Graphilla.com :: Преглед на тема - Представяне 3D
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Представяне 3D
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Съб Ное 17, 2007 11:42 pm    Заглавие: Представяне 3D Отговорете с цитат

Здравейте!
Представям ви някои от моите работи(правени са на 3D MAX9,VRay иZBrush)Ще се радвам на коментарите и критиките ви.

интериор:


екстериор:


продуктов дизайн:


моето семейство:






Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
vrabchev



Регистриран на: 16 Яну 2003
Мнения: 1788
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 1:40 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Имаш интересни хрумвания и попадения. Мисля че технически имаш много път да извървиш - прекалено са сурови материалите и моделите ти, но много ми допадат идеите ти. Предполагам смяташ да се развиваш в cartoon stile.

Успех!
_________________
www.vrabchev.com
www.slideman.net
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 2:07 am    Заглавие: Отговорете с цитат

аз мисля ,че последните 4ри не трябваше да ги показваш :)
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Phobos



Регистриран на: 29 Окт 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 10:12 am    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05 написа:
аз мисля ,че последните 4ри не трябваше да ги показваш :)


М, пич, извинявай, но не всеки е на твоето ниво. Това, че работите му са по-слаби от твоите не значи, че трябва да го обиждаш така. Бахти надутите хора. Опитва се човека, няма лошо. Май е грешка човек да се опитва да влезе тук, защото само ще го нападате. Никой не се е родил научен, така че имай малко уважение. Вместо да му помогнеш като му кажеш къде бърка и какъв подход да използва, ти му казваш, че е зле и въпроса е приключил. Осъзнай се малко.
_________________
хУРКА, кИРЧО ИЛИ КАКТО ПОЖЕЛАЕш
АЙ ВЪс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
KaloqnStoqnov



Регистриран на: 15 Май 2007
Мнения: 358
Местожителство: вече СОфИЯ

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 10:46 am    Заглавие: Отговорете с цитат

D3im05-я да видим някоя твоя главица на 3dmax;)
Phobos-кефя се много без първата.Ценя трудът ти
защото знам сложността на програмата.Успех:)))
_________________
http://kaloyanstoyanov.tumblr.com/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

za6to vsi4ki sa nedovyrsheni?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Phobos



Регистриран на: 29 Окт 2007
Мнения: 14

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
za6to vsi4ki sa nedovyrsheni?


всеки художник сам решава кога рисунката му е завършена. най-лесния начин да се оправдае човек :D
_________________
хУРКА, кИРЧО ИЛИ КАКТО ПОЖЕЛАЕш
АЙ ВЪс
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 11:39 am    Заглавие: Отговорете с цитат

da se ne otplesvame u abstrakcii, iskash li?
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
SIMPLI



Регистриран на: 22 Ное 2002
Мнения: 1175
Местожителство: Русе

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 3:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Phobos, ти за какъв се изживяваш? Няма ли да оставиш човека сам да говори в темата си?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 3:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ахахах смях :) Kaloqnе ти па каде се буташ между шамарите ?И говориш неподготвен ?

Phobos - Аз отдавна съм се осъзнал вземи ти се осъзнай малко .!!!! Последните му 4ри работи не са на нивото на другите щеше да е по добре да не ги показва
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Boteff



Регистриран на: 04 Мар 2003
Мнения: 2354
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 8:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

С тия адвокатсвания освен да прецакаш темата на човека друго нема да се случи :> ..
_________________
.. so far .. so good .. so what ? ..
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 9:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Phobos написа:
NOX написа:
za6to vsi4ki sa nedovyrsheni?


всеки художник сам решава кога рисунката му е завършена. най-лесния начин да се оправдае човек :D


Георги на 18, ние постващите тук много ценим младите таланти и пр. Искам само едно нещо да имаш на ум. Когато този форум престана да е достояние само за една група от 15-тина човека и така да се каже бе обявен в публичното пространство, ти си бил някъде на около 12-13. Огледай се, ослушай се преди да даваш наклон на хора които са се затвърдили, поработи повечко над своите артистични заложби. Сигурен съм, че има такива, въпреки че още не си ги показал.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Ное 18, 2007 9:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Мерси за коментарите и критиките.Напълно сте прави,че още много има да се уча.Наистина работите са сурови,липсва им детайл и има много недоизпипани неща.
Причината за съжаление е само една-толкова си мога за сега.Това ме кара да поствам нещата,които правя,търсейки хора със сходни интереси и с непредубеден поглед върху нещата.
Благодаря отново на всички,ще гледам скоро пак да постна нещо.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
spacer
bad ass panda


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 2193
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:24 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Rusen написа:
Мерси за коментарите и критиките.Напълно сте прави,че още много има да се уча.Наистина работите са сурови,липсва им детайл и има много недоизпипани неща.
Причината за съжаление е само една-толкова си мога за сега.Това ме кара да поствам нещата,които правя,търсейки хора със сходни интереси и с непредубеден поглед върху нещата.
Благодаря отново на всички,ще гледам скоро пак да постна нещо.



На мен пък ми харесват, защото въпреки че се вижда че си в самото начало, нещата ти доста се различават от типичните сцени с които всеки начинаещ се захваща. И има някои хитри моменти. :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 3:02 am    Заглавие: Отговорете с цитат

az ne kazvam, 4e sa loshi ne6tata...prosto izglejdat kato po4nati i ot sredata natam pretupani. I ne e ot lipsa na vyzmojnosti :)
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
PETROV_05



Регистриран на: 27 Юли 2007
Мнения: 53
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Ное 19, 2007 12:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво,поздравявам те!Имаш интересно виждане,а това е много важно,не спирай да се учиш и да твориш,не се съмнявам,че работите ти ще стават все по-добри!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 12:54 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хора,благодаря за подкрепата!
Ето още няколко работи:







Коментарите и критиките са добре дошли.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
D3im05



Регистриран на: 24 Фев 2006
Мнения: 1060

МнениеПуснато на: Вто Ное 20, 2007 5:03 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ок първото от новите ми харесва ,също така първите две от първия пост :))) бати казах го три пъти (първи) при моделирането имаш едно странно замазване на формите ,което не ми много допада вземи поразгледай някоя и друга анатомична книжка ... или смени начина на моделиране ...

vastril4o - тук не се приемат само професионалисти а само хора, които са добри в това ,което правят ... интересно как знаеш кой колко е работил с макс .....:))))))
_________________
Metro 2033
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Rusen



Регистриран на: 09 Сеп 2007
Мнения: 168
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пон Дек 31, 2007 5:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Весело посрещане на Новата Година на всички!Пожелавам ви приятно изкарване с добри и весели приятели!
И за последно тая година:

Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
kefo



Регистриран на: 17 Фев 2006
Мнения: 274
Местожителство: Софето

МнениеПуснато на: Вто Яну 01, 2008 5:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много свежарски идеи..ма главите наистина не кефят!!!
Фобос -> Деимос(или там както се произнася) не ти исли лошото! :) Човека си казва мнението..А дори и да е така той си е заслужил да е надут..и аз да рисувах така и аз щях да съм надут!!! ;)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov