Graphilla.com :: Преглед на тема - Сайт на телевизия
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Сайт на телевизия
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
FPrint



Регистриран на: 23 Юни 2004
Мнения: 709
Местожителство: San Francisco

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2008 4:18 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе изродихте темата за един друг форум, флашбг се казва, там дискутирайте Пърл, Руби, ПХП, .НЕТ, АС, ВБ и тем подобните технологи.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2008 5:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

VirenEngel написа:

кажи какъв дизайн да ти пусна ? просто искаш да има върху какво да ми връщаш ли ? :) нямаш грижи :)
ами колегата Бед нали пуска една голяма тема само с дизайни ... !? Пак ще пуснеме. още какво ? ... мога да ти пусна дизайн на статистика примерно - да се забавляваш и да пишеш на воля колко по-добре може да се направи статистика :)

поздрави


Viren, явно не си ме разбрал или сигурно не си се и опитал. НЕ искам да ти го връщам... WTF??? Това което АЗ лично искам (което си е може би само мой проблем де), е да се пускат повече готини неща тук в тази секция. Да се вдига нивото един вид (аз да си вдигам нивото). Не съм от хората дето само чакат и гледат да си го връщат на някой, напротив.

Ти отделяш от времето си, да пишеш тук, да коментираш труда на хората тук, аз правя същото. Не знам при теб как е, на мен ми носи някакво удовлетворение (сиреч ми създава позитив, докато забелязвам, че за някой хора писането има повече егоцентрична стойност, търсят поле за изява или да излеят мъката си...).

Казах ти го и преди, знам че има какво да покажеш, не мога да разбера защо не го правиш. От това всички биха имали полза.

Това съвсем добронамерено, поздрави!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Пон Юни 09, 2008 8:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Viren, като за начало мисля да не обръщам внимание на заядливия ти тон. Просто ще ти отговоря на въпросите. Така или иначе, гледам, че вече си станал любимец тука.

Та защо се намесих:
Greenhorn написа:
Пърла е стабилна технология с която във фирмата имат най-много опит. Позволява използване и модулиране на ресурси на кор сървърно ниво и тъй като не бихме могли да си позволим рискове с клиент като бтв...


Та... Пърл е доказана технология и не може да се смята, че е несериозно използването и в днешни дни! Просто въпросът ти отправен към колегата е 1. не на място, защото има други форуми, където може да бъде отнесен; 2. абсолютно неадекватен от техничестка гледна точка. И трето... можеше да му го зададеш дискредно, без да праиш сеири. Както и аз се опитах да говоря с теб. Мислих си, че си просто един много добър дизайнер, който заслужаваше да бъде "светнат" за някой технически аспекти на нещата.

Колкото до това къде живея. Явно имаш навика да се хващаш за всичко. Споменах го единствено и само за да се знае, че ми е се тая кой къде работи и, че не съм тръгнал да защитавам някого и да заемам някаква позиция. Всички останали тука ги познавам, толкова колкото и теб.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VirenEngel



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 227
Местожителство: Creative Director

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 11:05 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
Viren, като за начало мисля да не обръщам внимание на заядливия ти тон. Просто ще ти отговоря на въпросите. Така или иначе, гледам, че вече си станал любимец тука.

Та защо се намесих:
Greenhorn написа:
Пърла е стабилна технология с която във фирмата имат най-много опит. Позволява използване и модулиране на ресурси на кор сървърно ниво и тъй като не бихме могли да си позволим рискове с клиент като бтв...


Та... Пърл е доказана технология и не може да се смята, че е несериозно използването и в днешни дни! Просто въпросът ти отправен към колегата е 1. не на място, защото има други форуми, където може да бъде отнесен; 2. абсолютно неадекватен от техничестка гледна точка. И трето... можеше да му го зададеш дискредно, без да праиш сеири. Както и аз се опитах да говоря с теб. Мислих си, че си просто един много добър дизайнер, който заслужаваше да бъде "светнат" за някой технически аспекти на нещата.

Колкото до това къде живея. Явно имаш навика да се хващаш за всичко. Споменах го единствено и само за да се знае, че ми е се тая кой къде работи и, че не съм тръгнал да защитавам някого и да заемам някаква позиция. Всички останали тука ги познавам, толкова колкото и теб.


whatever :)
който е в бранша достатъчно време знае за какво става въпрос.

поздрави
_________________
CREOZON
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 11:21 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Аха. Сори, че се намесих тогава. Аз не съм от "БРАНША" и ще гледам да стоя настрана.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
VirenEngel



Регистриран на: 17 Апр 2006
Мнения: 227
Местожителство: Creative Director

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 11:32 am    Заглавие: Отговорете с цитат

chono написа:
Аха. Сори, че се намесих тогава. Аз не съм от "БРАНША" и ще гледам да стоя настрана.


не знаеш кога да спреш явно ? :)
ми не си очевадно ... затова стой настрана :)

пък и кой го интересува дали СИ ?
подобни твърдения за доказала се платформа и т.н. bullshits можеш да ги чуеш и от sales manager на фирма за кисело мляко.
колегата грийнхорн поне е извинен - той е дизайнер ... ами теб какво да те извинява ? идиотския ник или че си зад граница+идиотския ник ?
изведи се сам настрана ако обичаш.
_________________
CREOZON
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 12:40 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

О боже! Аз съм дотук. Ся вече ми е ясно, че си говоря с някакъв комплексиран тинейджър.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Моля, темата да бъде заключена ако е възможно, мисля че каквото имаше да се каже по нея се каза, даже и повече...

Тъй като диалога придоби леко офтопик характер с елементи на лични нападки смятам, че в комуникация от такъв тип няма смисъл.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
chono



Регистриран на: 19 Апр 2005
Мнения: 705
Местожителство: Wien, AT

МнениеПуснато на: Вто Юни 10, 2008 12:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Съгласен съм. Извинявам се на Greenhorn, че му омазахме така темата.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
zaheto



Регистриран на: 19 Дек 2005
Мнения: 885
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Мар 10, 2010 8:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

http://www.btv.bg/
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Чет Мар 11, 2010 2:01 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Добре е станал, дизайна му не блести особено, да не кажа че не ми допада и е недомислен, но като структура и функционалности е добре организиран. Като цяло евала, бтв не го заслужават :)

Ако смятате да пишете по тази тема, моля отворете си нова, защото вече не става върпос за същия сайт...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3
Страница 3 от 3

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov