Graphilla.com :: Преглед на тема - Пак сум ас за Веб
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Пак сум ас за Веб

 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
majura



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 22
Местожителство: село Труд

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 5:42 pm    Заглавие: Пак сум ас за Веб Отговорете с цитат

http://selotrud.net/atlas.jpg

Моля за критика
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
majura



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 22
Местожителство: село Труд

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 8:40 pm    Заглавие: :) Отговорете с цитат

няма ли мнения ??
Макар и лоши
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
coko



Регистриран на: 07 Юни 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Попринцип не пиша във форума тъй като и аз съм млад и зелен, само чета и гледам какво правят големите каки и батковци и се напъвам да ги стигам, ама има още бая да се напъвам :). Лично на мен не ми харесва това което си направил и бих казал да се пробваш наново както искаш приемай това мнение.

Поздрави на всички.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

coko, не се напъвай много да не де застигнат хемороиди...
majura, ... сЪм, аЗ, Уеб... знаеш ли напоследък правят прилични сток уеб темплийтс.. поразгледай, това ще е хубаво като за начало.
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 9:24 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И гледай да си подравняваш нещата :)
Като оставим, че този сайт, който си показал е зле, тия контрастните рамки никак не са добра идея по начина, по който си ги ползвал.
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
majura



Регистриран на: 14 Фев 2007
Мнения: 22
Местожителство: село Труд

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 9:38 pm    Заглавие: Бря Отговорете с цитат

Пак не прочетох, някъв свястна критика .

( то е ясно че има и хубави работи ) ама май малко се обезсмисля, начинаието на този форум.

Само зяпачи и самохвалковци.

Поне да се аргументирате - ми то.....

Живи и здрави.

Това беше последното ми мнение за жалост в този форум.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
sumo



Регистриран на: 07 Юли 2003
Мнения: 2260
Местожителство: Люлин...

МнениеПуснато на: Съб Мар 29, 2008 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Жив и здрав!
Поздрави на кмета на с. Труд!
_________________
i.am.troll
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
coko



Регистриран на: 07 Юни 2006
Мнения: 2

МнениеПуснато на: Нед Мар 30, 2008 12:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

implant дано не стане тва, че е тегаво ако те застигнат хемуроиди :) иначе по темата.... пич те хората ти казаха, че е зле и че не си за уеб-а още, а да гледаш не е забранено до колкото знам, за тва си продалжавам с зяпането :). Форума е номер едно.

Поздрави на всички!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
vikmed



Регистриран на: 28 Дек 2007
Мнения: 53

МнениеПуснато на: Нед Мар 30, 2008 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

majura - не обичам да критикувам, но в случея ти помоли за критика и аз криво ляво ще се опитам да ти дам моето мнение, като се аргументирам, защо не ми харесва това което си направил.

1 - Нека да почна с цветовете - лоша подборка на цветовете, за мен си пренаситил лейаута с този сиво син отенак - при наличието на ярко синьо и по тъмно синьо в логото, направо не мого да те разбера, защо си използвал тоя измит цвят толкова много в лейаута. Така просто стой ... не стои!

2 - да не говорим, че като цяло ми стои доста разхвърляно сайта - имаш всякакви по вид, цвят и форма каренца и до голяма степен те хич не си пасват едно друго. В хеадера имаш на куп три типа карета - тук ако обърнеш внимание и на рамките, който са от твърде дебели до доста тънки, нещата стават доста омазани - изобщо, опитайсе да си изясниш кой стил каре ти харесва и наблегни на него.
- Имаш каре с 5 px. рамка и сянка, вътре в него още 2 - коренно различно по стил, опитайсе да ги оеднаквиш .

Под Хедъра - още три карета и при тях няма обособен стил и не си пасват с останалите от хедъра, едното със бордер, другото без... изобщо си пробвал всякакви вариянти, може и всичките да ти харесват, ма не се прави така.

- Меню, За Нас, Анкета - сложил си им някакви много странни подложки - опит за web 2.0 - за glosy style, само че преливката е грешна. А и ако искаш glosy, трябва и останалата част от дизайна да я решиш в същата стилистика, не може 15 стила да съчетаваш.

- Като цяло много големи и разхвърляни елементи, а на такъв тип дизайн тази цветова гама ми се струва, че не е подхожда. Някой ти каза по-горе, подравнявай си елементите!!!

- На мен лично не ми харесват и големите пространства между отделните карета, провай да ги намалиш
- Пробвай друга цветова гама
- пробвай да оеднаквиш стила на каретата
- намали тия пусти рамки

Цялостно дизайна стои претупан и разхвърлян и по мое мнение това се дължи на горното

Казахати хората и да разгледаш разни сайтове, темлийти и такива неща, има сумати галерии и пр.

Ето ти един хубав Блог - гледай и чети - http://www.smashingmagazine.com/

http://www.mostinspired.com/ - тук да разглеждаш сайтове!

Не съм по писането, така, че може и нищо да не ти помогне фермана по горе, но ти помоли за мнения и аз колкото мога ти давам такова.

Успех и не се дразни толкова лесно!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov