Graphilla.com :: Преглед на тема - Здравейте
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Здравейте
Иди на страница 1, 2  Следваща
 
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 3:13 pm    Заглавие: Здравейте Отговорете с цитат

Аз се казвам Антон Керезов и обичам да рисувам, снимам и да се занимавам с 3Д ако имам време. В момента се готвя за кандидат студинтски изпити за ВИАС и НХА и се надявам някой ден (дано е скоро) да се занимавам с изкуство като основна работа и цел в живота.
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 3:15 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Чудесно!

Още един който не е чел правилата обявени в първата най-горна тема в 'Представяне'.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 3:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

леко леееекооооо :) сибила дебне ;)
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 3:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Много съжалявам за непрочетените правила от мен. Временно пускам някои мои снимки, а по-късно ще кача и линкове към мои скици, които трябва да представя първо в дигитален вид :)

http://photo-cult.com/dilomo
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 6:38 pm    Заглавие: Скици Отговорете с цитат

Ето три скици като тази със снега е най-завършена:




И една бърза скица на модернистична къща:

http://bp3.blogger.com/_Xa63LHPU3Ng/RxTE4JelFRI/AAAAAAAAAA8/U1Y_D3yNbUw/s1600-h/HouseModel_Pen.JPG
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 10:31 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NHA i VIAS kazvash... Stiskam palci!
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 11:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

До следващата изпитна кампания няма много време, ако си си наумил да кандидатстваш тази година. Много работа те чака. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 11:05 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

NOX написа:
NHA i VIAS kazvash... Stiskam palci!


Мерси! Ще ми трябват, защото особено във ВИАС се влиза адски трудно :(

Успях да изровя и един дядо (всъщност първия човек когото съм рисувал някога). Малко са му странни пропорциите, но в момента нямам друг човек за показване:

http://img132.imagevenue.com/img.php?image=84827_Man_122_813lo.jpg
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 11:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov написа:
До следващата изпитна кампания няма много време, ако си си наумил да кандидатстваш тази година. Много работа те чака. Успех!


Не обичам да поствам така, но ...

Аз ходя на уроци по рисуване в Пловдив от година и половина (+ мн. курсове по рисуване, които съм изкарал като по-малък). Готвя се и по математика. Проблемни са ми изпитите за НХА или рисунка на човек, но смятам, че с практика ще успея да постигна задоволително ниво.
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
icf



Регистриран на: 23 Юли 2007
Мнения: 110
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 11:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

една приятелка се готви доооста стабилно за нха и само драска разни хора, та се очудих, че нямаш.

давай смело към виас, дори и да не успееш тази година, със здрава работа догодина си там!:)

успехи!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
velinov



Регистриран на: 17 Сеп 2004
Мнения: 3975
Местожителство: Varna

МнениеПуснато на: Вто Апр 08, 2008 11:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Сигурно няма много да те зарадвам, но етюда който показваш е на незадоволително ниво дори за 9-10 клас. Хубаво е, че имаш желание и ако си упорит и целенасочен ще успееш, но тази година ако се надяваш да се похвалиш, като новоприет студент ще трябва да се осланяш на божията промисъл или чудо. Успех!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:15 am    Заглавие: Отговорете с цитат

velinov! ti naistina si smel muj! Vypreki zaplahite na Kekata vse pak se use6ta nqkakva mentorska notka v posta ti...
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Kekata



Регистриран на: 09 Май 2003
Мнения: 2242
Местожителство: London

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 10:11 am    Заглавие: Отговорете с цитат

ми на, казвах аз ... ама късно вече - гаранция злъчомера на С е мръднал поне една чертичка към червеното.
За симпатягата, открил тази тема :
Не знам какво ниво искат като минимум във ВИАС, дано ти стигне, с техническите обекти почти се справяш, ако ингорираме слабите познания по перпектива. За фигурата - 8-9 клас.. хм Велинката беше внимателен :)
Много работа те чака за академията. Да не говорим че казваш - година и половина уроци?! Е по 15 мин на ден, всяка седмица веднъж? Ако наистина си ходил на уроци, поне композирането в листа да беше стегнал..няма да обсъждам пропорциите - споменал си ги. Отделно дето рисунката е повърхностна - не ти е било интересно май :)
Стгяай се и зачести с уроците, отделно от това - почвай по 20-30 скици дневно - на слънце, на някоя пейка и почвай наред - бързи скици, на всичко наоколо... дано се справиш!
_________________
www.velichkovelikov.com
www.pured.co.uk
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Ky3Mu4



Регистриран на: 22 Юли 2003
Мнения: 3460
Местожителство: Germany

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 10:18 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Mnoogo rabota trjabva tuka, uspeh!*
*sorry za latinicata
_________________
"I'm a ink injected doodling machine. I am the rocker, I am the roller, I am the out-of-controller!"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dekster



Регистриран на: 22 Яну 2008
Мнения: 339

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 11:26 am    Заглавие: Отговорете с цитат

мога да те успокоя че във виас горе долу тва ти е достатъчно , но там тряа да си железен с математиката, за академията обаче плюс това което показваш ще ти тряат и към 2-3 бона
_________________
"Да имахме жени..."
"Зверове"
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
maceman
nightWoWalker


Регистриран на: 14 Яну 2003
Мнения: 4421
Местожителство: Ironforge

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 11:29 am    Заглавие: Отговорете с цитат

dekster написа:
.....ще ти тряат и към 2-3 бона

най- малко.....
_________________
... gief more epix ...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
NOX



Регистриран на: 26 Фев 2003
Мнения: 2140

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 11:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

a takaaa!!! vidq se sega koi e s malka pishka i bez talant
_________________
"... човек се влияе, а средностатистическия човек се влияе дори повече." wi-flip-ff
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

dekster написа:
за академията обаче плюс това което показваш ще ти тряат и към 2-3 бона


Ами да ти кажа не съм по тази част.

Колкото до рисунката на човек това го нарисувах миналата година по това време, като преди това никога не съм рисувал хора (не уча в художествена гимназия, което е видно). Но определено има какво да се желае като конструкция и пропорции, особено на лицето (сега изглежда 2Д).

Ето три от работите които съм правил сам, с изключение на малко помощ за щтриха на конструкцията (кубовете и цилиндъра) от преподавател. Има неща които могат да се дооправят (например пропорциите на капитела), но общо взето те отразяват сегашното ми ниво. При повече внимание от моя страна смятам, че дребните грешки не биха се появили:




_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Greenhorn



Регистриран на: 10 Мар 2006
Мнения: 767

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Освен пропорциите на капитела му е сбъркана перспективата и конструкцията + обема на "яйцата".

По отношение на композицията, също има проблем с перспективата. Оправи нея а после се занимавай с щтриховете.

За цвета... не знам какво харесват сега във ВИАС, ако са същите като едно време ще търсят център.

При кой ходиш на уроци?
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
dilomo



Регистриран на: 08 Апр 2008
Мнения: 12
Местожителство: Пловдив

МнениеПуснато на: Сря Апр 09, 2008 12:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Greenhorn написа:
Освен пропорциите на капитела му е сбъркана перспективата и конструкцията + обема на "яйцата".
При кой ходиш на уроци?


Съгласен съм, но можеш ли да ми разясниш къде по-точно е проблема в конструкцията? Аз имам някаква идея, но все пак ...

За да не пораждам спорове и пристрастия смятам да запазя преподавателя си в тайна.

До другите въпроси: ходя веднъж седмично и смятам да премина към 2 или 3 пъти след като ми минат класните.

velinov написа:
но тази година ако се надяваш да се похвалиш, като новоприет студент ще трябва да се осланяш на божията промисъл или чудо.


Вдъхна ми много надежда ( и без това на последък съм отчаян, че нищо няма да стане) ... Но все пак какво правя тук ако не мога да понеса малко критика :)
_________________
А.К.
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Покажи мнения от преди:   
Този форум е заключен - не можете да пускате теми, да отговаряте или да променяте мнения   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения    Graphilla.com Форуми -> Представяне Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Страница 1 от 2

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov