Graphilla.com :: Преглед на тема - :: Aide poznatiq na nekoi hora AIMS ::
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

:: Aide poznatiq na nekoi hora AIMS ::
Иди на страница Предишна  1, 2
 
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
parappa_the_rapper



Регистриран на: 23 Май 2003
Мнения: 187

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iskam samo da vmetna neshto, zashtoto mislya che se izvurshva vuipiushta nespravedlivost spryamo drugarya Fox i vuobshte.
Ama sega, nyakoi kato kato ima treski za dyalane /kato drugarya Fox/ tova ne oznachava avtomatichno, che vsichki negovi mneniya sa nevalidni i moje da se napadat.
mislya, che mnenieto mu imashe osnovanoiya, makar che ne be dobre argumentirano naistina. logoto e spleskano i ne se chete ko pishe otdolu.
ne e bilo nujno da se pravi novo logo, no eventualno moje da e imalo variant da se pipne malko. eventualno.
ako ne e imalo, snaker da kaje.
na men lichno nyakoi ot neshtata v proektite na snaker mi haresvat, a nyakoi nikak, no ne mislya, che ima nujda da se izkazvam, bideiku laik vse pak v taya oblast.
obache... ne e cool da se napadat horata, che sa si izkazali chestnoto mnenie :-))
ne za drugo... skoro she ima samo 'evala' za dokazanite profesionalisti, koito si go zaslujavat estestveno, no kakto pri vsichki i pri tyah ima nyakakuv procent na vuzmojna greshka ili nedoizkusurenost...
misulta mi e... da ne se stresirat redovite /rednicite/ poster-i, koito skoro shte prestanat izobshto da puskat kritiki kum raboti na opredeleni hora tuk.
koeto v kraina smetka ne e v tyahna polza, mislya.

p.s. durja da otbeleja, che nastoyashtiya post e edinstveno i samo propit ot mirolyubie, lyubov kum blijniya, uvajenie kum po-opitnite i prochie... :-)
ae, peace deto se vika...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

R1dler написа:

толкоз "може" момчето бе...:)))
ма не само пиксел дизайн прави...доколкото видях:))


ne samo
predimno

i da
tolKOZ moga
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Glei sia Fox, spored tebe trebelo da e po golemo logoto ma spored mene ne trebe da e.... designa ne bil saobrazen..naprotiv daje i e saobrazen no nachin koito ti iavno ne vijdash...

dai sia da spreme s tva " MA ONAI NADPIS NE SA CHITE" shtoto onia nadpis i da sa chete ..i da ne sa chete i da gu nema daje.. se edna i sushta...ne prai toi design po malko dobur.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

BadmotherfuckeR написа:
Glei sia Fox, spored tebe trebelo da e po golemo logoto ma spored mene ne trebe da e.... designa ne bil saobrazen..naprotiv daje i e saobrazen no nachin koito ti iavno ne vijdash...

dai sia da spreme s tva " MA ONAI NADPIS NE SA CHITE" shtoto onia nadpis i da sa chete ..i da ne sa chete i da gu nema daje.. se edna i sushta...ne prai toi design po malko dobur.


dizaina ne sam komentiral
che e dobar, dobar e
nishto ne kazvam
no si ima drebolii, koito men mi drazniat okoto
i shteshe da e po-dobar, ako ne mi go drazneshe
tva e
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
BadmotherfuckeR
Kill 'em All


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 912

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 12:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

fox написа:
BadmotherfuckeR написа:
Glei sia Fox, spored tebe trebelo da e po golemo logoto ma spored mene ne trebe da e.... designa ne bil saobrazen..naprotiv daje i e saobrazen no nachin koito ti iavno ne vijdash...

dai sia da spreme s tva " MA ONAI NADPIS NE SA CHITE" shtoto onia nadpis i da sa chete ..i da ne sa chete i da gu nema daje.. se edna i sushta...ne prai toi design po malko dobur.


dizaina ne sam komentiral
che e dobar, dobar e
nishto ne kazvam
no si ima drebolii, koito men mi drazniat okoto
i shteshe da e po-dobar, ako ne mi go drazneshe
tva e



emi eto ti go kaza...za 2 dena work..iskash da nema drebolii li? ne moje da nema...az ne sum vidial oshte design be z da ima drebolii... seki chovek vijda za nego si neshta koito toi ne bi napravil taka... az za 2 dena ne moa si izbera fonts samo koi da si izpolzvam za daden design... ne da napravia design...
i da ima drebolii v kraia na kraishtata tochno toia DESIGN e tozi koito she svurshi rabotata..toi she prodade..toi she me nakara az da otida v tva company...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
ico



Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 1722
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 1:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnogo hubavo napraveno ! :)
a koi variant si haresaha horata ?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
fox



Регистриран на: 29 Ное 2002
Мнения: 525

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 1:14 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ok
niama da komentiram veche

oshte ot samoto sazdavane na foruma, horata koito sa go napravili se chetkat edin drug i napadat drugi, koito ne sa ot tova tiahno "obshtestvo"

v edin moment shte si ostanat samo te tuk, ako se prodaljava v tozi duh

veche niama da komentiram nishto
samo shte sam stranichen nabliudatel, zashtoto mi pisna da se zaiajdat s men za gluposti
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
LoveHate
ta tatau


Регистриран на: 06 Ное 2002
Мнения: 4274
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 1:29 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Vij kvo FOX, ti se zaiajdash za gluposti govorish gluposti, koeto e iznerviashto...

Komentiraneto e pravo na vseki, komuto e dadeno takova pravo, no to triabva da bade smisleno i argumentirano.

Az lichno nikoga ne sam komentiral tvoia rabuta, zashtoto togava shteshe da kajesh, che te pliuiat i ne ti razbirat designa, otdelno se staraia na ne davam mnogo akal za web, shtot ne mi razbira mnogo glavata. V sluchai ne komentiram i Snaker po sashtite prichini.

Sajaliavam, che poradi lipsa na vreme, ne te napravih na nishto zaradi onova logo s chovechetata, shtoto zaslujavashe tochno tova, ama pak na implant mu haresa dokolkoto si spomniam...

Pozata na ushtipana gimnazistka, ne priliaga na nikoi uvajavasht sebe si maj, ako smiatash, che imash neshto za zashtitavane... mi zashtiti go be, ako go napravish razumno i argumentirano, tochno modovete shte te podkrepiat parvi. Aman ot obideni.... vii ste loshi, az nema da igraia s vas... mi tapo e be... ne ti hodi na godinite.
_________________
V2&V8 forever
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 1:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

1. ne bih kazal che logoto e tolkova losho ... moje dosta po-prost design da byde napraven koito da fitne i s logoto i s deinosta na firmata ... mislia che do niakade triabva da se syobraziava design-a na site-a s logoto ... no samo do niakade .. ne izcialo ...

2. malko si prekalil s efektite i prelivkite ... mmm ne malko mi dosta ... pak i tozi tip design ne mislia che e nai podhodiashtia tochno za deinosta na firmata ... ... kakto kaza edin moi kolega ... mnogo se kefih na takyv tip design-i predi dve godini ...

3. lichi si che poveche si se potrudil po header-a no sled tova nabyrzo si prikluchil s dolnata chast koeto moje bi razvalia site-a .. pak i s tia znamenca napravo utepa ribata ...

ako pooprostish malko( da ne e takyv kich malko po malko cvetove ) i doopravish malko dolnata chast mislia che moje da se poluchi ...


USPEH !
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 2:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

tui kato vijdam che ima oshte polemiki po vaprosa za lgoto i dali designa na stranicata triabva da se suobraziava s nego otnovo she se opitam da obiasnia po nai-prostia nachin da me razberete (bez slojni dumi i slovosuchetania) (makar che se biah otkazal ot tova mi nachinanie). ta znachi vzimame firma goliama izvestna s logo koeto se e prevurnalo v simvol na branda. v slucheia se spiram na MERCEDES da rechem (purvoto za koto se setih) nachi horata si imat logo koeto i v detskata gradina decata go znaiat.. ta pocvame da pravim sait na mercedes i po vashite dumi saita triabva da se suobraziava s logoto! znachi kato cialo saita triabava da e elepsovidni fashi s metalen privkus s krugli butoni ko moje v slucheia spored logoto hromirani.. tuk tame luchi za da bude v ton s logto... e ko spored vas she stane??? spored men edna goliama smeshka... dumata mi e che ne vsiako logo predrazpolaga po nego da se pravi concept na web stranica ne kazvam che niama takiva logota no tova ne e nomer edno prichina che web designera da kove designa po nego!!! dano veche sum bil po iasen! s nikoi ne se zaiajdam (opredeleno mi pisna ot useri koito si misliat che ima opredelena grupa hora koito kritika ne ponasiat i samo pluait "redovite" "poster-i"...) i prestanete da harakterizirate koe mnenie kakvo e! stiga veche s tia puberski momenti!
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
f



Регистриран на: 02 Апр 2003
Мнения: 41
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 2:28 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

man loshoto e che ne moga da se izraziavam dobre ... iskah da kaja che sybraziavaneto s logoto triabva da e takova che to da stoi dobre na samata stranica ... ... a ne che ako imash krygche v logoto da si napravish krygli butonite :-) .. v sluchaia tuka ne stoi dobre zashtoto obshto zeto e prenebregnato logoto ... ili po skoro e slojeno na kraia ... sorry che ne se izrazih tochno kakto iskah ...
_________________
peace !
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
P E T R O V
mnmlst


Регистриран на: 02 Дек 2002
Мнения: 9090
Местожителство: Earth

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 2:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

>>> abe iasno ma kato imash takova gnusno logo az tfa kazvam che nemojesh da se sobraziavash s nego che celia design da stane gnusen oshte v purvia mi post po temata sum kazal che logoto razvalia celia design ma iavno niakoi hora chetat samo poslednite postove... e tova oznachava li che trebe da razvalim designa zaradi logoto.. napulno sum saglasen che lgoto trebe da sedi dobre v cialostnia design concept na saita ma v slucheia ne sedi... i otnovo se vrushtame na nai gornia mi red >>>
_________________
asenpetrov.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
stefan



Регистриран на: 12 Дек 2002
Мнения: 801
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 2:50 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

с риск да бъда оплют, като някой хора по-горе, също бих казал, че дизайна е готин но въобще не ми се връзва с идеята на фирмата която представя... също съм съгласен с фокс че логото по никакъв начин не кореспондира с останалата част от дизайна...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Гост






МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

mda logoto ako ne moe da se wgradi w designa kakto e w toia slu4ai se prawi kakto snakero e naprawil. ima li go da. horta radwat li se da. informaciata isna li e da. fashta li okoto.DA. taka leko se wmetna 4e Designera ne e samo estet . TWA E KOMERSILNA RABOTA. W NEIA IMA U$ASTIE I KLIENTA. DESIGNA NE ZAWISI SAMO OT UMENIATA NA DESIGNERA AI OT WIZUALNATA KULTURA NA KLIENTA.IMAM molba SLEDWASTIA PUT KOGATO NIAKOI KRITIkUWA da se saobrazi s situaciata okolko proekta. A obiknoweno tesi koito dawat kraini komentari s mno emocionalen oblik sa mno dale4e ot istinata za nestata.
Върнете се в началото
patriot



Регистриран на: 05 Дек 2002
Мнения: 419
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 3:22 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Snaker написа:
fox написа:

az si misleh, che dizaina triabva da e saobrazen s logoto, kakvoto i da e to


az puk ti kazvam che PAK se oburka i che designa se saobrazqva s deinostta na firmata, saotvetno producta koito poizvejda ili uslugata koqto izvurshva i v BG nai-veche s iziskvaniqta na clienta /koito nai-chesto sa arogantno izvrateni/. Ne mislq che komentarite po toq povod vaobshte sa nujni.

v sluchaq tva e 2-ri site za taq firma daden da go pravim i qvno utselvame ... problema e che logoto ne e saobrazeno s firmata koqto za da ne vi karam da chetete, nai-obshto se zanimava s Human Resources.


Suglasen sum s teb snaker che dizaina predi vsichko trqbva da nosi ideqta za deinostta na firmata. Tova che logoto ne otgovarq na tezi prosti pravila e problem na tozi koito go e pravil. V protiven sluchai shte trqbva da sledvash greshan koncepciq zaradi nerazbiraneto na nqkoi drug. No spored men i ti ne si saobrazil tova s dizaina na saita si. Kato poglednah v nachaloto si pomislih che stava duma za IT firma. Tozi tehno dizain ne se vpisva mnogo v "choveshki resursi". A i tezi hora postaveni v ramki kato ot virtualen svqt me karat da si mislq che tazi firma ne razbira nishto ot hora :) Ako me razbirash pravilno. Dizaina e strahoten no spored men ne vurvi s ideqta.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Snaker
Toxic Snake


Регистриран на: 07 Ное 2002
Мнения: 800

МнениеПуснато на: Пет Май 30, 2003 4:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

znachi logoto e promeneno veche ... s oshte po-gadno ...
ideqta za vodene po logo moje da q predloji samo chovek koito drugo qche ne moje ...
dizaina ne e tehno, nikak dori - izlezte si ot bukaite iskam da vi pomolq i savsem priqtelski da vi podtikna ...
design bega malko ot samata deisnost na firmata - no tuk user-a shtql da populva nekuv vaprosnik ... iskaha go po atraktivno i razpuskashto a toi si bega i zaradi sroka za v koito beha predadeni 5 designa ot moq strana ...
ne smqtam che e kich - az dori rabotq dosta monogamno ... zaqjdaniq na drebno zapochvat da pisvat na cqla graphilla ...

sega toq post mnogo sajalqvam che se prevurna v tova koeto e ... shte bude zakliuchen ...
mislq che tochno v momenta kolegata mod. postva pravilata za foruma ...

nie lichno za nas si (Bad i Snaker) reshime che za period ot vreme koito shte e po nashe osmotrenie - nqma da postvame tuk a shte sme edinstveno sadii na situatsiqta zashtoto imashe upretsi ot tipichni bulgarcheta che sme se poddurjali i chetkali edin drug horata ot graphilla ...
neshtata sa takiva ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Уеб Дизайн Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2
Страница 2 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov