp.deviantart.com/gallery/
http://thenightmarecompartment.blogspot.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
жапанкъ



Регистриран на: 17 Сеп 2007
Мнения: 1944

МнениеПуснато на: Сря Ное 14, 2007 11:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
btw az gledam, 4e drazena qvno igrae na PSP...ta ostava vyprosa sexa naistina multy ili single player e?


ми, никъф. налага ми се да звъня на секретарката му да си уреждам час за секс... и всичко т`ва от цъкане на дед жуниър или краш... туй псп шъ му го изхвърля скоро... той напрал безобразен.... даже като спи и палците му мърдат се едно играе... затова, оня ден ми направи впечатление, че са му пораснали кожички по пръстите и зех една ножичка и му ги изрязах докато спеше.....
_________________
www.grozen.com
grozen ent. fb page
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fan4battle



Регистриран на: 28 Ное 2004
Мнения: 597

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 9:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Напоследък само малко survival-чета на Street Fighter Zero 3...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
oho



Регистриран на: 30 Ное 2002
Мнения: 453
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:31 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз играя Icy Tower. Точно в момента много съм се зарибил. Страхотна малка игричка :)
_________________
The only rules that matter are these:
What a man can do
and what a man can't do.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 1:38 am    Заглавие: Отговорете с цитат

На мене Crysis demoto ми счупи ПЦто оТчетри , как обичам просто такива игри направени за да карат хората да си харчат парите за ПЦчасти Unreal i Gearsa не и отстъпват толкова по графика а пък ми литкат :)) купи си Xbox 360 и немаш грижи :)
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
TETRAGRAMATON



Регистриран на: 07 Ное 2005
Мнения: 932
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 2:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Отдавна не съм ги цъкал,но не ги заменям Panzers phase one and two и Cossacs -european wars,даже за панзера мислех да търся някви комбини ,щото обикновено онлаин като се играе винаги в един отбор се събират все играчи от един и същ клан и си имат стратегия която следват ,иначе стават люти битки по час и нагоре особено ако се паднат някви добри стратези ...бе луда работа(детска радост чик чирик;))))))
_________________
London professional Portrait and Headshots photographer
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
ALFRED HITCHCOCK



Регистриран на: 06 Юли 2004
Мнения: 603
Местожителство: с. Косталево /Врачанско/

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 2:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Resident Evil Zaro + Remake = Nintendo Gamecube ;)

понеже наскоро намерих време и пари и си купих нинтендото само зараи Ресидента :-P
_________________
A mad farmer falls in love with his pig and has mutant piglets with it.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
ИлиянШмилев



Регистриран на: 14 Апр 2003
Мнения: 204
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Ное 21, 2007 11:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

опитайте CoH и DoW и DC, старкрафта е поостарял в сравнение с тях, няма тяхната динамика, физика , геймплей о т.н.
_________________
780524
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Hicks



Регистриран на: 03 Фев 2003
Мнения: 402
Местожителство: 708 A

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> някой случайно да играе на Team Fortress 2 ? Брутално забавен мултиплейър!!! Първите няколко дни игра не спрях да се смея, крещя, викам ... и псувам :Р Demoman rulz!!!
>>> общо взето TF2 и COD4 мулти ... fuk WOW :>
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 6:39 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Crysis :)
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 7:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и ей така тук, докато си говорим излезе UT3...
HEADSHOT!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

как ги играеш тея гейми на тоа нежен галантен мак, ни тъ знам.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 10:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ми пускам си го като ПЦ :/ и яко Crysis :)
Не мога да не я изиграя..фен съм... за COD4 споменах - ултра, ама свърши!
Изключителни са и двете... общо взето заради тях съм си сложил XP на Мac-a.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Bio



Регистриран на: 10 Апр 2003
Мнения: 5263

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

мда, новите макове с bootcamp-a са супер. Зех на жена ми макмини.... упс, офтопик. аймзори!

та и аз да се включа. малко ретро. Starcraft. Не може да ми омръзне, не знам как става това. Предпочитам си игрите дет не ми имитират действителността, тия спрайтовите, рисуваните. Диабло (на диета съм там щото изкрейзвам от тази игра) Десперадос и др. такива.
_________________
нямам кво да напиша тук.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 10:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не мога да играя нещо пак което съм го минал ...не важи за мадамите (те винаги изкарват, по някой нов бонус левел или цели екпанжъни). Нямам носталгия към игрите. Виж обаче имам MAME емулатор на най-старите дос игрички... там вече е друго, Лоуд рънър, Конан, Каратека, Марио Брос, Дрол., Стрийт файтър, ...и тн.. много са, стотици.. и всички са пиксел арт!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Zing



Регистриран на: 13 Дек 2002
Мнения: 3932

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 11:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NFS Pro Street racing - нещо като кофа с тестиси разбъркана с боза с лимонада на задната седлака на зазка между краката на двама пияни тинейджъри! Убийци! Убиха НФС-то! Килл ЕА килл килл килл килл!!!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Чет Ное 22, 2007 11:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Споко бе, те НФСто всяка следваща версия все едно е друга игра, от различни хора правена. Та некст НФС може да е добре.

А Импланта, интересно ми е на какви настройки и с колко ФПС играеш Crysis :). Каква ти е конфигурацията на мака?

CoD4 си взех за ps3ката, още не съм играл много, ама чакам да ме впечатлят... За момента геймплея не ми се струва да е много ъпгрейднат спрямо тройката. А мултиплейъра е същото безумие като на десетки други игри, нищо ново. Пък даже не е и такъв фън като 32 души с помпи и бомби на кораба в Резистънс.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Общи приказки Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4 ... 31, 32, 33  Следваща
Страница 3 от 33

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov