Graphilla.com :: Преглед на тема - Gas Series
 

Graphilla.com Форуми

 Въпроси/ОтговориВъпроси/Отговори
   ТърсенеТърсене   ПотребителиПотребители   Потребителски групиПотребителски групи   Регистрирайте сеРегистрирайте се   ПрофилПрофил   Влезте, за да видите съобщенията сиВлезте, за да видите съобщенията си   ВходВход 

Gas Series

 
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Darksorrow



Регистриран на: 29 Сеп 2005
Мнения: 95
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 12:49 am    Заглавие: Gas Series Отговорете с цитат

Реших да споделя накуп една серия от кадри, с която се занимавам последния месец и нещо.

Това са хаотични идеи, псевдоидеи и картинки, които снимах аз или в колаборация с P_A_D_D_G, на който искрено благодаря - за помощта и за реквизита на повечето от кадрите.

Всъщност, той е първият човек по нашенско, който съм виждал да използва този популярен символ в работите си и предполагам, че ми е повлиял, макар че се стараех да стоя далеч от неговия тип визия.

Това може да се приеме като отделни завършени кадри или като WIP, защото смятам да направя още точно 6, които наред с последния в този пост ще бъдат в една недотам кратка тематична серийка.














Всякакви коментари са добре дошли, благодаря, че погледнахте в темичката :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 10:34 am    Заглавие: Отговорете с цитат

не че разбирам от изкуство, ноо... като обикновен плехар-зрител кадрите ми седят маниерни и изнасилени, без да виждам особен смисъл в тях. дори като серия, дори като някаква случка, или ако щеш "кампания". единствено в следния:

намирам виц, светлина, поза, състояние, който ми помага да преглътна противогаза, който за мене е клише от рода на залезите... ама аз па залези много обичам да гледам, затва пък някой може и да се кефи на противогази.

с цялото негативно мнение по-горе искам да кажа само, че не успяваш да "хванеш" една част от аудиторията, което пък не е никакъв проблем, щото тва си е невъзможно. но пък от друга страна си постигнал и кадър, дето хваща и негативист като мене, което значи че - или останалите кадри са слаби, или... деа знам и аз кво :) в заключение мисля, че мога синтезирам мнението си в следното изречение - мнението ми е, че подобен род кадри или трябва да седят супер ествствено и убедително, за да има сблъсък между визия и внушение, или да са супер психарски стил "дневниците на един луд", за да имат само силно внушение, от което да ти се изправят косите.

сори, че стана дългичко де :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 10:36 am    Заглавие: Отговорете с цитат

офф... и който не чете тряя пише пак :)

Това са хаотични идеи, псевдоидеи и картинки, които снимах аз или в колаборация с P_A_D_D_G, на който искрено благодаря - за помощта и за реквизита на повечето от кадрите.


тва изречение малко обезмисля писанието ми, но все пак може би с полирането на идеите ти, или пък с полирането на начина на визуализирането им ще постигнеш по-голямо внушение, ако разбирасе и тва ти е цел де... щото не е задълже :)
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
paddg



Регистриран на: 13 Мар 2008
Мнения: 63
Местожителство: София

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 1:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Фен съм ти...

Ето един от моите (личния ми фаворит за момента)


_________________
paddg.blogspot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
snooper
Mountain Wolf


Регистриран на: 15 Фев 2004
Мнения: 3408
Местожителство: под небето

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 1:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

"Makdonalds" ти е кадъра и според мен, лудница...
_________________
You're born, you live, and then you die. Unfortunately, too many people miss that middle part.

www.VerticalShot.com
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
Аватарче



Регистриран на: 12 Ное 2002
Мнения: 3540

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 2:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

paddg написа:
Фен съм ти...

Ето един от моите (личния ми фаворит за момента)



а, е в това също има мноо фетиш... нящо подобно (а и дори по-силно) имах предвид като казвам, че трябва да се пресилят нещата в подобна визия...
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Flipshot



Регистриран на: 15 Авг 2004
Мнения: 303
Местожителство: Sofiq

МнениеПуснато на: Сря Май 14, 2008 3:02 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

McDonalds дам дам! :)
_________________
JAZZ DO IT!
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
TPECHAT



Регистриран на: 29 Апр 2004
Мнения: 155
Местожителство: Sofia

МнениеПуснато на: Нед Май 18, 2008 9:21 pm    Заглавие: Отговорете с цитат



поздрави и от наше село :-)
_________________
I pay no billz
'cause money killz
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Посетете сайта на потребителя
denull



Регистриран на: 13 Ное 2005
Мнения: 256
Местожителство: Tyrnovo

МнениеПуснато на: Нед Май 18, 2008 10:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

лудата сесия!!! пфф евала евала :)
_________________
nufabric.org
Върнете се в началото
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла Посетете сайта на потребителя MSN Messenger
Покажи мнения от преди:   
Създайте нова тема   Напишете отговор    Graphilla.com Форуми -> Фотография, фотоманипулация и ретуш Часовете са според зоната GMT + 3 Часа
Страница 1 от 1

 
Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Translation by: Boby Dimitrov