Graphilla.com :: Преглед на тема - Lazer
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Lazer
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 4:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ohh ...
ne stava vapros dali si se oburkal a tova e dokazan fakt !!!
vlizash na i-net page ... koito e s textovi linkove ... zarejda se super burzo ... izchisten ot vsqkakvi kartinki ... dori ne polzvan i spacer.gif ... vsichko sas sytemen font estestveno za da go imat vsichki ... bez gram grafika ... bez nito edin script za da nqma problemi za suvmestimost - abakalum nai-dobriq site - priitejava vsichki funktsii za takuv po tova razbirane za web i info v nego ... tozi podhod e sburkan po printsip iznachalo za po-gomqma chast ot web-a (da ne govorim che sam siguren che se e degradiral do niva koito nikoi ne e iskal da dostigne) i nai-loshoto e che se polzva dori za sites koito po nikakuv nachin ne se vruzvat kontseptualno sas nego - i tova NE E samo moe mnenie ... i tsqlostnata ideq koqto i drugi shte q vidqt, q nqma a tq e neshto koeto e bilo - Laser izrqzva neshto drugo - teneketa, lamarini i t.n. - po-prosto ne moga da go podam kato vits tva za razrabotka ... edno choveche lamarineno savsem stilizirano s lasera koito tukmo go privurshva shteshe da go drupne niva napred s ideqta ... gradientite sa zle iznachalo sushto .. nito se vdlubva nito izpukva ... ne e i pomoshten element za kompozitsiq nekakva ... i nai-malkoto - ako chovek podhojda s taq traktovka no go murzi - pone shteshe da gleda taka da go napravi che nai-malkoto da izglejdat dobre tezi gradienti ...

i btw. - ne namekvai za "tsqloto tova vreme prez koeto si rabotil" molq ti se ... tuka ima hora koito dosta po-dulgo sa rabotili web i shte zapochnat da ti preskachat postovete zaradi tiq klisheta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
klown_der написа:
"МятерЯли"??????


zapochvam otnachalo
nedopustima greshka


неподходящия сарказъм не е много на почит. въздържай се.

вместо да изтъкваш "толкова време работа" като довод в защита на дизайна си, пробвай да се пообосновеш.
"толкова време работа" не е критерий за добър дизайн...и това не само тук...никъде не е.
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
klown_der



Регистриран на: 04 Фев 2003
Мнения: 176

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 4:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DO NOT PANIC !!!!!!!!

Знаеш ли. аз не разбирам особено много от уеб-дизайн, но - честно да ти кажа - стила ти ме кефи много като цяло. Привърженик съм на чистите линии, максимално сбитата и поднесена правилно информация - до границите на "стерилното". Не знам на какво ще прилича този сайт, когато го преработиш/доразвиеш/довършиш, но ми се ще да не е много по-различен от това. Стила в случая е ... ъъъ... подходящ, според мен, за това, което сайта представлява.

А за гЛешките - неизбежни са, още повече, че това е "draft".

Лека работа и успеФ. :))))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 4:46 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
R1dler написа:
и тая Вердана не ти ли писна малко?


nikak
tova e nai-dobria font za web textove
i na BG i na EN i na FR i vobshte
ako mi kajesh niakoi drug shte se radvam




Dobre e nai dobria text 'Verdana" ma pone za menuto moje neshto drugo da se polzva...ta dori pak da e Verdana ma malko boldanata, a i Tahoma sushto...






Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 4:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ади да го направим малко забавно:)))))
ема убафо де...аз са питам.

ето тука една картинка с 2 надписа представени по различен начин.
кой от двата дава повече информация??
с две думи content-a е един и същ...предсавянето е в първия случай опростено, а във втория илюстрирано и атрактивно "излишно".
при кой от двата варианта става ясно че "р1д е простак" например?
:РРР

еиййй... картинката забравих
да не кликат дечурлига:)
http://www.toxichit.com/r1dler/trash/fuck.jpg
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

aaaa, iliado pati pone sam ti kazval da ne polzvash betina script :((((
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

LoveHate написа:
aaaa, iliado pati pone sam ti kazval da ne polzvash betina script :((((

ееее нея фанах бееее... иначе не я и ползвам:)))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
fox написа:
R1dler написа:
и тая Вердана не ти ли писна малко?


nikak
tova e nai-dobria font za web textove
i na BG i na EN i na FR i vobshte
ako mi kajesh niakoi drug shte se radvam




Dobre e nai dobria text 'Verdana" ma pone za menuto moje neshto drugo da se polzva...ta dori pak da e Verdana ma malko boldanata, a i Tahoma sushto...








taka hich ne e zle, no az ne obicham blurnati textove

v tvoia site sediat chudesno, no v sluchaia ne mislia che kombinirano na takova menu s linia, koiato e navsiakade i niama nikade blur i antializing po textovete shte e dobro



oshte rabota imam po saiteto
a moje i da ne go dovarsha
klienta e brat mi i ako ne mu haresa ili na men neshto drugo mi hrumne shte go zareja

http://www.z-fox.com/laser/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:32 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
ади да го направим малко забавно:)))))
ема убафо де...аз са питам.

ето тука една картинка с 2 надписа представени по различен начин.
кой от двата дава повече информация??
с две думи content-a е един и същ...предсавянето е в първия случай опростено, а във втория илюстрирано и атрактивно "излишно".
при кой от двата варианта става ясно че "р1д е простак" например?
:РРР

еиййй... картинката забравих
да не кликат дечурлига:)
http://www.toxichit.com/r1dler/trash/fuck.jpg


iska li pitane

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

еми незнам..по твойта логика малкото надписче горе трее да е също толкова информативно колкото и долното, като е дори по добре да ползвам него защото ще кажа същото но без излишната атрактивност на "илюстрацията"...
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 5:58 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
еми незнам..по твойта логика малкото надписче горе трее да е също толкова информативно колкото и долното, като е дори по добре да ползвам него защото ще кажа същото но без излишната атрактивност на "илюстрацията"...


mai ne kazah tova, no moje bi greshno sam se izrazil

kogato v edna kompozicia imash vsichko neobhodimo
imash nujnia akcent
imash na preden plan poslanie
ne e nujno da palnish fona s izlishni draskanici sled kato si postignal tova koeto si iskal

az kazvam che moite neshta / bili te i elementarni / sa misleni i praveni tolkova vreme, kolkoto vsiaka edna profesionalna rabota

kogato imash samo 2 chertichki ne znachi che si marzeliv
a znachi che si imal tarpenie i oko da gi slojish tochno tam kadeto triabva

v sluchaia

mislia che otkam grafika niama kakvo poveche
infoto e po 2/3 izrechenia vav vsiaka rubrika

ako go nasharia oshte nikoi niama da chete
a tova triabva da se pravi v tozi site
da se vidi edno elementarno info
2/3 neshta koito sa praveni ot mashinata i samata mashina

dori i gradienta mi e v poveche
no taka shte go ostavia

sedi mi dobre i tva e
ako na niakoi ne mu haresva prosto niama da prochete infoto za lazernoto riazane v saita

niama shabloni koito da se haresvat na vsichki
ako prodaljavame samo da kritikuvame shte stanem smeshni
triabva da se gledat i PLUSOVETE v edna rabota

az sashto moga da bada mnogo kritichen i na vseki ot vas da nameria kusur
no komu e nujno

ako neshto ne mi dopada ili go kazvam s podhodiasht ton ili si zamalchavam

vseki si ima mnenie, koeto ne vinagi e nujno da izkazva
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 6:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
kogato imash samo 2 chertichki ne znachi che si marzeliv a znachi che si imal tarpenie i oko da gi slojish tochno tam kadeto triabva

ми не съм казвал че си мързелив... а и тия 2 линийки... еми ок де..няма да споря, сериозно постижение са!!

Цитат:
niama shabloni koito da se haresvat na vsichki

шаблони?? те не се ли ползват за създаване на некво количество еднотипни неща? ма тряяше да кажеш още в началото че това е шаблонна работа.

Цитат:
ako prodaljavame samo da kritikuvame shte stanem smeshni
triabva da se gledat i PLUSOVETE v edna rabota

оу, сори, не разбрах...мислех че те интересува какво не е наред...и да го оправиш евентуално...
грешката е моя..ето и плюсовете
много ме кефят квадратчетата за фон:)
а и белите карета са наистина добра идея..в смисъл че не са просто бели ами имат едно такова....леко наивистично излъчване...неосъзнат финес един вид:)

Цитат:
sedi mi dobre i tva e

еми прав си. МНОУ ЯКО Е СТАНАЛО! ма аз късно го осъзнах.:))
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 6:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:
Цитат:
kogato imash samo 2 chertichki ne znachi che si marzeliv a znachi che si imal tarpenie i oko da gi slojish tochno tam kadeto triabva

ми не съм казвал че си мързелив... а и тия 2 линийки... еми ок де..няма да споря, сериозно постижение са!!

Цитат:
niama shabloni koito da se haresvat na vsichki

шаблони?? те не се ли ползват за създаване на некво количество еднотипни неща? ма тряяше да кажеш още в началото че това е шаблонна работа.

Цитат:
ako prodaljavame samo da kritikuvame shte stanem smeshni
triabva da se gledat i PLUSOVETE v edna rabota

оу, сори, не разбрах...мислех че те интересува какво не е наред...и да го оправиш евентуално...
грешката е моя..ето и плюсовете
много ме кефят квадратчетата за фон:)
а и белите карета са наистина добра идея..в смисъл че не са просто бели ами имат едно такова....леко наивистично излъчване...неосъзнат финес един вид:)

Цитат:
sedi mi dobre i tva e

еми прав си. МНОУ ЯКО Е СТАНАЛО! ма аз късно го осъзнах.:))


ok
ochakvam mnenia, no dobre izkazani
niama nishto losho da si kritikuvan, vaprosa e da e dobra kritikata
ne obicham zaiadlivia ton

nikoi tuk ne e po-velik ot drugite
ideiata / do kolkoto se doseshtam / na tozi forum e da si badem polezni

ako gresha-popravi me
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 6:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

pi4 nezawisimo 4e nabliagas na ideiat 4e saita e info toi e i presentacia
potrebitelia za da mu hwanes interesa mu triabwa nesto po atraktiwno. stoto oswen info saita ima za cel da prodawa. waobste nema da zasiagam temata za wica det snakero ia po4nal stoto iawno nema razberes. ma pone slozi nekkw cwiat akcent si4koe grey i taka nisto ne se wizda grubia kontrast na siwo kum 4erno e studen i ne dawa nisto oswen treptene na okoto w izlisuk. hubawo e da si pesteliw w izraznite sredstwa . ma slozi niakw akcent za da ima balans sega prosto mi e oswen bezli4no i draznesto ednakwo.noto teksta ti izpukwa nito design akcentite. i ne si misli 4e niakoi iska da te obizda :))) niam takowa nesto :)))
Върнете се в началото
R1dler



Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 1341
Местожителство: SF

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 7:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

нали не искаш да ми кажеш че се изказвам зле?
хм..без нужната обосновка? зядливо?хм..
лоша ми е критиката? хм...
извинявай пич...по ясно от това не мога.

Цитат:
ideiata / do kolkoto se doseshtam / na tozi forum e da si badem polezni

мда.. туй е идеята...както и да е...схванах ти идеята за полезност и както казах вече горе тоз сайт дет си показал е просто много добър!!!
_________________
The more you take, the more you need.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 7:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mersi
:-)
tova iskah da chuia
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 7:26 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tup i uporit




http://z-fox.com/laser
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
borkataboy



Регистриран на: 15 Мар 2003
Мнения: 472
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 10:00 pm    Заглавие: а пък мен... Отговорете с цитат

...продължава да ми харесва! Добре, че верно махна заменцата;-)
Абе сетих се-не може ли с една идея по-незабележим gradient?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Чет Май 22, 2003 11:05 pm    Заглавие: Re: а пък мен... Отговорете с цитат

borkataboy написа:
...продължава да ми харесва! Добре, че верно махна заменцата;-)
Абе сетих се-не може ли с една идея по-незабележим gradient?



opitah
no po malko zabelejim hich ne se zabeliazva :-)
zasega taka
po-natam moje da mi humne neshto drugo :-)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Май 23, 2003 10:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

hehehe ... ok kakto i da e ... jivo zdravo da e ...
pri lipsa na seriozni idei i sushto taka argumenti zashto toq site e tolkova suh i bezlichen nqma smisul da se obsujda za men ... nachi neprekusnatoto hlenchene ot tipa - "ma ne ma biiti - komu e nujno" ... e mnogo pokazatel fakt za kakvo si govorim ...

tai ... tolkoz po tva - za drugoto ...
nadqvam se NIKOI POVECHE NQMA DA SI PROIZNASQ MNENIETO "ZASHTO ADJEBA E SAZDADENA GRAPHILLA" (i drugite forumi ne me interesuvat kakvo e deredjeto tam i dali na modovete im haresva da slushat zashto be adjeba) - po red razbiraemi prichini ... primerno edna ot tqh e che im pisna na tiq deto sa q sazdali da razbirat ot drugi zashto tq sashtestvuva ... mudrostta i krasotata tuk e izlishna na momenti ... vsichko e argumentirano ...

ot dnes natatuk vavejdam globi za kritiki ...
shte se sastoqt v publichno poritsavane ... sledva shut v guza ... posle nakazanie 1 den s rutsete gore do stenata ... posle veche stava losho ... prosto ne mi se govori ... fetish ... analen sex ... verigi ... bichove ... i t.n. - praite si smetkata :))) - po nekolko pati ... :))
iskam da vijdam samo svirki, udovolstvie, praznota i radost v ochite dragi dami i gospoda ... !!! :))
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3  Следваща
Страница 2 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov